Zavrieť

Porady

Prečo mi po novom pripojení nejdu applikácie???

Chcem sa opýtať prečo sa mi deje toto s tabletom? : Nainštalovala som si z Obchodu Play Facebook aj Messenger , ešte vcera mi išli no dnes mi už píše že niesom pripojená na wifi pričom mi ukazuje že som a ide mi aj prehliadač. No na prehladači sa ma pýta keď niečo hľadám na googli či chcem pokračovať. Mám taký dojem že viem prečo to tak je : Mám verejnú wifi sieť, na ktorú sa môžem pripojiť hocikedy a predtým mi hore vpravo ukazovalo wifi paličky veď viete sú modré no mne dneska ukazuje biele paličky a deje sa mi to čo som už skor písala. Biele paličky mám preto že som z môjho tabletu odstránila wifi sieť ale neskôr ako som zapla wifi ma pripojilo automaticky ale s bielymi paličkami. A tak sa pýtam ako môžem mať naspäť modré paličky na wifi a tým vrátiť všetko späť do normálu. Ďakujem~~~
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Asi ťa pripojilo automaticky na preferovanú sieť - tú verejnú. Takže v musíš sa opäť odpojiť a pripojiť k tej SVOJEJ sieti (ak si doma). Okrem toho - prehliadač je program, ktorý nabehne, keď ho spustíš. A Google? Tablet si často ukladá do vyrovnávacej pamäte posledné. Takže síce "nabehne" Google, ale v skutočnosti je to len z vyrovnávacej pamäte, ale na Google v skutočnosti nie si.

    Prečo mi po novom pripojení nejdu applikácie???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.