Zavrieť

Porady

Pozor na poisťovňu AXA ASSISTANCE a jej všeobecné poistné podmienky týkajúce sa storna zájazdu!!!

Mali sme poistnú udalosť storno zájazdu z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poisťovňa AXA ASSISTANCE, s ktorou sme mali uzatvorenú poistnú zmluvu ako jediná poisťovňa na Slovensku, pokiaľ mi je známe, uplatňuje ako výluku z poistenia letiskové taxy a palivové príplatky, ako aj víza. Podľa mňa ide o výluku z poistenia, ktorá sa prieči dobrým mravom. Kvôli tejto ich podmienke nám vyplatili minimálne mínus 600 Eur. Myslím, že je to veľmi neseriózne podnikanie. V ČR, ktorá je ich domovskou krajinou uvedenú zmluvnú podmienku údajne neuplatňujú. Som rozhodnutá sa s nimi súdiť. Išlo o poistenie, ktoré ponúkala cestovná kancelária Invia ako súčasť zájazdu, chyba, že som si radšej nezvolila overenú poisťovňu, napr. Európsku cestovnú poisťovňu a pod., tam by to bolo bez problémov a len s 10% spoluúčasťou.
Poraďte, kde takéto upozornenie uverejniť, aby na to nedoplatili ďalší ľudia? Prípadne, kde sa skúsiť skontaktovať s ľuďmi, ktorí sú rovnako poškodení? (Ide údajne len o prvý rok aplikácie tohto ich ustanovenia na Slovensku, predtým po odrátaní 20% spoluúčasti vyplácali všetko, aj tie letiskové taxy a palivový príplatok).
Ďakujem.
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

s dobrými mravmi na súdoch neobstojíš, pokiaľ tam majú výluku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

prečo spájaš poisťovňu a dobré mravy?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať