Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

panamaus
Petra Nová
Alkoholické povyrazenie v téme skončilo, tak o niečom inom. Nedeli (ne)svedčí politika. Podľa koho ako. Tak pár slov k výsledku samitu NATO vo Walese. Pán prezident ako vrchný sa za Slovensko zaviazal, že navýšime rozpočet na armádu z 1% na 1,6% do roku 2020. Teda každý rok o 0,1%. Nie som žiadny matematik, ale je mi jasné, že tá desatina percenta nie je drobné vreckové. Spomenula som si, ako pán prezident tvrdili, že bude vždy stáť za občanmi. Tak rozmýšľam, či keď podpisoval tie dokumenty vo Walese, stál za mnou, alebo za niekým úplne iným.
Skúsim ti to príblížiť
nechce sa mi hľadať / neviem, či si dobre pamatám / možno Buchy by vedel
pred pár rokmi bol rozpočet na armu 17 miliárd Sk

0,1 % z toho je 17 000 000

každý priemer mal a aj ten tvoj má "rezervu priemera" vtedy to bolo do 300 000 000

Takže blbo ohováraš kisku, že sľúbil a nestál za tebou a pritom tvoj okiadzaný má na voľné použitie 15 x viac !!!!!!!!!!!!!



Si schopná to pochopiť ako veľmi trepeš ?



tu ide o percentá z celkového rozpočtu, nie z rozpočtu pre armádu...

pri vstupe do NATO sme sa zaviazali dávať na armádu ročne 2% z nášho rozpočtu...

fico na to zvesela kašle a rozpočet radšej vykráda pre svojích sponzorov a zakladatelov smeru....

momentálne zvysoka kašleme na svoje medzinárodné záväzky...ochranu si necháme platiť američanmi a ešte ich proruskí trollovia aj za to urážajú na diskusiach....

to je, hm...také slovenské...

p.s. neviem, ako inak nazvať snahu o zabezpečenie aspon základnej obranyschopnosti slovenska, ako tak, že prezident za nami stojí...
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
panamaus
pavol54
Petra Nová
Čo myslíš Pavol, ako to dopadne? Keď počúvam Camerona, je najväčším demokratom v Európe, možno väčším ako Rasmusen a Obama dohromady.

Takže - "Demokracia" NEPUSTÍ!
dovtedy sa bude referendum opakovať kým bude neplatná účasť. Alebo hlavného organizátora zrazí auto s opitým vodičom. Vieš o tom že angličania už majú odbyt na zbrane ktoré kvôli sankciám nemôžu vyvážať do Ruska? no predsa si objednal Porošenko len dúfam že ich nebude platiť z nejakého rozvojového fondu únia.
typický komunistický názor = ani tušenie o tom, čo je to demokracia

to ju ešte lepšie dodržiava ten oný bradatý, čo sedel na tom veľmi vysokom sude (súde)
Síce komunistický ale v Irsku sa muselo opakovať referendum(a to nemalo odkiaľ napáchnuť komunistickými myšlienkami) o tzv ústave únie alebo koľko mala tá zmluva prívlastkov keď sa pred pár rokmi schvaľovala a len Íri a Česi robili ofuky.


Aj tak nerozumiem, prečo ťa tak zaujíma demokracia vonku



a na jej krivenie doma kašleš



asi je ľahšie na Porade kecať,



ako niečo KONKRÉTNE urobiť
1 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Ešte šťastie, že ty chápeš, aj že si mi to takto vysvetlil. Tak sa ťa pýtam, kto stojí za mnou? Kiskove sľuby beriem vážne vo vzťahu k sebe! Kiska netvrdil, že bude stáť za nejakým panamausom, terakotom a tak podobne!
Za tebou stojí tvoja szuka

Tá ešte neprekukla čo si zač a

hľadí na teba s obdivom (jááj ešte Stano - - ale ten iba verbálne = od toho evri nečakaj )
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Ešte šťastie, že ty chápeš, aj že si mi to takto vysvetlil. Tak sa ťa pýtam, kto stojí za mnou? Kiskove sľuby beriem vážne vo vzťahu k sebe! Kiska netvrdil, že bude stáť za nejakým panamausom, terakotom a tak podobne!


Neviem prečo sa rozkrikuješ



Aj ty si mala





Akopikoškumitopikoškapovedala
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hmm. Jedna nevinná otázka o tom, za kým stál prezident, keď podpisoval a toľko rečí!!!
Tak si len porozprávajte, ja idem popozerať, čo nové na Ukrajine a potom v SMOTÁNKE.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

panamaus
pavol54
panamaus
pavol54
Petra Nová
Čo myslíš Pavol, ako to dopadne? Keď počúvam Camerona, je najväčším demokratom v Európe, možno väčším ako Rasmusen a Obama dohromady.

Takže - "Demokracia" NEPUSTÍ!
dovtedy sa bude referendum opakovať kým bude neplatná účasť. Alebo hlavného organizátora zrazí auto s opitým vodičom. Vieš o tom že angličania už majú odbyt na zbrane ktoré kvôli sankciám nemôžu vyvážať do Ruska? no predsa si objednal Porošenko len dúfam že ich nebude platiť z nejakého rozvojového fondu únia.
typický komunistický názor = ani tušenie o tom, čo je to demokracia

to ju ešte lepšie dodržiava ten oný bradatý, čo sedel na tom veľmi vysokom sude (súde)
Síce komunistický ale v Irsku sa muselo opakovať referendum(a to nemalo odkiaľ napáchnuť komunistickými myšlienkami) o tzv ústave únie alebo koľko mala tá zmluva prívlastkov keď sa pred pár rokmi schvaľovala a len Íri a Česi robili ofuky.


Aj tak nerozumiem, prečo ťa tak zaujíma demokracia vonku



a na jej krivenie doma kašleš



asi je ľahšie na Porade kecať,



ako niečo KONKRÉTNE urobiť
demokratické je povedať to čo si myslím, demokratické je ak oponent argumentami môj názor vyvráti alebo nie? nedemokratické je ak ma za môj názor niekto opľuje len preto lebo nezdieľam ten jeho jediný správny názor. neviem a nemám dôkazy o krivení demokracie u nás, sú voľby? vládne ten kto dostane viac ako 50%? som stíhaný za názor ? áno ale len tu na porade. Aby som bol demokratický tak mám vykrikovať že politik kradne? Ak by som mal dôkazy tak ho zažalujem ak mám len domnienky tak s tým môžem na poradu alebo krčmy na kofču alebo demokracia je niečo iné?
1 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

misoft
Pre Petru:
http://www.rozpocet.sk/app/homepage/.../2014/#sekcia6
To je to 1% z rozpočtu.
A pokiaľ si uvedomíš, rozpočet sa pohybuje v mld.€ .
A tá tvoja poznámka: "stál za mnou, alebo za niekým úplne iným." svedčí o tom, že si vôbec, ale vôbec nepochopila, čo predstavuje prezident.
Tieto slová potvrdzujú len tvoj egoizmus! Myslíš na seba, myslíš len na to, aby prezident stál len za tebou (a na ostatných kašlal...).
Prezident je predstaviteľom VŠETKÝCH občanov SR, teda teba, mňa, panamausa, buchača, kopretinky........ a ďalších. Teda myslí na všetkých.
Ak by si chcela svoj model, museli by sme mať pre každého občana jedného prezidenta (nonsens).
T.z. nepochopila si ani princíp demokracie.
Ak z celého

Rozpočet 2014 v číslach
výdavky: 17 391 917 385 eur


tak 0,1 % je 17M evri

300 000 000 Sk je 15M evri



Takže jeden človek (menovite priemer) mohol rozfrckať sám toľko ako teraz kiska sľúbil navýšiť arme
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
panamaus
pavol54
panamaus
pavol54
Petra Nová
Čo myslíš Pavol, ako to dopadne? Keď počúvam Camerona, je najväčším demokratom v Európe, možno väčším ako Rasmusen a Obama dohromady.

Takže - "Demokracia" NEPUSTÍ!
dovtedy sa bude referendum opakovať kým bude neplatná účasť. Alebo hlavného organizátora zrazí auto s opitým vodičom. Vieš o tom že angličania už majú odbyt na zbrane ktoré kvôli sankciám nemôžu vyvážať do Ruska? no predsa si objednal Porošenko len dúfam že ich nebude platiť z nejakého rozvojového fondu únia.
typický komunistický názor = ani tušenie o tom, čo je to demokracia

to ju ešte lepšie dodržiava ten oný bradatý, čo sedel na tom veľmi vysokom sude (súde)
Síce komunistický ale v Irsku sa muselo opakovať referendum(a to nemalo odkiaľ napáchnuť komunistickými myšlienkami) o tzv ústave únie alebo koľko mala tá zmluva prívlastkov keď sa pred pár rokmi schvaľovala a len Íri a Česi robili ofuky.


Aj tak nerozumiem, prečo ťa tak zaujíma demokracia vonku



a na jej krivenie doma kašleš



asi je ľahšie na Porade kecať,



ako niečo KONKRÉTNE urobiť
demokratické je povedať to čo si myslím, demokratické je ak oponent argumentami môj názor vyvráti alebo nie? nedemokratické je ak ma za môj názor niekto opľuje len preto lebo nezdieľam ten jeho jediný správny názor. neviem a nemám dôkazy o krivení demokracie u nás, sú voľby? vládne ten kto dostane viac ako 50%? som stíhaný za názor ? áno ale len tu na porade. Aby som bol demokratický tak mám vykrikovať že politik kradne? Ak by som mal dôkazy tak ho zažalujem ak mám len domnienky tak s tým môžem na poradu alebo krčmy na kofču alebo demokracia je niečo iné?
tam si nájdi čo som tvojej 5 písal o demokracii / hlasovaní poslancov podľa veliteľa smeru
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

panamaus
misoft
Pre Petru:
http://www.rozpocet.sk/app/homepage/.../2014/#sekcia6
To je to 1% z rozpočtu.
A pokiaľ si uvedomíš, rozpočet sa pohybuje v mld.€ .
A tá tvoja poznámka: "stál za mnou, alebo za niekým úplne iným." svedčí o tom, že si vôbec, ale vôbec nepochopila, čo predstavuje prezident.
Tieto slová potvrdzujú len tvoj egoizmus! Myslíš na seba, myslíš len na to, aby prezident stál len za tebou (a na ostatných kašlal...).
Prezident je predstaviteľom VŠETKÝCH občanov SR, teda teba, mňa, panamausa, buchača, kopretinky........ a ďalších. Teda myslí na všetkých.
Ak by si chcela svoj model, museli by sme mať pre každého občana jedného prezidenta (nonsens).
T.z. nepochopila si ani princíp demokracie.
Ak z celého

Rozpočet 2014 v číslach
výdavky: 17 391 917 385 eur


tak 0,1 % je 17M evri

300 000 000 Sk je 15M evri



Takže jeden človek (menovite priemer) mohol rozfrckať sám toľko ako teraz kiska sľúbil navýšiť arme
Na každom okresnom súde sedí prokurátor však napíš že vieš kam rozfrckal máme demokraciu
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Hmm. Jedna nevinná otázka o tom, za kým stál prezident, keď podpisoval a toľko rečí!!!
Tak si len porozprávajte, ja idem popozerať, čo nové na Ukrajine a potom v SMOTÁNKE.


Ako sa móže stará (hovadovitá) samica vyhlasovať za nevinnú

keď je

už poonditá

do každého rýpa

provokuje verejne

taká a nevinná ?

Tak to veru nyje !
Naposledy upravil panamaus : 07.09.14 at 18:25
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
panamaus
misoft
Pre Petru:
http://www.rozpocet.sk/app/homepage/.../2014/#sekcia6
To je to 1% z rozpočtu.
A pokiaľ si uvedomíš, rozpočet sa pohybuje v mld.€ .
A tá tvoja poznámka: "stál za mnou, alebo za niekým úplne iným." svedčí o tom, že si vôbec, ale vôbec nepochopila, čo predstavuje prezident.
Tieto slová potvrdzujú len tvoj egoizmus! Myslíš na seba, myslíš len na to, aby prezident stál len za tebou (a na ostatných kašlal...).
Prezident je predstaviteľom VŠETKÝCH občanov SR, teda teba, mňa, panamausa, buchača, kopretinky........ a ďalších. Teda myslí na všetkých.
Ak by si chcela svoj model, museli by sme mať pre každého občana jedného prezidenta (nonsens).
T.z. nepochopila si ani princíp demokracie.
Ak z celého

Rozpočet 2014 v číslach
výdavky: 17 391 917 385 eur


tak 0,1 % je 17M evri

300 000 000 Sk je 15M evri



Takže jeden človek (menovite priemer) mohol rozfrckať sám toľko ako teraz kiska sľúbil navýšiť arme
Na každom okresnom súde sedí prokurátor však napíš že vieš kam rozfrckal máme demokraciu


Mulo naivný

vieš kto je hlavný kurátor ? - - fickov spolužiak

vieš koho si vybral ako zástupcu pre veci trestné ? - prečítaj si od Pavlíka : Spoveď mafiánovej svokry

Tá svokra sem na Poradu kedysi chodila

červenkastá a múdra bola ako ty

aj demokracie vnímala fickovsky - ako harmoniku = podľa potreby precedu



A teraz ju to nejako prešlo !!!!!!!!!!!!!!!!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pre panamaus:
"Netáraj : "kedysi ženy rodili kým mohli, mama bola z troch detí"

už v tomto máš protirečenie - - to babka už po 3 deťoch NEMOHLA ????"
0 0
Nie, jej rodičia vedeli, že raz bude treba aj na školné.
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
buchač
Pán prezident ako vrchný sa za Slovensko zaviazal, že navýšime rozpočet na armádu z 1% na 1,6% do roku 2020. Teda každý rok o 0,1%. Nie som žiadny matematik, ale je mi jasné, že tá desatina percenta nie je drobné vreckové.
Aj to je ešte málo...
aj zdravotné sestry nášho štátu nemajú taký plat voči HDP ako zdravotné sestry Nemecka ktoré mimochodom sa tiež nezaviazalo zvýšiť nad 1,3 HDP. ani dôchodcovia okrem niektorých čo sa chystali poraziť svetový imperializmus

Mulo



Ako može normálny človek porovnávať


sestričky (bez % )
(a vačšina si to aj tak predstaví v porovnaní v € a nie v % k HDP)


rozpočet army v % HDP
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

panamaus
Cítim, že zo študovania hovadzích samíc mám nateraz dosť
Inak, dúfam, že si uvedomuješ význam toho, čo si napísal.
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

korela
Pre panamaus:
"Netáraj : "kedysi ženy rodili kým mohli, mama bola z troch detí"

už v tomto máš protirečenie - - to babka už po 3 deťoch NEMOHLA ????"
0 0
Nie, jej rodičia vedeli, že raz bude treba aj na školné.


Ja schvaľujem rozhodnutie rodičov, ak sa zastavia aj pri dvoch



To ty si napísala :



kedysi ženy rodili kým mohli
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

korela
panamaus
Cítim, že zo študovania hovadzích samíc mám nateraz dosť
Inak, dúfam, že si uvedomuješ význam toho, čo si napísal.
Jo, malo to byť v jednotnom čísle

Krava = 5
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
panamaus
misoft
Pre Petru:
http://www.rozpocet.sk/app/homepage/.../2014/#sekcia6
To je to 1% z rozpočtu.
A pokiaľ si uvedomíš, rozpočet sa pohybuje v mld.€ .
A tá tvoja poznámka: "stál za mnou, alebo za niekým úplne iným." svedčí o tom, že si vôbec, ale vôbec nepochopila, čo predstavuje prezident.
Tieto slová potvrdzujú len tvoj egoizmus! Myslíš na seba, myslíš len na to, aby prezident stál len za tebou (a na ostatných kašlal...).
Prezident je predstaviteľom VŠETKÝCH občanov SR, teda teba, mňa, panamausa, buchača, kopretinky........ a ďalších. Teda myslí na všetkých.
Ak by si chcela svoj model, museli by sme mať pre každého občana jedného prezidenta (nonsens).
T.z. nepochopila si ani princíp demokracie.
Ak z celého

Rozpočet 2014 v číslach
výdavky: 17 391 917 385 eur


tak 0,1 % je 17M evri

300 000 000 Sk je 15M evri



Takže jeden človek (menovite priemer) mohol rozfrckať sám toľko ako teraz kiska sľúbil navýšiť arme
Na každom okresnom súde sedí prokurátor však napíš že vieš kam rozfrckal máme demokraciu
napríklad :
v rodnej dedine na ihrisko (to je to NEPOCHOPENIE demokracie )
dávali v telke

ale jeho stádu to nevadí
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

panamaus
bjuty smis
panamaus
Petra Nová
A trochu nostalgie k tomu. Dnes ma opustili moji priatelia a spoločníci, ktorí ma sprevádzali celou letnou sezónou. Nuž teda dovidenia a šťastnú cestu!


Uleteli ti lastovičky ?



Furt lepšie ako keby ti "uleteli fčely "

tie už dávno...

ščely myzlíš ?



vyjéééééééém



písala mi mailom asi pred 5 rokmi



som najprv myslel, že nejaký pohonyč/pastier dobytka to písal



nyjeeeee , to tá, čo pred ným chodý

to verím
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

panamaus
korela
panamaus
Cítim, že zo študovania hovadzích samíc mám nateraz dosť
Inak, dúfam, že si uvedomuješ význam toho, čo si napísal.
Jo, malo to byť v jednotnom čísle

Krava = 5
Už sa z toho tak ľahko nevymotáš. Tu nejde o číslo, ale o myšlienku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A čo sa týka včiel, tak pod oknom máme celý jeden včelín. Bzučia ako na jar. Zbierajú ako divé.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať