Zavrieť

Porady

Technický problém?

Včera sa mi po kliknutí na profil jedného člena objavilo toto:

Peggynka, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístup k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Je na to nejaké vysvetlenie? Chcela som to preposlať administrátorovi a vyhodilo "chyba",že BB code list is not aloved
7 komentárov     zbaliť
kopretinka posúvam......aj mne sa to stáva......
Peggynka V tomto nie som technicky zdatná,ale myslím,že sa niekto nabúral do systému.Ale po poslednom konflikte s R. si myslím,že ani jemu niektorí ľudia tu nevyhovujú a tiež ani tu neodpovedal,takže tak.
arizona Nerobte paniku lidicky :-) ...kedy sa vam to stava? Asi iba ak chcete robit nieco,na co nemate opravnenie, nie? Alebo len tak, pri beznych veciach?
Peggynka Keď si chcem pozrieť profil,robím niečo,na čo nemám oprávnenie? A potom je to celé zablokované,nemôžem to preposlať administrátorovi.Žiadna panika...nič dôležité,ale niekde je chyba.
taiko peggynka stane sa Ti to aj ked si prezries moj profil?
Peggynka Nie,vždy u nového nicku...nechcem menovať (1000 nickový),tak som si myslela,že si to on tak nastavil
Kvaka Aj mne to tak ukazuje, ale iba ak si chcem pozrieť profil čerstvo vymazaného nicku, asi to chvíľu trvá, kým to systém zaznamená. Rovnako aj notifikácie o pridaných príspevkoch v sledovaných témach vpravo pri nicku sú s oneskorením.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    no mne sa to objavilo včera tiež, ale to som bola zvedavá resp. som si chcela overiť jeden a druhý konkrétny nick. Robilo to len a len u nich.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Ale však (keď už aj willma a misoft pripísali) - niekto možno "upratuje" systémom postupných krokov. Možno moderátor, možno admin. Možno nejde jedným pokynovým krokom urobiť všetko naraz - vie ten, kto upratuje. Mne v jednej mojej téme "zmizol" komentár od nicka, ktorý tam ešte ráno bol, ale nevadí mi to - len ako príklad uvádzam. Aj jeden z tých, ktorí "Dnes dobre radia", má príspevkov "0". Asi ten, kto upratuje, má na upratovanie dôvod, možno aj podložený nahláseniami od niektorých poraďákov...si tak myslím...
    Hádam ten, kto upratuje, dá vedieť....
    misoft ... a po pravde .... i som rád, že sa tam nedostanem..... klávesnica by nestíhala.....

    Zuzanka_ba je offline (nepripojený) Zuzanka_ba

    Zuzanka_ba
    Okrem technického problému, je tu ešte možnosť, že dotyčný za nickom si nastavil v profile, súkromie profilu, aby sa údaje zobrazovali len priateľom resp kontaktom. No aj v tom prípade by mala byť zobrazená nejaká normálna hláška /nemáte prístup/
    Dúfam že sa tu nedeje nenápadné mazanie nickov, nerada by som jedného dňa zistila, že nie som Bežne by malo v profile zmazaného nicku uvedené, že si osoba žiadala byť zmazaná /ak teda musí nutne ostať mŕtvy profil daje tomu kvôli príspevkom/, alebo bol profil adminom zmazaný z dôvodu xyz.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Nie je to technický problém, stáva sa to v profiloch ľudí, ktorých náš systém vyhodnotil ako potenciálnych spamerov a ktorým sa automaticky blokujú niektoré veci (napr. ich profil).
    Naposledy upravil Richard : 17.10.14 at 09:55
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft No a je to! Vysvetlené!
    evuš Aj mne sa to občas stáva - takže ja som SPAMER ?? :-) Kokšo a to som si vždy myslela, že som z mäsa, kostí a dokonca mám i svoju šedú kôru :-)
    misoft A si si istá?
    evuš Duški, normálne začínam o sebe pochybovať !! :-)
    Richard Nie ty si takto blokovaná ale profil dotyčného
    evuš Richard, ja som to pochopila - len som to tu chcela trochu "uvoľniť" - pochopila som to hneď, ako si tu podal vysvetlenie ...
      zbaliť
    kopretinka 16.10.14 15:04 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.