Zavrieť

Porady

Ako sa dostať do Primark-u vo Viedni, SCS?

Nevie niekto poradiť, ako sa dostať mestskou dopravou z Wien Hauptbahnhof do SCC Vieden, kde je aj predajna Primark? Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    danooo25 Google poznam aj ja, islo mi o konkretnosti kedze vieden nepoznam vobec...
    arizona Ved tam, ked si zadas trasu, tak ti pekne,konkretne rozpise trasu, cisla spojov,casy,pripoje a vsetko potrebne

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Ide aj o to, ako poznáš Viedeň a predpokladám, že sa budeš vedieť dorozumieť. Daj vedieť. Podrobnosti až potom.
    Tu máš Primark:
    https://www.google.co.uk/maps/place/...!3m1!1s0x0:0x0

    Momentálne odporúčam cestovať z Petržalky vzhľadom na obmedzenia spojov (rekonštrukcia trate v Lamači - pozri výluky na stránke ZSSK). Kúp si spiatočný lístok Ba - W vrátane celodenného lístka na MHD vo Viedni:
    http://www.slovakrail.sk/sk/preprava...ej-tarify.html
    Je to ten lístok za 17,80 €, s tým teda môžeš cestovať v zóne 100 celý deň, nič necvikáš, len sa ním preukážeš v prípade kontroly.
    Vo Viedni vystúpiš na hlavnej stanici a na tom konci od Bratislavy zídeš schodmi dole na zastávku električky "D", s tou choď až Opere. Prestúpiš na Bádenskú dráhu, to tam uvidíš, alebo sa opýtaš, vyzerá to ako električka, ale je to modré:
    http://www.wlb.at/eportal/
    Tam si na zastávke kúpiš v automate lístok, najlepšie dvojlístok, aby si mal aj na spiatočnú cestu, SCS je totiž jednu zastávku za zónou 100, takže potrebuješ ďalší lístok. Zastávka SCS je totiž už mimo zóny 100, ale prvá, takže ti stačí na označenie len jeden lístok. Ak chceš, zavolaj mi na moje číslo, je v SS.
    Naposledy upravil Excise Duty : 24.08.14 at 09:00
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danooo25 Dohovorit sa viem, ale chcel by som tu trasu mat zmaknutu dopredu lebo ako to byva zvykom kazdy ta posle inym smerom a inou linkou ;-)
    danooo25 Pripadne ak je lepsie vystupit z vlaku skor ako na hlavnej stanici tak by bolo dobre to vediet....
    Excise Duty Určite nie, len by si si predĺžil cestovanie s MHD vo Viedni.
    1peta4 Ahojte, akú máte skúsenosť s primarkom v SCS ? Viete to porovnať s tým čo je v G3 ?? Ja som bola zatiaľ len v G3 a neviem kam tento rok. Bola som v tom že je len jeden a ako tak zisťujem mýlila som sa
    Richard to založ ako novú, prípadne súvisiacu otázku, tu v komentároch inej odpovedi to je zahrabané...
    Richard Hore v pravo máš link na založenie súvisiacej otázky k tejto téme.
    sasass na akej zastavke vystupim ked prestupim na badensku drahu ?
      zbaliť

    Jack je offline (nepripojený) Jack

    Jack
    Tu máš adresu:
    SCS Shopping City Süd
    Europaring
    2334 Vösendorf
    Chodí tam aj električka - 90%, alebo vlak. Neviem, ja používam auto, ale je tam zastávka priamo pri centrálnom parkovisku. Pre bus zastávka - to bude asi ulica Triester Strase SCS: Pozri rakúsky CP a podľa adresy vyhľadaj spoj. CSC má od vlani nový šat. Nedá sa to prehliadnuť. Vidieť to zďaleka.
    Mimichodom to priečelie budovy nad vchodom sme robili mi - partia zlatomoravčanov. Viď foto.
    Naposledy upravil Jack : 24.08.14 at 09:40
    SCS_Eingang_470_01.jpg  
    IMG_20130922_150110.jpg  
    1/1

    gabyma je offline (nepripojený) gabyma

    gabyma
    napr. 1./ : z Karlsplatz-u /U1, U2, U4/ s Badner Bahn - ten regionálny modrý vláčik stojí priamo SCS Voesendorf. Cesta trvá viac ako 30 min. Lístok kúpiš 100 Zone + 1, lebo je to už za Viedňou. 2./ z Karlsplatz-u IKEA-busom gratis až po známy obchod - zastávka je na opačnom konci, ako chceš ísť - prejdeš sa cca. 1km po parkovisku smerom späť do Viedne a NÁJDEŠ "svoj" obchod. Milé nakupovanie! :-)

    Ako sa dostať do Primark-u vo Viedni, SCS?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.