Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ekraziti
buchač
ekraziti
buchač
trisestri
na lasku neni čas,len snad v noci na milovanie-ech keby bolo znovu 17
Každý deň je niekde 17 hodín...

Doplním

Každú hodinu je niekde 17 hodín
Tak, tak je to správne, tak a to som chcel dať. Ani za svet som si nevedel spomenúť.
A keby si si niekedy spomenúť ako sa voláš , však máš občaňák
Na občaňák sa môžem oné...ale minule som bol už pri pokladni, nákup prebehnutý cez scaner a ja šmarím kartu, čaja dala do čítačky ......a bum - PIN je aký ? Tie známe 1234 alebo 0000 nefungovali ...Nuž manželka zaplatila.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Stanislav 1975
Nejaký tupý, pripečený, prihoretý DEGEŠ, mi oškrel moju Octafku- nejaký s červeným autom- nenávidím všetkých ludí s červenými autami :-)))) - priznajte sa niekto dobrovolne , nie moc nejak to je oškreté, ale na auto a manželku som špeciálne citlivý....:-)))))
ber to ako varovanie...

červená neprináša nič dobré...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes som si prečítal a potešil z vystúpenia Sulíka v pléne europarlamentu, síce pán bez moci ale správne pomenoval postavenie a výsledky práce usa na blízkom východe. Inak po slovensky efekt podľa hesla : "Šakaly vyjú karavána ide ďalej"
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dobrý večer a krásne sny priatelia.
.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A aby sa to všetko zmestilo, z Čiech posielajú toto:
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1

1000 bodov...Bingo !
---------------------------------------------------------
Pár rokov som robil u ČSD, mal som služobný preukaz, ktorý ma oprávňoval sedávať v I. triede. Prešiel som na tých služobkách teda dosť a aj celú bývalú republiku.
Videl som už vtedy, čo dokážu poniektorí jednotlivci a po 17. novembri sa "úroveň cestovania stále zlepšovala"...
Fakt som zvedavý na vývoj v tej doprave, rozšírenie železničnej siete, na kultúru cestovania...je síce pravda, že si to neskúsim na vlastnej koži ( s koňom som sa ešte nezrazil a ani nemienim ), no tie poznatky sa ku mne určite dostanú.
----------------------------------------------------------
...a ozaj, dnes som započul v zprávach, že ŽSR jednajú o dlhodobom prenájme 40 vozňov z Česka, ktoré oni vyradili z prevádzky. Česko tie financie VYUŽIJE NA ZMODERNIZOVANIE VAGÓNOV.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dobre ši čul..... My im zaplatíme za staré vagóny a oni si za to tie svoje zmodernizujú.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Dobre ši čul..... My im zaplatíme za staré vagóny a oni si za to tie svoje zmodernizujú.....
Mám v trubke, na saláme, .....v teplej onej tie vlaky. Pritom mám zľavu, takže by som aj ja lacnejšie cestoval.
Pokiaľ vládzem stláčať pedále, krútiť volantom a vidím na cestu, tak len autom sa budem premiestňovať.
To isté platí aj pre MHD...tú mám dokonca úplne zadarmiko, aj tak len 1-2 zástavky a aj to len občas-vo výnimočných prípadoch.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- moja 3/4 mi vraví, reku budeš môcť satarmo. Ja jej na to, že ešte mám čas, nedorástol som do toho veku. A kým dorastiem, tak tá bublina praskne a bude sa opäť platiť - ako pred 17, 11, 2014....
Táto sranda vydrží rok, max. do ďalších parlamentných volieb.....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="misoft"]A aby sa to všetko zmestilo, z Čiech posielajú toto:
[
Možno táto akcia nie je až taká bezúčelná, ako sa zdá na prvý pohľad. Pretože nás to bude predsa len niečo stáť, a zadarmo nie je nič. Nechajme sa prekvapiť o rok, o dva, ktovie. Aby ešte niekto neoľutoval ten prenájom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No niektorých to bude veľa stáť. Ale istotne to nebude "elita" tam hore. Opäť makačenkovia!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Možno táto akcia nie je až taká bezúčelná, ako sa zdá na prvý pohľad. Pretože nás to bude predsa len niečo stáť, a zadarmo nie je nič. Nechajme sa prekvapiť o rok, o dva, ktovie. Aby ešte niekto neoľutoval ten prenájom.
Ale veď nik netvrdí, že táto "akcia" je bezúčelná.
Táto akcia je rovnako účelná, ako je napríklad zvýšenie minimálnej mzdy (čo ale považujem za správne).

Ide ale o to, že tie svoje akčné plány zverejňuje a zavádza s okamžitou platnosťou práve teraz, keď idú voľby. Tie síce vyhrá tak, či tak (nebudeme si predsa ružové okuliare dávať), nuž potom teda nechápem to konanie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No čo - populizmus. Hraje na "city". Starenky a starčekovia budú húfne voliť toho "najlepšieho", bo im vlaky dal zadarmo.
Mimochodom, tí na 70 rokov - koľko ušetria? Rozoberali to. KE-BA cca 0,90€! 15centov na 50km.
Hrabe pre seba, hrabe, ten hranatý.....budúce hlasy. Ale doplatíme na to doplatíme - ale bude neskoro, až sa nedoplatíme....
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

To je dobre, keď máte železnicu, my už dávno nie, tak naši študenti a dôchodci budú ďalej chodiť autobusom.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kde zmizol môj údiv?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Quo vadis, PORADA?
Toto už nie je porada, ale jej najspodnejší suterén plný...
M., mala som suseda, už ho niet. V sobotu mal meniny, v stredu 55. narodeniny, v sobotu bol mŕtvy. Odpadol doma a nestihol si privolať ani mobilom pomoc. Dnes bude mať pohreb. Náš posledný kontakt bol ponad plot: podávala som mu petržlenovú vňať do polievky a on pochválil moje chryzantémy... Ani jeden z nás netušil, že raz budú aj na jeho hrob... A že to bude tak skoro...
Keby si bol na jeho mieste, aké by boli Tvoje posledné slová? Mali by sme si Ťa pamätať podľa tohto Tvojho absolútne nevhodného vulgárneho príspevku? Čo by po Tebe zostalo vo virtuálnom priestore, okrem tisícky nezmyselných nickov?
Stačí, ak si odpovieš sám...
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesilo po roku PN sa od decembra vracia mlady kolega...najprv zrazenina na mozgu ked otvorili nador.....
9 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Vcera potesilo po roku PN sa od decembra vracia mlady kolega...najprv zrazenina na mozgu ked otvorili nador.....
To naozaj poteší, keď sa niekto vracia do života... Zvlášť, keď je to mladý človek, ktorý má pred sebou budúcnosť... Good luck!
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Oliwa
Quo vadis, PORADA?
Toto už nie je porada, ale jej najspodnejší suterén plný...
M., mala som suseda, už ho niet. V sobotu mal meniny, v stredu 55. narodeniny, v sobotu bol mŕtvy. Odpadol doma a nestihol si privolať ani mobilom pomoc. Dnes bude mať pohreb. Náš posledný kontakt bol ponad plot: podávala som mu petržlenovú vňať do polievky a on pochválil moje chryzantémy... Ani jeden z nás netušil, že raz budú aj na jeho hrob... A že to bude tak skoro...
Keby si bol na jeho mieste, aké by boli Tvoje posledné slová? Mali by sme si Ťa pamätať podľa tohto Tvojho absolútne nevhodného vulgárneho príspevku? Čo by po Tebe zostalo vo virtuálnom priestore, okrem tisícky nezmyselných nickov?
Stačí, ak si odpovieš sám...
No, tých napísaných 3,14 sa tu už krúti až, až. Ale, ako si napísala, život napíše ešte neskutočnejšie veci, príbehy ... Sú aj veci decentne napísane, ako fasáda, pod ňou ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať