Zavrieť

Porady

Sicília-Kalábria, ponúkam letenku

Kamarátka bola náhle hospitalizovaná, v tomto čase je po operácii chrbtice, a tak miesto dovolenky ju čaká liečenie. Letenka (Letecká spoločnosť RYANAIR) bola kúpená ešte v júni t.r. na jej meno, ale nebola ešte zabukovaná. Ako to je pri bukovaní neviem - najhoršia varianta je, že by tam bol poplatok 50e

Ponúkam ju záujemcovi – odlet BA 21.9.2014 o 13.40 do Trapani,
návrat z Trapani o 17.10 o 10 dní 1.10.2014
Pokiaľ je záujem, môžete sa pripojiť k dvojici senioriek a absolvovať autom 10-dňovú dovolenku Sicília-Kalabria. Aj z toho dôvodu to píšem sem ako súvisiacu otázku - itinerár máte poruke.
Alebo cestujete rád singl alebo dokúpite podľa potreby dalšiu letenku.
P.S.
kde na Porade nájdem inzerciu?
Naposledy upravil KEJKA : 28.08.14 at 06:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Kejka, poplatok za zmenu mena maju 110 € http://www.ryanair.com/sk/fees/, za tu cenu kupis nove letenky.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KEJKA hm, ja som niekde čítala o 50e, tak sa mi to zdalo OK
    a dokonca som si myslela, že kým nie je letenka zabukovaná, tak to riešiť netreba. Ale 110 e je veľa.
    avalik ono tym ze letenku kupis tak je zabookovana = rezervovana/kupena pre teba, len aby si mohla nastupit do lietadla potrebujes este urobit "check-in" - zapisat sa/prihlasit sa na let
    avalik zmena cestujuceho je tusim u kazdej leteckej spolocnosti najdrahsia, zmeny terminu letu su podstatne lacnejsie
      zbaliť

    Sicília-Kalábria, ponúkam letenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.