Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Neviem co za kvalitny tovar predavas,ale kazda tvoja tema tu... sa toci okolo reklamacii a navyse nemas o to ani sajn.....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik oni sú vraj totiž traja na "reklamáciách". a všetci tu píšu pod jedným nickom. Si predstav obchod s bižu, kde len traja ľudia robia na reklamáciách A každý z nich je taký pohodlný (?) že radšej napíše otázku na poradu, ako by sa mal spýtať kolegu, čo mu odpísali na podobný problém minule...
    Bizuteria no pozri, nemusim tu vysvetlovat ako funguje nasa firma snad..to ze sme traja, neznamena ze tu vseci sedime za jednym pocitacom. ked raz mame 40 obchodov po celom Slovensku a mame 5 koordinatorov, kazdy je v inom kraji a ma rozne stanky na starost, tak nebudem obvolavat dalsich dvoch ci sa s tym nestretol.mysleli sme ze to tu sluzi pre rady, ale ako vidim, asi sa uz radsej pytat nebudem.
    jslancik to je všetko OK. len do toho hrubo nezapadá, prečo nemá každý z tých troch vlastný nick a nepýta sa pod ním. O vyhľadávaní na porade ani nehovorím. Pred položením otázky pohľadaj. Všetko tu už bolo. Mimo iného to budeš mať rýchlejšie, nemusíš čakať na odpovede.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    jslancik (Dnes 10:39) oni sú vraj totiž traja na "reklamáciách". a všetci tu píšu pod jedným nickom. Si predstav obchod s bižu, kde len traja ľudia robia na reklamáciách A každý z nich je taký pohodlný (?) že radšej napíše otázku na poradu, ako by sa mal spýtať kolegu, čo mu odpísali na podobný problém minule...
    Dlabať na troch neschopákov....
    Horšie ale už je iná stránka veci. Paranoidný príklad ?
    Jeden problém, jedna reklamácia a TRI nezávislé názory na riešenie problému a či "problému"...???
    Toto je už choré, Bižu by mali zatvoriť a venovať sa radšej lopatám.
    Pohodlnosť ani radšej nespomínam.
    Pre mňa sa pohodolnosť = neschopnosť,...nosť, ...nosť, ...nosť!
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JuroS1 A TOTO PODLA TEBA PATRY DO PORADY? sakra brutalna pomoc. - na margo toho ze porada je seriozna stranka... kde je teraz MODERATOR?
    jslancik vieš, v prvom rade táto otázka tu nemala vôbec byť (porušuje kódex porady vo veci zadávania otázok v druhom bode). Je to tu asi v 10 témach rozobraté. Ona pridala 11., pretože je asi nejaký špeciálny prípad. Kašlala na to, že jej niekoľkí kolegovia tu už podobné prípady riešili (tri či štyri krát).
    Predpokladám, že si "agent" inej poradenskej stránky? A nečakám, že to potvrdíš
    buchač JuroS1

    Ja len na margo môjho príspevku dodám.
    Buď vôbec rád, že som nerozpitval henten "problém" do detailov a aj dôsledkov.
    Výsledok by sa nepáčil - hlavne Tebe !!!

    Len tak mimochodom, odpoveď na zadanú otázku Bižu už dostala.

    Tvoje myšlienkove pochody sú iný level.
    Buď fantazíruješ, alebo by si sa mal ísť liečiť.
    JuroS1 tak si jej to mal v prvej odpovedi napisat - tak sa to roby!

    ja ti seriem na nejakeho agenta, len ma stve ten Vas pristup, tu je nejaka komunita ludi ktory hned ako nejaky chudak patrajuci po rychlej odpovedi, dostane hned facku a ma pocit ze je vsetko jeho chyba...takto to tu vyzera a teraz nejde o mna ja kludne poziadam admina o zmazanie mojho konta poradim si aj bez tych trapnych odpovedi, cest vynimkam!...medzi takymito ludmi tu byt...a vidim ze viacerim navstevnikom tohto fora sa nepaci styl odpovedi!!! popozeral som si vela tem a stacilo mi. chlapci ak budete mat viac ucty k druhym mozte aj pisat nieco. chudaci ludia co sem napisu !! ! ! pokladaj kazdeho druheho za agenta! nepaci sa mi tu pristup ani teba ani inych - otvorene a uprimne...moderator sa ma starat o to aby nevznikali duplicitne temy. ale vidim ze si to odnesu novy... tesilo ma PORADA
    Pidgey JuroS1. Plne s tebou suhlasim. Toto je jeden z hlavnych dovodov, preco uz na Poradu nechodim, jedine, ked uz naozaj,ale naozaj nemam co robit, a vsetky ostatne napady, ako zabit nudu ma uz presli. Rady od buchaca su skoro vzdy rovnake, ako sam pise, odpovede dava take ake su otazky. cize plne otaznikov, asi tak. bud odcituje zakon, alebo vynada do debilov (obrazne, doslovne) Je to proste expert na vsetko, ...
    JuroS1 Pidgey - aj takych berie autobus...co s nimi...
    nunenko odpovede dava take ake su otazky. cize plne otaznikov..účel rady má byť taký, aby sa ten čo sa pýta aj zamyslel, a búchač radí dobre.
    Odpovedať len ano-nie vo svete plnom farieb je mnohokrát diletanstvo.
    jslancik "ale vidim ze si to odnesu novy" lenže Bižu tu nie je nová, má tu už niekoľko rovnakých otázok. Nech si tvrdí, čo chce... A nemýľ sa, porada nie je na zodpovedanie otázok nesúcich sa v znamení lenivosti hľadať na samotnej porade a v hesle "dajte, ale hneď".
    JuroS1 buchač - ak uz odpoved na otazku dostala na co bol dobry tvoj koment?? bol to blabol mimo temy. tu niekoho zhadzovat - Hrdina ! !
    JuroS1 jslancik - ano mas pravdu, preco to potom moderator nepresmeroval na existujucu temu a nezamkol hned? nehnevaj sa ale potom neodpovedaj ked sa ti nepaci otazka. a sry ale ked polozim otazku, cakam na nu odpoved. ale nie taku ako dal napr. buchač a iny
    buchač CITÁCIA :

    Pidgey (Dnes 12:32) JuroS1. Plne s tebou suhlasim. Toto je jeden z hlavnych dovodov, preco uz na Poradu nechodim, jedine, ked uz naozaj,ale naozaj nemam co robit, a vsetky ostatne napady, ako zabit nudu ma uz presli. Rady od buchaca su skoro vzdy rovnake, ako sam pise, odpovede dava take ake su otazky. cize plne otaznikov, asi tak. bud odcituje zakon, alebo vynada do debilov (obrazne, doslovne) Je to proste expert na vsetko

    ODPOVEĎ :

    Nie som jediný, kto cituje zákon.
    Vynadám ??? Ani nie, už skoro nie.
    Nemá význam. Lebo niekedy dá ten debil relevantnejšiu otázku, ako kadejaký podnikateľ-zlodej alebo účtovník-samouk....

    Za experta sa vôbec nepovažujem. Ale ak sú moje otázky a či pripomienky v odpovediach, komentároch nejasné, tak to už neovplyvním.
    Lebo.." Daj Pane Bože a hneď " sa nie vždy dá a aj oplatí.

    Ale múdremu napovedz, hlúpy aj tak nepochopí.

    Capisci ???
    JuroS1 A ja sa stale pytam kde je moderator, co tak vyskakoval? lebo toto vlakno je davno o niecom inom ako bola tema...alo to uz nevadi, ale ze niekto da podobnu otazku 3 krat - obesit ho... FUJ
      zbaliť
    Richard 27.08.14 10:35 priradil do Porady

    Môže zákazník vrátiť tovar v kamennom obchode keď sa mu už nepáči?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.