Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Petra Nová
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.
Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

korela
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553
a nie len to, ešte aj zvonenie v mobile mal onoho času ako mačacie mňaukanie. a to až tak presvedčivé, že náš staffordík miesto toho aby zaspal po narkotizačnej injekcii po zazvonení mobilu celý oťapený začal hľadať cicu v ambulancii. A je to PÁN DOKTOR aj s kolegom.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Toto je pre mňa šokujúca správa!
Môže byť chlap ako hora, silný ako valibuk, ak má slabú psychiku, môže to skončiť fatálne.

R.I.P.


http://www.ta3.com/clanok/1046878/zo...av-hlinka.html
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

neviem ja som ho nepoznal , teraz prvykrat počujem o nejakom hokejistovi Hlinkovi....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
neviem ja som ho nepoznal , teraz prvykrat počujem o nejakom hokejistovi Hlinkovi....
Celý deň o ňom točia....Len cez TV na Rolete boli tri vstupy v priamom prenose.
Môžu natočiť ďaľši film .....a potom ďalší a ďalší o nejakom hokejistovi, futbalistovi, tenistovi...atď .

Choré ...
1 3
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
korela
Petra Nová
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.
Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
Peťka, už je aj polhodinové video z našej letnej akcie- daj si to stiahnut do pc, možeš aj tú 2 alternatívu zadarmo a heslo je standa :-)


http://uloz.to/xtFnRYYX/balkan2014-standa-wmv
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Stanko, idem nato, som dosť zvedavá.
ale musíš vydržať pri stahovaní- bude to hodinku stahovat :-))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
ale musíš vydržať pri stahovaní- bude to hodinku stahovat :-))))))))))))
A koľko že to má......? Cez 1GB? - cca 3 minútky......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

willma
korela
Je úsmevné, keď narazím na priezvisko súvisiace s povolaním.
http://www.zzz.sk/?profil=3553
a nie len to, ešte aj zvonenie v mobile mal onoho času ako mačacie mňaukanie. a to až tak presvedčivé, že náš staffordík miesto toho aby zaspal po narkotizačnej injekcii po zazvonení mobilu celý oťapený začal hľadať cicu v ambulancii. A je to PÁN DOKTOR aj s kolegom.
Nepoznám ho, iba som si prezerala veterinárov. Vidno, že žije vnorený do svojej práce. :-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
korela
Petra Nová
Celá procedúra netrvala ani 10 minút. Psíci fakt nemajú kocku namiesto mozgu.
Nemajú. Ak prší a veľmi sa pýta von, tak ideme. Otvorím dvere, omrkne situáciu. Ak prší veľmi, nacúva späť. Ak mrholí, navštívi najbližšiu zelenú plochu o metri štvorcovom a dnu. A ešte sa otrasie, nemá rada kvapky na srsti.
Ak fúka silný vietor (veľké stromy robia hluk), toho sa bojí, neišla by ani v lete za slnečného počasia, musím ísť s ňou až dozadu na jej miesto.
Vďaka tomuto letu si zvykla na hromy, už ich neberie na vedomie. Predtým sa mi išla vyškriabať až na chrbát.
Tým "nemajú" myslíš mozog? Hádam len nejaký majú. Mnohokrát som tu písala, že môjmu psíkovi - krásnej, milej, bielej, čistej bišoničke všetko trvá akosi dlhšie, ale nakoniec sa vždy zariadi vo svoj prospech. Ona sa veľmi rada kúpe, aj motá po daždi. Ale bolo priveľa aj pre ňu trikrát za deň zmoknúť a zniesť ešte aj vytieranie srsti. Nové bolo to, že cez deň sa zvonku hnala domov.
Nie, práve že majú.
Okrem toho robil niekto nedávno pri nás ohňostroj, zostala v pohode. Dobré leto. A tráva je všade krásne zelená ako na jar, žiadne vyprahnuté plochy.
Iba keby neboli škody.
0 0
kralovicj kralovicj

kralovicj je offline (nepripojený) kralovicj

korela
Vďaka šuťáku som si spomenula na cestu vlakom, keď sme išli prvýkrát na Brač. Lôžkovým, noc sme prespali, čomu som aj na jednej strane rada, pretože železnica išla v kuse v zárezoch v zrázoch. Nebolo to dvakrát príjemné. Mali môj obdiv, že to v takom teréne dokázali navrhnúť. Keď sme ráno vyšli z hôr, prišiel druhý extrém, výhľad z výšky na prístav s obrovskými loďami a ponorkami. Až potom vstup do Splitu.
Teraz som sa dočítala, ako to s tou železnicou dopadlo.
http://www.treking.cz/cestovani/sarajevo-belehrad.htm
" přes nekonečné lesní komplexy v severozápadní Bosně do Splitu a Zadaru. Ukazovali k tomu i alba s černobílými fotkami, a člověk nemusel být železničním nadšencem, aby se mu svíralo srdce." Navrhnúť trať v takom teréne podľa noriem dodržiavajúc max. stúpanie aj s prípustnými oblúkmi, klopením a v tej dobe, pomaly zázrak.
Ak si ich videla,neboli ponorené
ak neboli ponorené, ako vieš, že to boli ponorky
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jozef kardinál Tomko, narodený 11. marca 1924, dnes bol prítomný na bohoslužbách v Šaštíne(?). Práve keď bohoslužby končili, švenkla som kanál STV-čky a tam mu ďakoval arcibiskup Zvolenský pri príležitosti 35. výročia jeho biskupskej vysviacky, ktorú prijal 15. septembra 1979 v Ríme, v Sixtínskej kaplnke. Nepochybne to bol doteraz náš najvyšší a najvplyvnejší cirkevný hodnostár, nadpriemerne vzdelaný, múdry. Len aj hodnostári sú ľudia z mäsa a kostí, jedia, pijú, milujú ako obyčajní smrteľníci. My milujeme koho chceme, oni Boha. Tak som si ho vyobzerala typicky ženskými očami. Aj v deväťdesiatke je to pekný muž, bez vrások, s tvárou ako detská ritka, vysoký, majestátny. Keby sa nebol vydal na kňazskú dráhu, ktovie akoby sa bol vyvíjal jeho život. Bol by mal rodinu, veľa detí, vnúčat, pravnúčat? Mohol vychovať pre Slovensko veľa geneticky identických Tomkov. Keď som sa na neho dívala, rozmýšľala som, čo by bolo prínosnejšie. Veriaci určite viac ocenia jeho kariéru cirkevného diplomata, ja by som asi viac cenila jeho postavenie silného muža v civilnom živote.
Naposledy upravil Petra Nová : 15.09.14 at 13:06
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes som v Lidli kupovala jablká so zámerom naštvať Putina. Mali mimoriadne lacné, čosi po 50 centov, tak som kúpila okolo troch kíl, aj na jablčník. Okrem toho, že boli lacné, mali aj ďalší bonus. Pekne voňali. S kúpou som bola spokojná a keď som odchádzala od ovocného pultu, overila som na ceduľke, či sú ozaj z Poľska. Neboli, vraj slovenské. Putina som nenaštvala, zato som upiekla krehký jablčník. Netvrdím, že bol super krehký, ale je chutný a dá sa jesť.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Petra Nová
Dnes som v Lidli kupovala jablká so zámerom naštvať Putina. Mali mimoriadne lacné, čosi po 50 centov, tak som kúpila okolo troch kíl, aj na jablčník. Okrem toho, že boli lacné, mali aj ďalší bonus. Pekne voňali. S kúpou som bola spokojná a keď som odchádzala od ovocného pultu, overila som na ceduľke, či sú ozaj z Poľska. Neboli, vraj slovenské. Putina som nenaštvala, zato som upiekla krehký jablčník. Netvrdím, že bol super krehký, ale je chutný a dá sa jesť.
aj v bille boli jablká za 0,49€/kg.. konečne cena, ktorá podľa mňa prislúcha jablkám..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

sito
Strih máš dobrý, výstižný.
Sitko, nie vždy ti rozumiem, niekedy aj áno. Nič neobvyklé, všade to vidieť. Jedni čihí a druhí hota. S tebou však súhlasím, že strih a švih sú základom dobrých vecí.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Žabinka
aj v bille boli jablká za 0,49€/kg.. konečne cena, ktorá podľa mňa prislúcha jablkám..
asi to boli tie isté, aj cena rovnaká... boli celkom chutné...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, kukla som to video. Komentár k nemu nebude? Pekné zábery, smutné zábery a ešte smutnejšie. Čím si snímal?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať