Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap


šampión ???
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pmajap
šampión ???
Arogantný šampión
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera potešilo...
aj ked som mala nervy lebo moja máti v pondelok ...že "túr de hroby" sa pre tento rok ruší /hrob jej brata /...tak ja že paráda...v pátek navlečiem pyžamo a v pondelok ráno vyzlečiemano som hnida ...tak máti v stredu,že predsa pójdeme...1500 jedov vo mne...ale ked generál zavelí ...idemo sa....už ked boli poblíž tak obed sme mali u jej bratranca okr. levice..inak mini osada pri Vrábloch......koniec sveta milujem to tam.....vyfasovala som vrkoč domáceho cesnaku .....tešila som sa ako malé decko už visí v kuchyni.....domáce jablká aj na jedenie aj na pečený čaj....a moje štvornohé decko jeden mini parožtek .....to žebrem kade chodím/vela možností nemám/.....bratranec s x-tého kolena polovník...len neviem prečo sa zdráhal ...šak mohol aj vácejale neva ....hento decko sa vytešovalo vyňuchávalo
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
včera potešilo...
aj ked som mala nervy lebo moja máti v pondelok ...že "túr de hroby" sa pre tento rok ruší /hrob jej brata /...tak ja že paráda...v pátek navlečiem pyžamo a v pondelok ráno vyzlečiemano som hnida ...tak máti v stredu,že predsa pójdeme...1500 jedov vo mne...ale ked generál zavelí ...idemo sa....už ked boli poblíž tak obed sme mali u jej bratranca okr. levice..inak mini osada pri Vrábloch......koniec sveta milujem to tam.....vyfasovala som vrkoč domáceho cesnaku .....tešila som sa ako malé decko už visí v kuchyni.....domáce jablká aj na jedenie aj na pečený čaj....a moje štvornohé decko jeden mini parožtek .....to žebrem kade chodím/vela možností nemám/.....bratranec s x-tého kolena polovník...len neviem prečo sa zdráhal ...šak mohol aj vácejale neva ....hento decko sa vytešovalo vyňuchávalo
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
.....bratranec s x-tého kolena polovník...len neviem prečo sa zdráhal ...
Hm, dievča moje...ja Ti mám tiež skúsenosti s poľovníkmi.
Nie jednému som onehdá vyšiel v ústrety v rámci mojich možností...
Každý sa pýtal..." čo som dlžný, čo na revanš ?"...Moja odpoveď zvykla byť.."šak dones falat niečoho do hrnca na koštovku"...
Kua...ešte teraz mi žalúdok trávi, že koľko toho bolo....
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
Niečo takéto ..
http://eshop.tulko.sk/steniatka-vyss...y-original-148
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

peggy...bobika dostal paroh...všade parohy naháňam....na hryzenie sranda je tá, že keby som s nim išla do lesa...najde si zhody sám...funguje na tom od dectva....len sa to nemôže...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
Peggynka
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
Niečo takéto ..
http://eshop.tulko.sk/steniatka-vyss...y-original-148
by som chcela vedieť či sa to môže vôbec predávat....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
Niečo takéto ..
http://eshop.tulko.sk/steniatka-vyss...y-original-148
Ty brďo jak som stará,tak som hlúpa Toto som v živote nevidela ani nepočula.A ja fascinovaná,ako moje psice,keď žerú ryby vedia vyhrýzť žlčník a oni by si pochutnali na parôžkoch...uff
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
peggy...bobika dostal paroh...všade parohy naháňam....na hryzenie sranda je tá, že keby som s nim išla do lesa...najde si zhody sám...funguje na tom od dectva....len sa to nemôže...
Zákon nepovoľuje (asi vieš) tie zhody brať z lesa. Musia sa odovzdať príslušnému poľovnému hospodárovi.

lujza.j
buchač
Peggynka
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
Niečo takéto ..
http://eshop.tulko.sk/steniatka-vyss...y-original-148
by som chcela vedieť či sa to môže vôbec predávat....
Poľovný hospodár (združenie) už následne môže s parožím nakladať podľa svojho. Buď dá do výkupu, alebo predá...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
buchač
Peggynka
A mne teraz pekne po lopate čo dostala bobika?
Niečo takéto ..
http://eshop.tulko.sk/steniatka-vyss...y-original-148
Ty brďo jak som stará,tak som hlúpa Toto som v živote nevidela ani nepočula.A ja fascinovaná,ako moje psice,keď žerú ryby vedia vyhrýzť žlčník a oni by si pochutnali na parôžkoch...uff
toto mi poradila poradáčka...čo už sem nechodíaj som od nej parôžky mala......ešte mám jeden velký kus ušetrenýod poslednej návštevy u nej....
určite by si pochutili....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
peggy...bobika dostal paroh...všade parohy naháňam....na hryzenie sranda je tá, že keby som s nim išla do lesa...najde si zhody sám...funguje na tom od dectva....len sa to nemôže...
Čo sa nemôže...nemôže sa brať psovi žrádlo z papuľky,há...také nevieš ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ked som naposledy od tohto bratranca dostala....šmarila do auta....a hore dole do rakúska...potom som sa tak zamyslela,že čo by bolo keby ma zastavili tam fízli a ja hento v aute...asi dáke zahraničné "sexovanie"
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
ešte mám jeden velký kus ušetrený
...mi povídej...narábam jak so zlatom...dva krát rozmyslím, pokiaľ vezmem do ruky pílku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Máš teda šťastie, lebo ak by si zastavila medialne známenu, pre niektorých plejbojovi Ľuboškovi, tak neviem, neviem....
2 3
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tweety
Máš teda šťastie, lebo ak by si zastavila medialne známenu, pre niektorých plejbojovi Ľuboškovi, tak neviem, neviem....
Však aj ryby nemôžeš voziť bez účtenky alebo zapísané ako chytené,hneď si pytliak a dva roky takýto výhľad :####
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
ešte mám jeden velký kus ušetrený
...mi povídej...narábam jak so zlatom...dva krát rozmyslím, pokiaľ vezmem do ruky pílku.
no mala som aj z daniela...ten zblajzol raz-dva-tri....moc pórovitý bol..
..poľovníci sú lakomí...a mne stačia úplne také zmätky.....bezcenné
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nepáči sa mi posledný obrázok v téme, tak ho chcem prekryť
hviezdičky.jpg  
popenky.jpg  
na stromček.jpg  
1/1
4 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta dnes aspon nikoho nic nerozculilo,ale ze ani nepotesilo?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňa nič nerozčúlilo.. ale potešil ma krásny, slnečný jesenný deň..
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať