Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
ved to hovorim, nech to bolo co to bolo, urcite to nebola, prepytujem premierova, uprimna snaha zachranit obcanov pred dalsou lupezov do pekla nasmerovanych smerodajcov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Tu je lepšie vidieť....
Pred


Po .....čistý Halloween - Starej dušička...

0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
a/ je správne
Varianta "c" :
Fico nemôže pozerať na Zmajkovičovú, že ako sa "zmaľovala"...po plastike vyzerá ešte horšie ako pred ňou.
Kua...fakt sa na ňu nedá pozerať.
Plastiku som nepostrehol, vyhýbam sa pohľadu na ňu.
... Mimochodom, keď už sme pri tej estetike, nemohol zrušiť radšej Richtera namiesto Zvolenskej?
prečo namiesto?? ja myslím že aj..
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Excise Duty
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zv...#ixzz3I1nrX6OM
fajny postreh som cital na inej diskusii
----------------------
citujem : " keby Zmajkovicova chcela urobit nieco pre vyssiu kultury politiky, musela by sa zakopat az do zemskeho jadra..."
----------------------
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Excise Duty
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zv...#ixzz3I1nrX6OM
fajny postreh som cital na inej diskusii
----------------------
citujem : " keby Zmajkovicova chcela urobit nieco pre vyssiu kultury politiky, musela by sa zakopat az do zemskeho jadra..."
----------------------
Ja tiež.....
----------------------------------------------------------
a aj patričnú odpoveď...citujem :

"Chceš aby vychladlo a naša planéta stratila príťažlivosť?"
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
a ja si myslim, ze Ty si z nas robis prdel a chces aby sme ti venovali pozornost a sa s tebou skriepili
no moju pozornost si si svojim nazorom ziskal, to musim priznat Prezident, ktory sa nehanbi sa opity, teda pardon chory, prezentovat na verejnosti a pouziva slova ako posledny dlazdic, naozaj vie co a ako . Nastastie my v nasom vesmire pokladame takych ludi za hulvatov, looserov a neokrochancov nehodnych sa prezentovat ani v obecnom rozhlase v "Ciernej pod bruchom".
Boze vy cerveni, ste schopni ospravedlnit fakt hocico
6 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Navážajú sa do "prezidenta" Zemana ?
Lebo prezident Zeman by sa vyjadroval slušnejšie...povedal by to isté, lež použil vhodnejšie termíny.
"Prezident" Zeman má totiž slovník IV. cenovej skupiny.
Ale čo môžeš chcieť od opilcov ???
Začal to Havel a končí to (zatiaľ) Zeman. Rozdiel medzi nimi vidím v tom, že Havel dojesexoval hlavne Slovensko....Zeman si kladie do vlastného a to ma netrápi.
Ty mu fandíš ??? Rovný k rovnému si sadá, bechera si dáva ???
-----------------------------------------------------------
My máme zapredaného panáčika ?
Zatiaľ sa to nedá tvrdiť, nie sú dôkazy.

Ale mali sme tu jedného Gašparka...ten skákal, jak mu bolo pískané.
------------------------------------------------------------

Takže v súvislosti s tým použitím výrazu "ťulpas" ? Neviem, či ním Ty neostaneš.
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Presne o tom to je: demokrati považujú vystúpenie tých báb za nemiestne, neslušné a hodnotia ho ako priestupok.
Netolerantní ctitelia totality (= ideológia nenávisti) potrebujú, aby ich zabásli a ešte im to nestačí a musia ich riešiť spôsobom neprimeraným postaveniu štátnika.
No a pätolízači ich za to obdivujú.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Navážajú sa do "prezidenta" Zemana ?
Lebo prezident Zeman by sa vyjadroval slušnejšie...povedal by to isté, lež použil vhodnejšie termíny.
"Prezident" Zeman má totiž slovník IV. cenovej skupiny.
Ale čo môžeš chcieť od opilcov ???
Začal to Havel a končí to (zatiaľ) Zeman. Rozdiel medzi nimi vidím v tom, že Havel dojesexoval hlavne Slovensko....Zeman si kladie do vlastného a to ma netrápi.
Ty mu fandíš ??? Rovný k rovnému si sadá, bechera si dáva ???
-----------------------------------------------------------
My máme zapredaného panáčika ?
Zatiaľ sa to nedá tvrdiť, nie sú dôkazy.

Ale mali sme tu jedného Gašparka...ten skákal, jak mu bolo pískané.
------------------------------------------------------------

Takže v súvislosti s tým použitím výrazu "ťulpas" ? Neviem, či ním Ty neostaneš.
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Gašparka absolútne neriešim...je/bol mi totálne ukradnutý.
Kisku tiež nejak neriešim, svoj postoj k jeho politike som ešte nejak k nemu nezaujal. Je mi ale trochu viac sympatický ako človek...
--------------------------------------------------------

Nasledujúce si ale zapíš za uši, do diára, trebárs aj do riti ....

Kiska robí síce tú politiku cez Ukrajinu. No nič nie je bezúčelné a len tak pre zábavu.
Takže doba napovie a povie, čo z tej politiky vzíde.
Fico lieta do Ruska...tak je ?
Bacha na to, aby sa kurzy lietadiel nevychýlili trochu južnejším smerom od Moskvy.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Aj takéto sa našlo v diskusiach http://www.scribd.com/doc/243218502/...povani-zlodeji
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-))) In vino veritas
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.
Naposledy upravil taiko : 04.11.14 at 08:52
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stanko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...
Naposledy upravil Anika61 : 04.11.14 at 11:45
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
hmmmm, to by bolo fajn, keby to niektori v Smere takto citili, len nakolko je to autenticke
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.[/QUOTE]
tak Mečiar nebol žiadny anjelik a pravdupovediac nemam ho moc rád, je na jedenj rovine s Ing. Ivanom M.- rozkradli a zničili obaja všetko- len s tým rozdielom že Mečiar to dal poničiť jeho kamarátom a Ivan M. zasa všetko porozdával zahraničným vagabundom...-jediný rozdiel bol ten ešte že, kým Mečiar to všetko robil na hulváta a okato, tak hen ten druhý to robil múdro,potichu a sofistikovane-preto to vela ludí ešte nechápe, čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Kukuč...tiez sa chystam na viecka....ale isto to budem stale jaá
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21...ako-chlap.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Anika61
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stnko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...
Ja sa zasa hanbím za Václava Havla, človeka ,ktorý súhlasil s pozabíjaním kopu nevinných ľudí, žien a detí v Juhoslávii- na toto Anika pozeraj a nie či si niekto občas vypije...., ale na tie zločinecké zrúdy, čo okradli chudobných a súhlasili s pozabíjaním nevinných....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať