Zavrieť

Porady

Infúzny Vitamin C -Injektopas- prosba

Zdravím,
2,5 roka bojujem z onko. ochorením chcel by som absolvovať terapiu s infúznym
vitamínom C, ale u nás je to veľmi drahé, keďže to neplatia poistovne- týždenná terapia výjde na 155 EUR.
Ludia tento prípravok Vitamin C -Injektopas kupujú v Nemecku,alebo v Rakúsku kde je oveľa lacnejší.

nemáte niekto túto možnosť ? alebo kontak na niekoho, kto to vie doviezť z týchto krajín?

Budem veĺmi vďačný za akékoľvek info

ďakujem
Naposledy upravil globalpartner : 26.08.14 at 10:38 Dôvod: spresnenie
korela Neskúšali ste zisťovať podmienky podávania infúzie priamo v Rakúsku? Vzhľadom na vašu dostupnosť - vzdialenosť napr. do Hainburgu. Aj slov. personál, slov. pacienti.
http://www.vitamin-c-infuzia.sk/vere...uzny-vitamin-c to asi viete.
Zdravotnícke zariadenie Hippokrates malo uvedené ešte nedávno ceny za podávanie vit. C infúzne na webe, teraz to už neviem nájsť.
Viem o dvoch pacientoch, ktorí túto liečbu brali. Neonkologickí. Majú kontakt na zdravotníctvo. Asi tadiaľto by viedla cesta. Viem, že jedna bola podávaná ambulantne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    parenka je offline (nepripojený) parenka

    parenka
    pre globalpartner
    - ja kupujem na Bazos/i/.sk, práve dnes sú tam dve ponuky
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Sa nejak vyznáš ...

    Nebude to skôr naopak ???
    Nepredávaš náhodou ?

    Nevravím ani o tom, že cez Bazoš by som si ani Acylpyrin nekúpil a nie ešte nejaké infúzky....
    parenka nepredávam, bohužiaľ musím kupovať, s predávajúcimi som max.spokojná
    buchač - podľa seba súdim teba - neplatí vždy!!
    buchač parenka

    Preštuduj a potom súď !!!

    http://www.porada.sk/t140934-p70-onk...ml#post2625382
    korela pre Parenka: A koľko stojí jedna dávka? Kto je výrobca? A nechávaš si to ako aplikovať, kde? Nemusíš byť konkrétna.
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    http://www.aposhop.at/shopping_cart....update_product neviem, kolko stoji u nas,skus pozriet v prilozenom linku...posielaju aj postou alebo pripadne to nie je tak daleko,ak by si chcela kupit

    Martin C je offline (nepripojený) Martin C

    Martin C
    Ahojte...mojej mamine sme popri chemoterapii, aplikovali aj infuzny vitamic C Injektopas 7,5g v pravidelnych davkach 4x do tyzdna po 15gramov (2kusy) cez doktorku, a veľmi veľmi jej to pomohlo. Aj teraz ho mamine davame, ale uz v mensich davkach. Tento Vitamin C sme si sami zohnali.
    Naposledy upravil ivka70 : 27.01.15 at 15:44 Dôvod: odstranenie mailu

    miriam197 je offline (nepripojený) miriam197

    miriam197
    Dobry den,viem vam poslat infuzny vitamin C,dovezeny priamo z nemecka.M
    ame v rodine onkologickeho pacienta,takze objednavame.Cena za kus je 12,5€
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    miriam197 x
    Petra Straková dobrý večer ja by som potrebovala infuzny vitamin C pre synčeka....
    terezamaria Petra, ona tu už 10 mesiacov nebola......
    lujza.j Z de sa da objednat.....treba poguglit....ja som chcela kupit mame....potom som bola odhovorena....je problem najst niekoho na podanie...ak aj....treba to nie malo zaplatit.....
      zbaliť
    Chobot Nestačí ti jeden príspevok? Načo musíš robiť každé 3 mesiace reklamu?
    miriam197 Ty si niejaky popudlivy ako pozeram aj na ine prispevky.!zdravim:-D :-D

    Infúzny Vitamin C -Injektopas- prosba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.