Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Excise Duty
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zv...#ixzz3I1nrX6OM


1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Excise Duty
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zv...#ixzz3I1nrX6OM
Teraz odrazu chce preveriť. Ale keď tam sedela, tak to bolo asi "kóšer". Oná jedná farizejská.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Petra Nová
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!
Nič proti tebe a tvojim názorom - ale teraz vyšla pravda najavo! Možno by bolo z tvojej strany prehodnotiť priority....
Si teraz neviem predstaviť, že aké besnenie, že akí budú besní poniektorí po 15. novembri. Či Mladá a či Starý...blaváci-smeráci-grckoši.
Po 17. novembri zasa budú besnieť železničiari...zbesnejú sa z tých mladých a starých...Nová doba nastane, ktorá ani za socíku nebola.
To budú ódy...prehodnocovanie tej prio / riti .
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Už odvolaná.
Ani nie - skôr jej Hranol odporučil, aby demisiu podala. A chcú i tú namyslenú Zmajkovičovú dostať preč. A doteraz nevidel nejaký konflikt záujmov....
Len som veľmô zvedavý, akú tehlu tam dosadí.....
Ja som to pochopila dobre. Nečakal, a odvolal ju sám, jedno ako tú formu nazveme, aj tak išlo o predvolebný ťah, ako písal aj Taiko. O jedno fiasko menej, keby ju, nedajbože, naozaj odvolali. Takto z toho ešte aj vytĺkli.
A že akú tehlu, či balvan tam dosadia? Pokiaľ sa budú ako doposiaľ podľa trička, nie podľa erudovanosti, tak tam s najväčšou pravdepodobnosťou nejaký solídny schopný človek nebude.
Vie mi niekto povedať, či si spomína od 89 na nejakého skvelého ministra, čo posunul svoj rezort vpred nejako očividne a hlavne k prospechu národa?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
V inom štáte by pri takejto CT-Gate odstúpil aj premiér, veď podľa TV novín aj iné nemocnice takto nakúpili drahé prístroje. Dva roky písali dvaja členovia dozornej rady listy, kde na toto upozorňovali, listy dali na vedomie aj premiérovi.
Takto sa nakupovali prístroje aj za socíku.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ako to myslel ten, čo povedal? "nedotýkajte sa našich kruhov!"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a ktory Zeman,zeby major-abo ten co rad kundy?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
A čo tento blog, čítala si?
http://olser.blog.idnes.cz/c/433517/...ussy-Riot.html
http://protiproud.parlamentnilisty.c...v-ni-nejde.htm
Naposledy upravil kukučka : 04.11.14 at 00:36
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už teraz áno.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
Asi ako Slota....
Zvykne sa vravievať :

Opitý človek - hotový oný ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
spustila to vraj reportáž na markíze....

a včera markíza pridala dalšie škandalozne predaje tej paškovej " bývalej" firmy.....

miliony ukradli aj v martine a trenčíne......a to je len vrch ladovca...

a jasne naznačili prepojenie na bolševika s košického parku......
2 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
a/ je správne
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
korela
A čo, Zeman dnes ušiel pozornosti? Alebo nestojí ani za koment? Nejak sa tam zhumornieva.
tu je interaktívny slovník pre tréning prezidentských prejavov
http://miloshovori.cz/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
spustila to vraj reportáž na markíze....
a včera markíza pridala dalšie škandalozne predaje tej paškovej " bývalej" firmy.....
miliony ukradli aj v martine a trenčíne......a to je len vrch ladovca...
a jasne naznačili prepojenie na bolševika s košického parku......
Ukradnúť ukradli všade a všeličo...od malých zariadení až po nemocnice.
No nie všetko sa zadarilo (chvalabohu) sprivatizovať...
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Petra Nová
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!
Stále je o čom. Korupcia fiči naplno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
a/ je správne
Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
po plastike.jpg  
0 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
a/ je správne
Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.
Plastiku som nepostrehol, vyhýbam sa pohľadu na ňu.
... Mimochodom, keď už sme pri tej estetike, nemohol zrušiť radšej Richtera namiesto Zvolenskej?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať