Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    fena alebo pes?
    u psa by som to zavrhla,pokiaľ to nie je úplne malý šteňúch....ak už zdvíha nohu,tak asi nie.
    u fenky sme to mali,keď bola malinká,lebo sme chodili všetci do práce,takže doobeda bola sama doma.Nechali sme to aj neskôr,keď už bola veľká,občas to použila.
    nemali sme žiadne wc z obchodu,bola to len debnička vystlaná igelitom a novinami,ktoré sa vymieňali.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kwetka Díky pekne,máme psíka,4mes.šteňa a máme plastovú podložku z internet.obchodu,s koberčekom z umelej trávy.Chodí na to,ale skôr by som potrebovala poradiť,ako to udržiavať,aby nesmrdela aj napriek vyplachovaniu.
    kopretinka opýtaj sa tam,kde si to kúpila.....na odstránenie zápachu sa dá použiť ocot,ale zas,ak to nebude smrdieť močom,tak pes tam chodiť nebude....on ešte nedvíha nohu?
    Kwetka Jasné,že reklama tvrdí,že podložka má antibakteriálnu úpravu a nič nebude cítiť,no brala som to s rezervou samozrejme.Je to problém v 2izb.byte.Škoda,lebo okrem vychádzok by to bola dobrá vec.Nie,malý ešte nedvíha nožku :-)))
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Psa by si mala ucit vencit sa vonku, lebo ak bude chodit doma mocit teraz, ked este neznackuje, neskor ti bude znackovat byt.

    Ak mas tu podlozku z reklamy, tak je to pekna blbost, ten zapach z nej neodstranis. Chovatelky doma ucia novonarodenych psikov vencit sa na podlozky - take ake sa pouzivaju pre deti na prebalovanie, pouzijes, vyhodis.
    Kwetka Díky za info,samozrejme,venčíme ho vonku ako sa len dá.No ale s tým značkovaním si ma riadne vystrašila,budeme teda postupne uberať z používania podložky..Tie prebaľovacie sú určite lepšia vec,ale už to bude neaktuálne.

    Má niekto skúsenosti s používaním psieho wc u svojho psíka v byte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.