Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko....mama no čo aj on má rád radler....ako mohol sa aj pomýliť....neviem...mala som ich pekne v kartoniku v radoch po 3,3,3, a 1....naschvál aby a mu lepšie rátalo....to, že sa tváril ako rodený rakúšan už nemusím hovoriť.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Tak to muselo byť úmyselne, lebo šestka od nuly na klávesnici je dosť ďaleko.
videl si klávesnicu na pokladni?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

misoft
No - aspoň je vidieť, že nielen na Slovensku sú obchodníci ojebabraváči - dokonca i v takom vychvaľovanom AT sú.....

ano,v poslednej dobe to sledujem a nie je to len jediny market.skusaju to sade,ale najhorsie je to v bille.fakt prisaham,z 90 percent navstev ma okaslu-su to take malinke sumicky,centovky,ale ked ta takto okaslavaju pravidelne,ie ta to dostat a ja si veru blocky sakramensky kontrolujem!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

evuš
Osky, tomu sa povie blbec deň
A vďaka takýmto dňom si potom človek môže vážiť taký obyčajný...
Pekný dnešný deň, Osky!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes sa mi stalo, že som si všimla pri mojom plote v práci rásť melón.. kde sa nabral, netuším..
DSC_0162.jpg  
DSC_0161.jpg  
1/1
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..rýchlo ho odtrhni
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
duški mne minule v At lidli SK pokladník nablokoval miesto 10radlerov 16.....
hneď po revolúcii sme išli do AT, deti chceli nejaké sladké pečivo, na naše pomery drahé jak svyna, no nekúp im, tak sme im kúpili, predavačka vyložila na pult, kým som sa vrátil od pokladne stačila ich schovať, tak som je slušne povedal ona samé nein, nicht , bitte? Tak som zvýšil hlas a po slovensky som ju v rýchlokurze naučil hneď vedela čo znamená veta "Nenažraná zlodejská rakúšanka". a hneď boli koláčiky na pulte. inak vopred ďakujem mínuskovačovi za mínusku, vidíš ako som vychovaný.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

osky
misoft
No - aspoň je vidieť, že nielen na Slovensku sú obchodníci ojebabraváči - dokonca i v takom vychvaľovanom AT sú.....

ano,v poslednej dobe to sledujem a nie je to len jediny market.skusaju to sade,ale najhorsie je to v bille.fakt prisaham,z 90 percent navstev ma okaslu-su to take malinke sumicky,centovky,ale ked ta takto okaslavaju pravidelne,ie ta to dostat a ja si veru blocky sakramensky kontrolujem!
však kontroluj monitor keď nahadzuje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

palino ja kontrolujem
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
0 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
dnes sa mi stalo, že som si všimla pri mojom plote v práci rásť melón.. kde sa nabral, netuším..
Pršalo, narástol...
To bude asi môj...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
dnes sa mi stalo, že som si všimla pri mojom plote v práci rásť melón.. kde sa nabral, netuším..
Pršalo, narástol...
To bude asi môj...
postrážim..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
stále nám ostane nálepka "východ"....a nie len tam.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

žabík už si mala krájať
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
osky
misoft
No - aspoň je vidieť, že nielen na Slovensku sú obchodníci ojebabraváči - dokonca i v takom vychvaľovanom AT sú.....

ano,v poslednej dobe to sledujem a nie je to len jediny market.skusaju to sade,ale najhorsie je to v bille.fakt prisaham,z 90 percent navstev ma okaslu-su to take malinke sumicky,centovky,ale ked ta takto okaslavaju pravidelne,ie ta to dostat a ja si veru blocky sakramensky kontrolujem!
však kontroluj monitor keď nahadzuje
Napr. v Bille máš na bločkoch zľavu až po pôvodnej cene, to ma vytáča, lebo nikdy nenájdeš cenu, ktorú majú uvedenú na cenovke, treba si ju vypočítať, ak máš záujem a čas. Čo každý nemá... Čo ukazuje pri blokovaní displej zákazníkovi, neviem, ale asi to isté, čo je na bloku...
1 0
Olehle Olehle

Olehle je offline (nepripojený) Olehle

papuca na kolese!!!! aspon mu nebola cez noc zima :/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
bjuty smis
aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
stále nám ostane nálepka "východ"....a nie len tam.....
no pri takom chovaní sa ani nečudujem...a zaslúžene...
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
stále nám ostane nálepka "východ"....a nie len tam.....
no pri takom chovaní sa ani nečudujem...a zaslúžene...
ja to myslím aj teraz....chovať a makať možeš ako domáci furt budeš "východ"...no síce chovanie slovače aj teraz...ale je to indi-vindi .....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
stále nám ostane nálepka "východ"....a nie len tam.....
no pri takom chovaní sa ani nečudujem...a zaslúžene...
ja to myslím aj teraz....chovať a makať možeš ako domáci furt budeš "východ"...no síce chovanie slovače aj teraz...ale je to indi-vindi .....
presne o to ide..o to chovanie slovače...sami im dávame k tomu príčinu...
však si všimni, nie že by sa doma ticho hanbil, aký je buran...
on sa tu s tým chváli....je presvedčený, že je king a dal jej za " vyučenou"..

a ked chodíš často na nákupy, tak určite vždy stretneš aspon jedného takéhoto kinga..ideálne celú rodinku...
1 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
lujza.j
bjuty smis
aspon sme sa dozvedeli, prečo nás majú v rakúsku za buranov a sedlákov z východu....
stále nám ostane nálepka "východ"....a nie len tam.....
no pri takom chovaní sa ani nečudujem...a zaslúžene...
ja to myslím aj teraz....chovať a makať možeš ako domáci furt budeš "východ"...no síce chovanie slovače aj teraz...ale je to indi-vindi .....
presne o to ide..o to chovanie slovače...sami im dávame k tomu príčinu...
však si všimni, nie že by sa doma ticho hanbil, aký je buran...
on sa tu s tým chváli....je presvedčený, že je king a dal jej za " vyučenou"..

a ked chodíš často na nákupy, tak určite vždy stretneš aspon jedného takéhoto kinga..ideálne celú rodinku...
Pamätáte sa na scénu zo Slunce, seno... ako Rúžičkovci kupovali v Nemecku počítač za zlaté zuby po babičce - "echt gold" a ako tomu predavačovi vykladá "my nejsme milej zlatej, žádní podvodníci - unterwassermani"...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať