Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezaklim terezaklim

terezaklim je offline (nepripojený) terezaklim

Petra Nová
Dnes je vraj deň na lásku, vraví horoskop. No asi sa mýli, keď čítam tie nežné výkriky do tmy. Tak nič, láska sa nekoná! Ešte aj básnik sa kamsi stratil! Čo mu došli cigaretle alebo inšpirácia? Básnik, ak nemáš na cigaretle, daj adresu, pošlem päťku. Ak básnické črevo, to je horšie, ani na prosektúre sa nedá zohnať.

Stanko, kde si? Nevidíš, nepočuješ, ako unudení laptopkovia sa tu idú pominúť z tvojej neprítomnosti?!
Konkrétne chceš poslať :

Peťku

5

5 evri ?????????


5
A ty nevieš adresu ?
Veď si mi pred pár rokmi písala, že prídeš
aj za mojou ženou
porozprávať jej, čo som zač.



Básnik sa nestratil, básnik tu žije

je jeden debo, čo tu krv mu pije.

Básnik sa nestratil, ten s nami býva

pod rozne nicky, to tvár svoju skrýva.

Básnik sa nestratil, cigariet plno,

láska sa stratila, to nie je ono.

Básnik si spomína, na svoju "mladosť",

jeden deň na hádky a už potom dosť.

Básnik by radšej chcel, písať tu v mieri,

nedá sa / nedá sa , DEBIL naň mieri.
1 1
terezaklim terezaklim

terezaklim je offline (nepripojený) terezaklim

Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Našimi vlakmi pôjdu zadarmo aj rakúski penzisti

Nulové cestovné na naše vlaky má platiť aj pre dôchodcov z iných krajín Európskej únie.

BRATISLAVA. Cestovať zadarmo našimi vlakmi môžu od polovice novembra nielen dôchodcovia zo Slovenska, ale aj českí, rakúski či trebárs maďarskí penzisti.

Minister dopravy Ján Počiatek v nedeľu v RTVS povedal, že to platí pre všetky členské krajiny Európskej únie, inak by šlo o diskrimináciu.
http://ekonomika.sme.sk/c/7460346/na...i.html?ref=trz
-----------------------------------------------
Len dúfam, že naši dôchodcovia a študenti budú platiť v tom zahraničí podľa platných taríf...
Lebo ak nie, tak to by šlo o diskrimináciu...

Však počkajte, chlapci, príde úderka zo Súmračnej a tá vás nabuzeruje na februárku... alebo aspoň dostanete mínusky ako ja za link na Shootyho a za rektoskopov - trafené husi

...
Ficobijci sa zjavne nevedia dofetovať
A hneď sa tu zamračí
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tak toto je vážne! Nickáč sa za básnika prevtelil a Peťku jedošípom odstrelil!
Ty, pravý basnik, ozvi sa!!!!! Motýľ smrtihlav roztáča svoj tanec farebný!
2 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a nesnezi
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

maja
Tak mňa rozčúlilo, že sa u nás premnožili divé svine a rozryli nám celú záhradu, ktorú sme si pekne zrovnali, aby sa dalo kosiť kosačkou. Síce tak "trošku" aj naša chyba, lebo máme plot len na 3 stranách a do poľa neohradené. Minulý rok nám tam chodili srnky a bažanty a teraz toto....
ta chcem divinu,najmi polovnikov,ale nie tych skupych,ale takych co strielaju a neknzumuju-bo diviačik,srncie a bazantiky by bodli
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

maja
Tak mňa rozčúlilo, že sa u nás premnožili divé svine a rozryli nám celú záhradu, ktorú sme si pekne zrovnali, aby sa dalo kosiť kosačkou. Síce tak "trošku" aj naša chyba, lebo máme plot len na 3 stranách a do poľa neohradené. Minulý rok nám tam chodili srnky a bažanty a teraz toto....
aj ku nám na chalupu zablúdil diviak, a rozryl taký kopček za domom.. ale dobre urobil, lebo už nie je taký strmý.. predtým keď som zbierala orechy, tak som stále padala dole kopcom.. sused poľovník aj povedal, že ho odsleduje a bude gulášik, ale diviak ho asi začul, a viac sa neukázal..
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..buď rada Danka, také stretnutie s diviakom nič moc príjemné
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ale na druhej strane, nasrdili ma veveričky.. je to možné, že vyzbierali orechy?? neboli sme na chalupe dva týždne, a po orechoch sa zem zľahla.. a nebol to človek, lebo to by bolo vidno stopy po hľadaní..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a čo z toho všetkého vyplýva?? teraz mám menej strmý kopček, ale nemám orechy..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď aj veveričky chcú mať zásobu na zimu, u nás pravidelne časť orechov zmizne v nore.
1 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

veď ja veveričkám doprajem, čo by som s toľkými orechami robila.. ale mne zmizli úplne všetky, do jedného..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Potom možno šarapatili veveričky dvojnohé.
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Alebo vrany...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tak to už nezistím.. ešte že ostali orechy z minulého roku..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
a čo z toho všetkého vyplýva?? teraz mám menej strmý kopček, ale nemám orechy..
Žabík, nemôžeš mať zas všetko...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
a čo z toho všetkého vyplýva?? teraz mám menej strmý kopček, ale nemám orechy..
Žabík, nemôžeš mať zas všetko...
veď jasné, som si toho vedomá.. ja som spokojná.. veveričky neumrú od hladu, a ja mám menej roboty s orechmi..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ty si ich prinajhoršom môžeš ísť kúpiť ale oni nie.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabik...staci ze mas lubeznu chalupku
1 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

trisestri
maja
Tak mňa rozčúlilo, že sa u nás premnožili divé svine a rozryli nám celú záhradu, ktorú sme si pekne zrovnali, aby sa dalo kosiť kosačkou. Síce tak "trošku" aj naša chyba, lebo máme plot len na 3 stranách a do poľa neohradené. Minulý rok nám tam chodili srnky a bažanty a teraz toto....
ta chcem divinu,najmi polovnikov,ale nie tych skupych,ale takych co strielaju a neknzumuju-bo diviačik,srncie a bazantiky by bodli
Keď poznáš, pošli ku nám, bo vraj sa svine môžu teraz strieľať, jedna bude tvoja a ostatné jeho a aj bažanta pribalím...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
Oliwa
Žabinka
a čo z toho všetkého vyplýva?? teraz mám menej strmý kopček, ale nemám orechy..
Žabík, nemôžeš mať zas všetko...
veď jasné, som si toho vedomá.. ja som spokojná.. veveričky neumrú od hladu, a ja mám menej roboty s orechmi..
No vidíš, tak to má byť - všetko v rovnováhe ... Ja stretávam jednu veveričku /a niekedy aj dve/ cestou do práce cez taký malý parčík... Ale to určite nie sú tie Vaše - nemajú orechy...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať