Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Aby ste sa necudovali, kto kazdy je tym fantomom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tu už nič neprekvapí......nech si len pekne mínuskuje dalej...ved už by to bolo aj podozrivé keby prestal...a ked musí...tak musí......
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

zavislak
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
tiež by som si pustila song...ale moj starý oný-noťás.....sa hned prehreje a zdochne...
A Ježiško nedonesie?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...-luxusne-auto/
Potešilo, verejná mienka zaúčinkovala.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

drahonicka
buchač
korela
Najväčší rozdiel v našich a českých rozprávkach je prítomnosť čerta v českých. Ten nechýba v žiadnej. Ani v súčasných nakrútených rozprávkach.
Koho to zaujalo, mohol by popridávať svoj názor, ako je to v iných krajinách, ak ich pozná.
alaya1
Ak sa tu uz bavi o nevhodnosti pre deti, v prvom rade by mali vymiznut- Cervena/ý ciapocka, Janko a Marienka, 7 - hlavy drak a pod....tato skoromacka je k tomuto pre detsku dusu bezproblemova hracka,.
Hm...keď sa nad týmto pozastavím?
Vendulkine diela, ten jej štýl má aspoň možnosť výberu. Buď sa jednému to nejaké jej dielko páči alebo nie.
Horšia je iná verzia, no nie je zo žiadnej rozprávky Dobšinského, Grimovcov, atď.
Skoromačka, Stromokocúr, Plechopobehaj strechový...?
Tých nie je až tak potrebné riešiť. Máme tu iných kocúrikov, čertov a či drakov, ktorí sa vyskytujú v kua reálnom svete...a nie je to veru žiadna rozprávka...

Jednu poznám :



Ako moja žena zdedila výnosné práva (a vymenila ich za peniažky a tie zas za Električku )
A predstav si že ma to sere, ale to sú len drobné oproti tomu ako si privlastnili väčšinoví akcionári Dôvery len za vlaňajšok 148 melónov €, a tejto rozprávky sa nikto nebojí. vieš koľko električiek by sa dalo za to postaviť ? celá milionárska štvrť a každý dom by mohol byť vybavený jedným predraženým CT.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...-luxusne-auto/
Potešilo, verejná mienka zaúčinkovala.
len dúfam že beblavý navrhne zákon o najvyšších cenách služobných áut pre štátne a príspevkové organizácie z ušetreného nech pridajú kuchárkam v škôlkach ktoré patria pod VUC a bude po probléme. Voľakedy bol predpis kto môže mať v kancelárii drevenú stoličku kto tapacírovanú, kto fotelky s konferenčným stolíkom a kto musel mať v kancelárii váľandu. Prečo sa dnes nakupuje bezhlavo len sa zapáčiť šéfom ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pavol,ak to sleduješ,tak si videl vyčíslenie prešustrovaných penazí vo VšZP.Na liekoch odoberanich pre nemocnice od správnych firiem.Ten šef z niečoho ten byt v BA z niečoho kúpiť musel.Takže je to jedno.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Odoberaných,pardon.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
tiež by som si pustila song...ale moj starý oný-noťás.....sa hned prehreje a zdochne...
A Ježiško nedonesie?
nechcela som...bol v ponukeže ešte prežijem s týmto a potom jedna fajná tošiba...čaká už nejaký rok na diagnostikuu decka v posteli .....nie som schopná ju dať kuknúť...tak bojujem s týmto.....ani skypovať na tomto nejde...to je taký odber,že hned je det
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač
Anika61
Ja som nasla ''toto'''rano pred brankou-asi to zrazilo auto-myslim,ze je to kuna skalna...ci? Asi isla na moje sliepky...
...jj...je to kuna skalná.
Toto zviera je považované za škodnú...loví viac v kurínoch, králikárňach a holubníkoch.
Keby len lovila, kua kuna skalná, ale vie zničiť komplet iizoláciu strechy a smradu koľko narobí.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...-luxusne-auto/
Potešilo, verejná mienka zaúčinkovala.
mám podozrenie, že to robia na schvál a potom sa robia chrumkavučkí ......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možno a možno ani nie, mysleli si, že môžu všetko,( viď výrok vyhraj voľby a môžeš všetko) zdá sa, že im došlo, že sa prerátali. Niekde som našla článok, že mr. Fajko sa chystá do politického dôchodku. Možno je to pravda, možno len také bu, bu, bu, aby sme ho ľutovali,(samozrejme jeho voliči) aby si zvýšil prerefencie, no kto vie, ale to prvé by bolo fajn aj by som mu popriala šťastnú cestu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kurník šopa - včera som sa zase nabudil. Sledujem si on-line telku a zrazu - nič. Meriam rýchlosť - skoro žiadna.
Tak som preveril trasovacie na rôzne stránky a servery - výsledok - keď to prišlo k telecom - tam to skončilo. Takže telekom jednoducho zablokuje iných, ktorí využívajú ich linky.
A toto sa deje už tri dni po sebe.
Merané dnes po polnoci a potom dopoludnia (ku GMT plus 1 hod.):
Mikulas_30.11.2014-00_56.png  
Antik_30.11.2014-10_56.png  
Antik_30.11.2014-00_51.png  
Bratislava_30.11.2014-10_59.png  
Bratislava_30.11.2014-00_53.png  

Mikulas_30.11.2014-11_01.png  
1/1
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Kurník šopa - včera som sa zase nabudil. Sledujem si on-line telku a zrazu - nič. Meriam rýchlosť - skoro žiadna.
Tak som preveril trasovacie na rôzne stránky a servery - výsledok - keď to prišlo k telecom - tam to skončilo. Takže telekom jednoducho zablokuje iných, ktorí využívajú ich linky.
A toto sa deje už tri dni po sebe.
Merané dnes po polnoci a potom dopoludnia (ku GMT plus 1 hod.):
a to mas fajny internet, kolko za to platime? To tcom dava SDSL?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

16€ - len teraz posledné tri dni vždy po polnoci to padne na takéto rýchlosti. Veď dokonca obyčajný Google mi vtedy načítava 1-2 min.!
Cez deň to frčí na plné pecky.... a potom - BÁC....
Inak - poskytovateľ síce píše FUP 10GB za 24 hodín - robí to spôsobom kontroly, keď klesne pod FUP limit - naskočí plná rýchlosť, ale zatiaľ to NIKDY neuplatnil. A to som raz za 24 hodín stiahol 230GB dát.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
16€ - len teraz posledné tri dni vždy po polnoci to padne na takéto rýchlosti. Veď dokonca obyčajný Google mi vtedy načítava 1-2 min.!
Cez deň to frčí na plné pecky.... a potom - BÁC....
kokso 16EUR za 90/90 Mbit/s ?? to je parada
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aby som upresnil 15,99€ A to bez viazanosti - už celé tri roky rovnako.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Pavol,ak to sleduješ,tak si videl vyčíslenie prešustrovaných penazí vo VšZP.Na liekoch odoberanich pre nemocnice od správnych firiem.Ten šef z niečoho ten byt v BA z niečoho kúpiť musel.Takže je to jedno.
sledujem, nemám na to mechanizmus aby som vedel rozlíšiť"prešustrovaný" náklady na hrane zákonnosti. Nikoho neobhajujem Asi pred desiatimi rokmi so zásoboval nemocnicu potom čo jej iní odmietli dodávať pre dlhy, prečo by som si mal požičiavať v banke za 19% a potom tento úrok nezapočítať do ceny tovaru? Najmä vtedy keď som vedel že splatnosť bude viac ako rok, a to som bol ľudomil lebo som sa zľutoval nad stravou pacientov lebo im skrátka nikto nechcel dodať. A to už nehovorím o tom ako mi títo ostatní dodávatelia nemohli prísť na meno čo teraz bol správna firma? ostatné segmenty dodávok nepoznám, takže niekedy cena je aj obchodná politika konkurencie a ich vzájomná dohoda. Ale dokážem pochopiť pojem :"peniaze neprešutrovali po firmách, ale si ich rovno odviedli ako zisk"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ČO PRAHA...
OVEĽA VAČŠIA "KALAMITA" bude v BLAVE...Tv GRC a Tv NARKÓZA sa zbláznia tiež...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať