Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

René je u nej to nie su len viečka....viecka takto nemenia ksicht....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
René je u nej to nie su len viečka....viecka takto nemenia ksicht....
Čo René Zellweger, ale Jean Reno... to je iný kukuč! Na tom by si plastikový chirurg prišiel na svoje... Si pamätám, ako mu Depardié v jednom filme hovorí: máš oči ako kôň...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ešte lepší bol inšpekor Derrick.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Vy tu ale máte dnes tému
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lui začala s viečkami, tai s mlynčekom, a došlo aj na Božie mlyny v politike... Lenže toto budú skôr Ficove... ako tie naozaj spravodlivé... Toto je len taká búrka v pohári vody... Také mini tsunami...
Naposledy upravil Oliwa : 04.11.14 at 12:32
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jaa....nyee to sa vam len zdaaaevuš a co je ti...idem kuk...za kolko to robia tam kde mi to chce decko vybavit
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Jaa....nyee to sa vam len zdaaaevuš a co je ti...idem kuk...za kolko to robia tam kde mi to chce decko vybavit
Luji, mne ??? Néé nič mi nie je... ale oči si vyťahovať nedám, nervy ničiť politikmi tiež nie... akurát ten Taikov mlynček je zaujímavý
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evuš..nic nenatahuju....kusok koze fiknu prec...skus mi nieco o politikoch
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Evuš..nic nenatahuju....kusok koze fiknu prec...skus mi nieco o politikoch
..tak mne ani fikať nič nebudú....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Je smutne ked to niekto...poznam koktretnu babu...kvoli chlapovi....aby nebehal za inymi..akoze aby bola pre neho krajsia mladsia a pod.,..a co myslite ako to dopadlo....ano beha dalej.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mne ked carnica raz dojde domov a bude nieco chybat, alebo bude nieco navyse, tak rozvod .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
Mne ked carnica raz dojde domov a bude nieco chybat, alebo bude nieco navyse, tak rozvod .
Tai....ale ked to bude chciet,ze lepsi pocit bude mat....zo seba?!
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
Mne ked carnica raz dojde domov a bude nieco chybat, alebo bude nieco navyse, tak rozvod .
:-)) No zatiaľ poznám viac mužov,ktorí rozvod lebo sa žena-vraj-o seba nestará :-)) A kolegyňa v práci ano :-))
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tak už máme náhradníka??

http://www.topky.sk/cl/100535/143560...--su-nezmysly-
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Je smutne ked to niekto...poznam koktretnu babu...kvoli chlapovi....aby nebehal za inymi..akoze aby bola pre neho krajsia mladsia a pod.,..a co myslite ako to dopadlo....ano beha dalej.....
Lui, netušila som, že poznáš Melanie Grifitovú...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliw...veru a tu na SK...vsetkym je na smiech...pritom je to do placu ako sa ponizuje...ja uz by som s nim nebola....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
Vážny? Vážne?
A prečo nie?
Ak mohla byť ministerskou zdravotníctva právnička, prečo by nemohol byť stavbár z odboru pozemné staviteľstvo... Vari je on od macochy, či čo...? Určite má príbuznejší odbor ako jeho predchodkyňa... Veď aj tak raz skončíme všetci v zemi... Ale možno nás budú zalievať do betónu, aby mosty lepšie držali... Prídeš k lekárovi, a ako prvé podpíšeš informovaný súhlas s naložením telesných ostatkov v prípade úmrtia v prospech diaľnic... Veď ministrom dopravy už bol, tak vie, čo a ako... A ušetrí sa na miestach pre nové cintoríny, aby developeri mali kde stavať... Keď sa po nás všetky vlády vozili celý život, prečo by sa nemohli aj po smrti... Potom nám to už bude šum a fuk...
http://www.vlada.gov.sk/podpredseda-...lubomir-vazny/
Naposledy upravil Oliwa : 04.11.14 at 13:39
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
Vážny? Vážne?
A prečo nie?
Ak mohla byť ministerskou zdravotníctva právnička, prečo by nemohol byť stavbár z odboru pozemné staviteľstvo... Vari je on od macochy, či čo...? Určite má príbuznejší odbor ako jeho predchodkyňa... Veď aj tak raz skončíme všetci v zemi... Ale možno nás budú zalievať do betónu, aby mosty lepšie držali...
http://www.vlada.gov.sk/podpredseda-...lubomir-vazny/
veď, potom tie naše inštitúcie vyzerajú tak ako vyzerajú.. keď ich riadia "odborníci" od fachu..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ministerka zdravotníctva je tu niekoľkokrát PO riešená, podpredsedníčka parlamentu tiež, zostáva PO riešiť predsedu vlády, predsedu parlamentu a ďalších. Do tých sa pustím ja.

Predtým ale malá poznámočka. Rada by som videla tie Mejkpísové a transvestitky, čo s takou invenciou sa pustia do visáže každého o koho zakopnú, s rozkošou napíšu detaily, len akosi zabudnú na to, čo by poskytli ony, keby sa cez displej vytrčili naživo v tejto kaviarni.

Čo s ostatnými???
Fico – odstúpiť alebo ho odvolať!
Paška – odstúpiť alebo ho odvolať!
Kolesíkovci – najskôr povaliť vládu ako celok, potom vzdať sa poslaneckého mandátu!

Pán prezident nech zostaví úradnícku vládu do predčasných parlamentných volieb. Na jej čelo by mal menovať toho, čo sa na mňa vyvalí vždy, keď otvorím Poradu, kým sa neprihlásim. Ten sám o sebe hovorí, že je najlepší a trasie sa za tým, aby priniesol Slovensku prosperitu. Alebo Matovičovi, ten je zas najspravodlivejší. A nesmie zabudnúť im do vlády pribaliť Bútoru! To by bol darček Slovensku - intelektuálny aj estetický.

Všetko to nie je dosť. Mal by odstúpiť aj Jano Juncker, keď EK umožnila takéto rozkrádačky z eurofondov. Po ňom by mal odstúpiť aj pápež František a jeho šéf za to, že zažmúrili obe oči, keď sa tieto hanebné rozkrádačky uskutočňovali.
No a potom by sa mohol národ uspokojiť, budeme mať RAJ na zemi.
2 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Petra Nová
Ministerka zdravotníctva je tu niekoľkokrát PO riešená, podpredsedníčka parlamentu tiež, zostáva PO riešiť predsedu vlády, predsedu parlamentu a ďalších. Do tých sa pustím ja.

Predtým ale malá poznámočka. Rada by som videla tie Mejkpísové a transvestitky, čo s takou invenciou sa pustia do visáže každého o koho zakopnú, s rozkošou napíšu detaily, len akosi zabudnú na to, čo by poskytli ony, keby sa cez displej vytrčili naživo v tejto kaviarni.

Čo s ostatnými???
Fico – odstúpiť alebo ho odvolať!
Paška – odstúpiť alebo ho odvolať!
Kolesíkovci – najskôr povaliť vládu ako celok, potom vzdať sa poslaneckého mandátu!

Pán prezident nech zostaví úradnícku vládu do predčasných parlamentných volieb. Na jej čelo by mal menovať toho, čo sa na mňa vyvalí vždy, keď otvorím Poradu, kým sa neprihlásim. Ten sám o sebe hovorí, že je najlepší a trasie sa za tým, aby priniesol Slovensku prosperitu. Alebo Matovičovi, ten je zas najspravodlivejší. A nesmie zabudnúť im do vlády pribaliť Bútoru! To by bol darček Slovensku - intelektuálny aj estetický.

Všetko to nie je dosť. Mal by odstúpiť aj Jano Juncker, keď EK umožnila takéto rozkrádačky z eurofondov. Po ňom by mal odstúpiť aj pápež František a jeho šéf za to, že zažmúrili obe oči, keď sa tieto hanebné rozkrádačky uskutočňovali.
No a potom by sa mohol národ uspokojiť, budeme mať RAJ na zemi.
Ďakujeme za komentár, my sa zase budeme pre zmenu venovať faktom.
Korupcia.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať