Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchi...si ma šoking.....som myslela,že ma vysmeješ....
Myslíš na Vianoce a tú hudbu ?

Je síce pravdou, že hentie sviatky nejak nemusím (objektívne dôvody), no ja som v tom duchu aj taký romantik.
Ono, dievča, zdanie klame...
Aj tvrdý chlap vie slzu pustiť...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu už odvčera. Ešteže ostatní nezdieľajú tvoj názor na IMT. Ja ich volám smajloši, aj keď stará baba, hneď by som na ten koncert išla, bude to paráda. Hneď idem hľadať aké vianočné koncerty budú v okolí, také Zlaté husle by som si zopakovala, bol to parádny koncert.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu už odvčera. Ešteže ostatní nezdieľajú tvoj názor na IMT. Ja ich volám smajloši, aj keď stará baba, hneď by som na ten koncert išla, bude to paráda. Hneď idem hľadať aké vianočné koncerty budú v okolí, také Zlaté husle by som si zopakovala, bol to parádny koncert.
Mne nič nie je.
To aj frflať mám už zakázané ?
Že dám názor na hudbu ?
Smajloši budú 18.12.2014 po 19.00 h. Steel Aréna, Košice....kúpim Ti lístok/ky ako darček ? Pred vystúpením dáme kaveju/čaj...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pavol54
lujza.j
Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Tiez som si chcela "odstat radu" na moju oblubenu kombinaciu cisiel na auticko.
Ale ked som sa dozvedela,ake vsimne treba za tu "nahodicku" zaplatit, tak som sa na to vykaslala. Ale aj tak mam pjekne .-)
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

arizona
pavol54
lujza.j
Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Tiez som si chcela "odstat radu" na moju oblubenu kombinaciu cisiel na auticko.
Ale ked som sa dozvedela,ake vsimne treba za tu "nahodicku" zaplatit, tak som sa na to vykaslala. Ale aj tak mam pjekne .-)
ako vysoko rúbu? nezaujíma ma na ktorom úrade, ale zaujímavý je cenník......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Buchy a tebe čo zas je? Frfleš tu ....
Zatiaľ ešte ani nie, ale môžem kľudne začať...

Dôvod môjho rozladenia je ľudská hlúposť-nebetyčná.
Že o čo sa jedná ?

V priebehu niekoľkých minút nadrbané X neužitočných.
Nejde o to, že mi dal/i....názor beriem.

Ide o to, že podľa takého hodnotenia poniektorých idiotov by sa aj zákony potom museli meniť.

...a Richard stále stojí za svojim, že podľa hodnotenia si na nete poniektorí jedinci vyberajú správnu odpoveď.
Ak áno, tak potom ubohom rodina a všetci svätí...a s precedom na čele.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy - mínusky - nerieš - hoď za hlavu, veď sú to len vodorovné čiaročky......
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Ešte v srandičkách mám príspevok, daj to tam. Budem citovať buchača" dilino". Nech je to kompletné.
Súhlas! Ale dlho bol odcestovaný - mínuskár. I smutno tu bez neho bolo
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
123 majú vačšinou policajti...., to je taký neoficiálny poznávací znak policajtov...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54
lujza.j
Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
tak toto je 100 bodof...jak som sa schuti zasmáála
treba stáť v správny čas na správnej pozícii v rade a vyvolené číslo musí padnúť
Ja mám 111 a nikto mi nechce veriť, že som za to nedal ani euro- bola to náhoda, ktorej síce bolo treba pomocť, trošku sa prihovoriť , ale nestálo ma to ani forint...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe - tři jedničky padesát - v telke sa to často spomínalo - PSČ Praha.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft
Buchy - mínusky - nerieš - hoď za hlavu, veď sú to len vodorovné čiaročky......
heh, v mínuskách ste všetci amatéri proti mne....:-), keď budete mat aspoň polovicu mínusiek čo mam ja ,tak vtedy možte búchať šampanské....:-)))- lepšia odomňa je už len Peťa Nová....., k nej mi ešte vela chýba :-))))
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft
Hehehe - tři jedničky padesát - v telke sa to často spomínalo - PSČ Praha.
Jindřišská 16 :-)
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pokazím ti štatistiku!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft
Pokazím ti štatistiku!

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Žabinka
lujza.j
..kua...buchi..takéto náhody....písmenká za mojim 007...už neboli aké som stela...že by museli niekomu odmotóvať....tak mám prvé a druhé písmenko v mojom priezvisku..a toto fakt náhoda....
odkedy začal prideľovať ŠPZ počítač, mám šťastie na 777, 888, 123, 234, a podobné..
123 majú vačšinou policajti...., to je taký neoficiálny poznávací znak policajtov...
Zabudni mladej....inú kombináciu majú...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dalsia hyena-http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/z-financnej-zbierky-mamicku-rakovinou-vytazila-tato-kseftarka.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - majú to v rodine....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať