Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zeman co bol ozraty?-Fica ak prirovnat tak jedine ku Goebelsovi a vyznamenanie,tak jedine basebolkou
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no je tam kam patri fešak z policie ,za take laskave spravanie,skoda ze s nim nesedi aj ten nacelnik laskavcov Kalinak,fesak tam mal uz davno relaxovat za to ako riadi tych laskyplnych ironikov so smiesnymi cedulkami pomahat a chranit
Naposledy upravil trisestri : 29.10.14 at 14:59
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak nám preceda dostal metál.......fešák je to....

http://www.chelemendik.sk/pictures/5711b.jpg
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

... ach, jaj.. http://www.topky.sk/cl/11/1434215/Na...-to-uz-zacalo-
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabík, čo máš podobné problémy ako Trump?
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Podla mna nemusi byt clovek ani ekonom,aby vedel,ze sa''lod potapa,,....a to si o sebe myslim,ze som optimista..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anika61
Podla mna nemusi byt clovek ani ekonom,aby vedel,ze sa''lod potapa,,....a to si o sebe myslim,ze som optimista..
Ja som realista a myslím si to isté...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Malý odbyt zbraní vo svete - z toho žije USA.Však oni niečo vymyslia
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Peggynka
Tweety
Máš teda šťastie, lebo ak by si zastavila medialne známenu, pre niektorých plejbojovi Ľuboškovi, tak neviem, neviem....
Však aj ryby nemôžeš voziť bez účtenky alebo zapísané ako chytené,hneď si pytliak a dva roky takýto výhľad :####
Mínuskárovi doporučujem prečítať si príspevok od martin78:
http://www.slovenskyrybar.sk/forum/i...c=1875.30;wap2
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabík, čo máš podobné problémy ako Trump?
ja mám od donalda ešte veľmi veľmi ďaleko..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...no čo.... veď je to druhá vlna cunami finančného rybníka.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo...toto scem:
http://auto.sme.sk/c/7464915/renault...asazierov.html
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
kukučka
nepáči sa mi posledný obrázok v téme, tak ho chcem prekryť
kráááááásne
ten mínuskár nech sa ide liečiť.........keď dáva mínus za to,že sa mi páčia kukučkine fotky
images.jpeg  
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo a veľmi a ešte viac, ak naozaj bude nová pieseň, držím palce

http://www.marikagombitovaofficial.com/biografia.html
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vitaj v klube omínuskovaných
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Odvolaný úradník si platil svoje pokuty zo štátneho

Riaditeľ štátnej firmy MH Development padol za to, že sám sebe prenajímal auto. Čudných obchodov však uzavrel viac.
BRATISLAVA. Rodinkárstvo, zákazky vlastným firmám a pokuty zaplatené zo štátneho rozpočtu. Odvolaný riaditeľ Ladislav Košecký podľa poslanca Siete Miroslava Beblavého štátnu eseročku MH Development tuneloval vo veľkom.
Beblavý preto navrhol do firmy poslať kontrolórov Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ). Smer, za ktorého vlády Košecký získal svoj post, však takýto návrh zamietol.
4 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ing. Ľubomír Janoška
Odvolaný úradník si platil svoje pokuty zo štátneho

Riaditeľ štátnej firmy MH Development padol za to, že sám sebe prenajímal auto. Čudných obchodov však uzavrel viac.
BRATISLAVA. Rodinkárstvo, zákazky vlastným firmám a pokuty zaplatené zo štátneho rozpočtu. Odvolaný riaditeľ Ladislav Košecký podľa poslanca Siete Miroslava Beblavého štátnu eseročku MH Development tuneloval vo veľkom.
Beblavý preto navrhol do firmy poslať kontrolórov Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ). Smer, za ktorého vlády Košecký získal svoj post, však takýto návrh zamietol.
Hlavne nepozerať na prsty...Mne je jedno,ako sa strana volá,ja posudzujem podľa činov a nie podľa rečí.Poniektorých by mali súdiť za vlastizradu.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
kopretinka
kukučka
nepáči sa mi posledný obrázok v téme, tak ho chcem prekryť
kráááááásne
ten mínuskár nech sa ide liečiť.........keď dáva mínus za to,že sa mi páčia kukučkine fotky
Kopretinka, mozno ten minuskovac hodnotil Tvoj nazor, nie Teba
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zabi, neviem, ci topky.sk su tym pravym orechovym zdrojov na takyto druh informacii
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
drapalsa
Peggynka
Ing. Ľubomír Janoška
Odvolaný úradník si platil svoje pokuty zo štátneho

Riaditeľ štátnej firmy MH Development padol za to, že sám sebe prenajímal auto. Čudných obchodov však uzavrel viac.
BRATISLAVA. Rodinkárstvo, zákazky vlastným firmám a pokuty zaplatené zo štátneho rozpočtu. Odvolaný riaditeľ Ladislav Košecký podľa poslanca Siete Miroslava Beblavého štátnu eseročku MH Development tuneloval vo veľkom.
Beblavý preto navrhol do firmy poslať kontrolórov Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ). Smer, za ktorého vlády Košecký získal svoj post, však takýto návrh zamietol.
Hlavne nepozerať na prsty...Mne je jedno,ako sa strana volá,ja posudzujem podľa činov a nie podľa rečí.Poniektorých by mali súdiť za vlastizradu.
To psíčkári majú takéto nekompetentné krčmové reči typu
od buka do buka
Chceš so mnou debatovať ? Na mňa musíš inak,vieš "blondyna".Mám ďaleko k tvojej úrovni Tak mi prelož do slovenčiny,vo co go.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať