Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
... čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....
....čo bolo, to bolo !
Ide o to, čo sa deje !
------------------------------------------------

Ale ja radšej končím v debate...viac menej nemám na výber....a ono to ani nemá nejak niekedy význam.
...a nemienim čeliť zasa prípadným poznámkam jednej postaršej osoby.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Stanislav 1975
Anika61
Stanislav 1975
Neviem, čo sa všetci navážajú do prezidenta Zemana...., je pravdou že sa vyjadril ponekud expresívne a dalo sa to povedať aj o čosi slušnejšie do rozhlasu, ale vo svojej podstate povedal čistú pravdu ...., Česká republika má konečne jedného normálného, nezapredaného prezidenta , ktorý vie čo a jak- my možme len ticho závidieť, čo tam máme zapredaného panáčika....- Ja Milošovi Zemanovi fandím...., lebo má svoj názor a vidí pravdu, to nie jak ten náš ťulpas...
Fuuuuha....Stnko,neberem Ti pravo na sympatie,ale ten clovek sa sprava a vyjadruje ako stamgast IV cenovej ....ja sa hambim ked ho vidim a toboz ked ho pocujem....ako hlava statu-strasneeeee...
Ja sa zasa hanbím za Václava Havla, človeka ,ktorý súhlasil s pozabíjaním kopu nevinných ľudí, žien a detí v Juhoslávii- na toto Anika pozeraj a nie či si niekto občas vypije...., ale na tie zločinecké zrúdy, čo okradli chudobných a súhlasili s pozabíjaním nevinných....
Mne je to fuk ci pije,ale clovek na takom poste,podla mna by mal argumentovat slovnikom tomu prisluchajucim...tych dalsich riesit nebudem-to by bolo na strasne dlhu debatu...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21...ako-chlap.html
suhlasim, len tam Miki uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
Naposledy upravil taiko : 04.11.14 at 09:53
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No našťastie to nie je môj prípad, mám obľúbených umelcov, žiadných politikov, ale nikdy to neprešlo do zbožňovania, nieto ešte do pišťania.
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
taiko
kukučka
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21...ako-chlap.html
suhlasim, len tam Mimi uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
Este mi tak napadlo,ze je taky inteligentny,ze tym svojim vyberanym slovnikom chce oslovit pospolity lud...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
ved to hovorim, nech to bolo co to bolo, urcite to nebola, prepytujem premierova, uprimna snaha zachranit obcanov pred dalsou lupezov do pekla nasmerovanych smerodajcov.
Bolo treba národu niečo predhodiť... Tak predhodili tieto dve... Mne to pripadá ako keď Cézar predhadzoval rozvášnenému davu v koloseu obete a staval proti sebe gladiátorov, alebo ľudí a zvery... Silnejší vyhráva... Dajte ľuďom chlieb a hry... Keďže mnohí už nemajú ani na chlieb, tak treba odpútať ich pozornosť takýmito politickými hrami...

Paškova arogancia voči kultúre a dejinám je bezprecedentná. Je to obyčajný barbar a pred kamerami sa vytŕča ako kohút na smetisku. Po Rimanoch nám ostalo dedičstvo, ktoré by Viedeň alebo Budapešť ukazovali celému svetu. Ak ich zalejú betónom, aké dedičstvo zostane po Paškovi o tisíc rokov? Kto si ho bude pamätať? Skončí na smetisku dejín... Žiadny osoh z neho. Z kohúta môže byť aspoň dobrá polievka...

A Zvolenská... Keď som ju videla prvýkrát - celá Mejkpísová... Pôsobila na mňa vždy, že svoju úlohu ministerky len hrá... Bojazlivo a nepresvedčivo. Je jedno, kto je režisér, zrejme ide o "koprodukčný" film... Ale pravá Mejkpísová bola uveriteľnejšia...

A vyjadrenie Zmajkovičovej, že jej nejde o funkcie... Jasné, že nie. Jej ide "len" o peniaze. Koľkože sa jej asi tak ušlo z toho 1,6 mil eur? Po tej plastike som ju nespoznala - pripadá mi na nej ako transvestita v parochni... A vlastne nielen ona - v podstate takmer všetci poslanci - niečo iné sú, a za niečo iné sa vydávajú...
Naposledy upravil Oliwa : 04.11.14 at 10:09
7 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Anika61
taiko
kukučka
Každá minca má dve strany, ale zastávať sa Pussy Riot...a ten slovník...

A keď už, spomínam si debatu tu na porade, ako ste sa zastávali opitého Dzurindu.
Ja sa zase skôr stotožním s týmto hodnotením:
http://korzar.sme.sk/diskusie/dpl/21...ako-chlap.html
suhlasim, len tam Mimi uz urobil hanbu len sebe. A okrem toho bolo to uz potom, co mu to jeho volici spocitali vo volbach. No a Zemana jeho privrzenici dokonca obdivuju.
Este mi tak napadlo,ze je taky inteligentny,ze tym svojim vyberanym slovnikom chce oslovit pospolity lud...
neviem, ci si netrafila klinec po hlavicke teraz
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Ako sa tomu hovorí, oslí mostík? Pozrite, čo urobila plastika viečok, poznávate ju?
Kto je to?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zachytila som v debate kdesi pod článkom, že kým sa hádate o vlaky /mimochodom ste sa zase dali nahuckať proti starým ľuďom / potichúčky bol zmenený zákon o dani z príjmu, samozrejme v náš neprospech, tu na porade som to nevidela.
Áno, chlieb a hry.
Naposledy upravil kukučka : 04.11.14 at 10:05
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Stanislav 1975
BXLmiami
Nemyslím si že by Gašparovič skákal ako mu bolo pískané- ja nehovorím že bol dobrý prezident, to určite nie- neurobil síce nič dobré, ale na druhej strane nenarobil ani žiadnu škodu....- taký nijaký bol, taký trtko, ale nenarobil zla ako náš súčasný, čo už za pár mesiacov narobil také škody že až, napr. oficiálne pozval na návštevu NAZI prezidenta z Ukrajiny atď atď...
Nenarobil škodu?To asi žartuješ.Mečiarov advokát narobil škody dosť a dosť-ked vezmem len spustenie zdravotných poisťovní v roku 1995 ked bol predseda parlamentu...o Nafte Gbely ani nevravím.
tak Mečiar nebol žiadny anjelik a pravdupovediac nemam ho moc rád, je na jedenj rovine s Ing. Ivanom M.- rozkradli a zničili obaja všetko- len s tým rozdielom že Mečiar to dal poničiť jeho kamarátom a Ivan M. zasa všetko porozdával zahraničným vagabundom...-jediný rozdiel bol ten ešte že, kým Mečiar to všetko robil na hulváta a okato, tak hen ten druhý to robil múdro,potichu a sofistikovane-preto to vela ludí ešte nechápe, čo sa tu dialo, aké svinstvá....vidia to len tí, čo hlbšie okom zájdu....[/QUOTE]


ty si evidentne hlbšie okom zašiel....až tak hlboko , že kandiduješ.....

a priamo za stranu, založenú oligarchami na rozkrádanie rozpočtu a eurofondov....za organizovanú skupinu zlodejov....

napíš nám, prečo si sa rozhodol kandidovať ??

a prečo za smer ??
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Škandalózny biznis Paškovej bývalej firmy v zdravotníctve: Ďalší predražený milión!


Kauza pokračuje

BRATISLAVA - Škandál predražených nákupov pokračuje! Po tom, čo s firmou Medical Group uzavrela kontroverznú zmluvu piešťanská nemocnica, na povrch vyplávali nové skutočnosti. Tá istá firma, v ktorej predstavenstve bol v minulosti Pavol Paška, uzavrela ďalšie obchody so štátom. Firma si pekne privyrobila aj s inými nemocnicami na Slovensku!

Enormne predražený nákup CT piešťanskej nemocnice za 1,6 milióna pokračuje. CT-čko mala dodať košická spoločnosť Medical Group SK, ktorú k Smeru-SD viaže meno predsedu parlamentu Pavla Pašku, ktorý v nej pôsobil. Tá istá firma však rozbehla svoj biznis aj s ďalšími nemocnicami na Slovensku, informujú tvnoviny.sk

Iba pred mesiacom predala firma Medical Group mamograf Univerzitnej nemocnici v Martine za 2 milióny eur. Ďalšie zariadenie predala Fakultnej nemocnici v Trenčíne za 1,3 milióna eur. „Spoločnosť MEDICAL GROUP SK a.s. sa pravidelne zúčastňuje verejných obstarávaní v segmente zdravotníctva," napísala firma Televízii Markíza.



V Česku nakúpili podobný prístroj za 540 tisíc eur. V martinskej nemocnici sa im to podarilo za 1,8 milióna eur, čiže rozdiel vychádza na vyše milióna eur.
2 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Ja som včera niekde čítala vyjadrenia Jana Hnizdila (lekára) na adresu Zemana. A najviac ma pobavilo to, ked komentoval, že všetci riešia mikinu nejakého režiséra pri udeľovaní vyznamenaní. Že to je naopak, jedine človek v mikine sa prispôsobil hradu. Obleky a smokingy sa do IV. cenovej nehodia
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze?
Kukuč....uz sa chystam od 40 r.....ze v 45 isto.....decko sa uz pytalo no co mama objednam ta...včelu si brala...chlap mi to chcel zaplatit....som povedala,ze si to sama...kešnem
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
kukučka
Lui, neblázni, nemáš kde dávať peniaze?
Kukuč....uz sa chystam od 40 r.....ze v 45 isto.....decko sa uz pytalo no co mama objednam ta...včelu si brala...chlap mi to chcel zaplatit....som povedala,ze si to sama...kešnem
Lui, neblázni, čo sa chystáš na miesto Zmajkovičovej? Vari Ťa Stano zlanáril...?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliw...ja nikdy...nic kvóli chlapovi....ja iba pre seba..... a ja sa lubim....ale toto mam v plane len sa bojkam okolie hovori,ze to este nepotrebujem....tak mozno este pockam....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ali paša v zdravodnictve bude nadalej basovat za pomoci dalsich moralne vykastrovanych eunuchov a pri takom rabovani by aj turci bledli zavistou.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Oliw...ja nikdy...nic kvóli chlapovi....ja iba pre seba..... a ja sa lubim....ale toto mam v plane len sa bojkam okolie hovori,ze to este nepotrebujem....tak mozno este pockam....
Lui, Ti verím, že sa bojkáš... Aj ja by som sa... že budem potom spávať s otvorenými očami...
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

kukučka
Zachytila som v debate kdesi pod článkom, že kým sa hádate o vlaky /mimochodom ste sa zase dali nahuckať proti starým ľuďom / potichúčky bol zmenený zákon o dani z príjmu, samozrejme v náš neprospech, tu na porade som to nevidela.
Áno, chlieb a hry.
Dávno tvrdím, že majú ideológa z 50-tych rokov. Kult osobnosti a normalizácia... Rozvíriť hladinu jednou aktivitou, v tichosti urobiť niečo iné.
4 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dav
kukučka
Zachytila som v debate kdesi pod článkom, že kým sa hádate o vlaky /mimochodom ste sa zase dali nahuckať proti starým ľuďom / potichúčky bol zmenený zákon o dani z príjmu, samozrejme v náš neprospech, tu na porade som to nevidela.
Áno, chlieb a hry.
Dávno tvrdím, že majú ideológa z 50-tych rokov. Kult osobnosti a normalizácia... Rozvíriť hladinu jednou aktivitou, v tichosti urobiť niečo iné.
sak to mnohi z nich doma zaculi podla mna
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať