Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja to asi nepochopím. Ako sledujem túto debatu, všetko je na hovno. Hašteríte sa na bezplatnom cestovnom a neuvedomujete si, že to využije značná časť obyvateľstva. Kto to zaplatí? My platitelia daní. Je to problém? Celé desaťročia platíme cigánom dávky atď. a nadávame. Ono sa dobre pľuje spoza PC v teplučkú na druhých. Tak ako spomínala alaya, anonymne. Riešite problém posraného policajta čo zlyhal, všetci sme nejaký, jeden temperamentný druhý flegmatik. Je pravda, že sa nezachoval profesionálne, ľudia robia predsa v živote chyby (nikto nie je bez chýb). Ani raz som v tejto debate nezaregistroval, že by niekto dobrého politika predstavil a zdôvodnil jeho prednosti. A boľševici? jedného som uznával, bol to Dubček, možno po 1968 roku to mohlo byť trochu inak. Pohľadajte si príbuzných http://www.sme.sk/c/3269577/ako-sa-o...imi-rokmi.html
Naposledy upravil vlado 33 : 24.10.14 at 16:19
1 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

konecne !!
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Každému čo si zaslúži. A ten super policajt hrdina si to veru zaslúžil, však Stando?
2 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja môžem len súhlasiť. Takýto ľudia nepatria do PZ.
Naposledy upravil vlado 33 : 24.10.14 at 13:08
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som v robote cierna ofca...lebo som proti nemu....nevadi mi to....taky pocit mam od zaciatku ....
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som zvedava ci prokurator da ziadost o vazobne stihanie....a ako rozhodne pan sudca...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Som v robote cierna ofca...lebo som proti nemu....nevadi mi to....taky pocit mam od zaciatku ....
Zavolaj si "čierna bača" .... Ibi Maiga

bude ti veselšie....
2 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
Som zvedava ci prokurator da ziadost o vazobne stihanie....a ako rozhodne pan sudca...
podľa toho, či už je splnený mesačný plán procesných chýb
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
Som zvedava ci prokurator da ziadost o vazobne stihanie....a ako rozhodne pan sudca...
podľa toho, či už je splnený mesačný plán procesných chýb
Tu je bud alebo.....vysetrovatel- fizel ziadost dal.....usudil,ze ju treba.....tu to este nie je o procesnych chybach.....ale tiez o peniazoch- kontaktoch....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
Som zvedava ci prokurator da ziadost o vazobne stihanie....a ako rozhodne pan sudca...
podľa toho, či už je splnený mesačný plán procesných chýb
Plány treba plniť na 110%! Takže asi ešte nie.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
vlado 33
Ja to asi nepochopím. Ako sledujem túto debatu, všetko je na hovno. Hašteríte sa na bezplatnom cestovnom a neuvedomujete si, že to využije značná časť obyvateľstva. Kto to zaplatí? My platitelia daní. Je to problém? Celé desaťročia platíme cigánom dávky atď. a nadávame. Ono sa dobre pľuje spoza PC v teplučkú na druhých. Tak ako spomínala alaya, anonymne. Riešite problém posraného policajta čo zlyhal, všetci sme nejaký, jeden temperamentný druhý flegmatik. Je pravda, že sa nezachoval profesionálne, ľudia robia predsa v živote chyby (nikto nie je bez chýb). Ani raz som v tejto debate nezaregistroval, že by niekto dobrého politika predstavil a zdôvodnil jeho prednosti. A boľševici? jedného som uznával, bol to Dubček, možno po 1968 roku to mohlo byť trochu inak.
Možno ti ušlo,že v prípade tohto policajta nejde o jednorázové pochybenie,ale štandard.Tí,čo ho bránia,argumentujú,že len 6 sťažností zo 44 bolo opodstatnených Natíska sa otázka;koľkí (znalí pomerov a mimobratislavčanov) sa ani nepokúšali podať na jeho chovanie sťažnosť? Až teraz sa mnohí ozvali so svojimi zážitkami a tiež si viem predstaviť jeho kolegov,ktorí boli bezmocní,aby zabránili jeho konaniu-lebo takto to na SK je. Dokedy?
8 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Peggynka
vlado 33
Ja to asi nepochopím. Ako sledujem túto debatu, všetko je na hovno. Hašteríte sa na bezplatnom cestovnom a neuvedomujete si, že to využije značná časť obyvateľstva. Kto to zaplatí? My platitelia daní. Je to problém? Celé desaťročia platíme cigánom dávky atď. a nadávame. Ono sa dobre pľuje spoza PC v teplučkú na druhých. Tak ako spomínala alaya, anonymne. Riešite problém posraného policajta čo zlyhal, všetci sme nejaký, jeden temperamentný druhý flegmatik. Je pravda, že sa nezachoval profesionálne, ľudia robia predsa v živote chyby (nikto nie je bez chýb). Ani raz som v tejto debate nezaregistroval, že by niekto dobrého politika predstavil a zdôvodnil jeho prednosti. A boľševici? jedného som uznával, bol to Dubček, možno po 1968 roku to mohlo byť trochu inak.
Možno ti ušlo,že v prípade tohto policajta nejde o jednorázové pochybenie,ale štandard.Tí,čo ho bránia,argumentujú,že len 6 sťažností zo 44 bolo opodstatnených Natíska sa otázka;koľkí (znalí pomerov a mimobratislavčanov) sa ani nepokúšali podať na jeho chovanie sťažnosť? Až teraz sa mnohí ozvali so svojimi zážitkami a tiež si viem predstaviť jeho kolegov,ktorí boli bezmocní,aby zabránili jeho konaniu-lebo takto to na SK je. Dokedy?
Mohla si si všimnúť, že ho nebránim, takýto ľudia tam nemajú čo robiť. Ako sa zachová človek v danej situácii je otázne. Nechajme súd, nech rozhodne. Nemám rád hlúpe skreslené, nepravdivé, vymyslené názory.
Naposledy upravil vlado 33 : 24.10.14 at 14:09
0 3
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Niektorým novinárom vyhovuje prekrúcať skutočnosti, kvôli čomu vieme. Viď. príklad Hlinka.
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte sa trochu pohraj - o chvíľu to bude "dokonalé"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Som v tom nevinne.... ja ti len vravím, aby si to zdokonalil...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

misoft
Som v tom nevinne.... ja ti len vravím, aby si to zdokonalil...
Nebudem zdokonaľovať. Niekedy mam zlý pocit už z toho čo som napísal, nepotrebujem dookola komentáre o hovne.
Naposledy upravil vlado 33 : 24.10.14 at 19:56
1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak potom nerieš.....
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

misoft
Tak potom nerieš.....
Ja neriešim, píšem čo chcem.
1 2
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

najhorsie je ze sa zvysia ceny cestovneho v autobusoch,tak ty co nemaju vlakove spoje smola-fico je populisticky diabol ,ktory hnusne zneuziva populisticke nastroje a rozostvava ludi,aby nekukali na prsty gorilim a inym tlupam-lavicove opatrenia maju sakra vyzerat inak,maju byt adresne,rozumne ,kontinualne,koncepcne,dlhodobe ,logicky premyslene,spravodlive,systemova,organizacne dobre zabezpecene-toto je primitivny,populisticky paskvil narychlo zbuchany popierajuci vsetky zasadove atributy logiky,okrem zneuzivania ludskej chudoby a povrchneho zmyslania-apropo ak vyuzije aspon polovica tuto moznost,ako to bude zvladat zeleznica technickya organizacne-vybavit 10 000 klientov preukazmy a skontrolovat opravnenost naroku na jednom mieste za par dni?
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať