Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapovi chcem nejaký náramok....koža - biele zlato.....a teraz je nejaká novinka...že fúzy z bieleho tigra....čo mu odpadnú sa nejak dajú zakomponovať do šperku.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Rada sa s tým obetovaním podelím, čo by jeden pre druhého neurobil. A P.s. Lujzi, nejaké zlomkové aj nezlomkové by sa u nás našlo.
vieš Majka...najhoršie je na tom to...že doma mám nostalgické výrobky-darčeky , že som nemusela....a viem...že ich nosiť nebudem a neviem sa s nimi rozlúčiť....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
naši mi chceli kúpiť-naušnice z bieleho zl.....bola som aj s máti v zlatníctve....akurát som sa vytočila...na ceny, ktoré nemajú hanbu ..... a išla het...povedala som,že za peniaze ktorá chcú nato naši dať si dám spraviť....zlatník v už v triezvom stave.......že by bolo fajn ak by som si zohnala zlomkové....
Lui, mne je to jasné, jáá Ti verím, nie ako v tej príhode:

Policajt zastaví auto a pýta sa:
Pán vodič, pil ste?
Šak hej...
A koľko ste toho vypil?
Jako vždycky... Tri pivá a dve borovičky...
Dáme Vám fúkať.
Ta co, chlapci, Vy mi neverice...???
4 2
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
chlapovi chcem nejaký náramok....koža - biele zlato.....a teraz je nejaká novinka...že fúzy z bieleho tigra....čo mu odpadnú sa nejak dajú zakomponovať do šperku.....
Lui, môžem zohnať... Ale len z mačky... keby sa teda ten Tvoj trošku uskromnil...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anik
Dnes som sa v Kauflande tak rehlila, že som musela odísť od pultu.
Od mladého muža som si pýtala 3 páry párkov- to bolo treba vidieť
ako najprv dal 3 - ja som myslela, že ma nepočul tak som zopakovala , že chcem 3 páry a čo ten chlapec začal vystrájať - naberal, odoberal a nakoniec položil čo mal v ruke a opýtal sa či môže ostať. Už len dcéra povedela, že áno a prišla s úsmevom a s krútením hlavou za mnou.
Potešilo , alebo zarmútilo ? - oboje
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec...
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách , on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Tweety
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec...
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách , on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna...
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Oliwa
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec...
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách , on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna...
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Tiež som sa už s tým stretla, že som pýtala páru a dala mi jeden kus.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
misoft
Oliwa
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec...
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách , on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna...
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Tiež som sa už s tým stretla, že som pýtala páru a dala mi jeden kus.
...že doslovne ..." dajte mi pár kúskov párok .."...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
Tweety
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak to by bola ešte viac mimo.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Oliwa
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec...
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách , on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna...
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Kedysi bol pár - dvaja, muž a žena... Dnes sa hlása všetko naopak. Mládež je celkom zmagorená. Tak sa niet čo čudovať, že chlapec nevie predať ani pár párkov...
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Áno pár. 1+1=3 (4)
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...[/QUOTE]
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.[/QUOTE]
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....[/QUOTE]

..hm, Luji smutný asi tak ako ja.... manžel stratil obrúčku týždeň pred našim 10 výročím - chudák, aj sa mi to bál povedať....ale čo tam po obrúčke, hlavné je, že ma ľúbi i bez nej
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Tweety
lujza.j
Tweety
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....
Lui, nenosíš náhodou môj? Ja som jeden stratila. Prvýkrát som ho stratila na cintoríne, keď som upravovala otcovi hrob. Neverila som vlastným očiam , keď som ho po nejakom čase našla... Keď sa mi zošuchol z prsta druhýkrát niekde v meste, už som ho nenašla... Ale možno ho našiel niekto ako Ty a robí mu radosť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš.....aj ked tomu čo stratil to nepomôže....nedám ho stopiť...ešte aj rok tam jeale žiadne meno nič....a ešte aj "šuter"čo tam je je vzácny....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

evuš
...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.[/QUOTE]
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....[/QUOTE]

..hm, Luji smutný asi tak ako ja.... manžel stratil obrúčku týždeň pred našim 10 výročím - chudák, aj sa mi to bál povedať....ale čo tam po obrúčke, hlavné je, že ma ľúbi i bez nej [/QUOTE]

Hlavne, že nestratil za tých 10 rokov Teba...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

smeráci rozhodli :
Zviera zostane vecou aj naďalej


Zákon na ochranu zvierat, ktorý by ich definoval ako cítiace bytosti, nebude. Ministerstvo pôdohospodárstva trvá na tom, že každé zviera je vec, a tak to aj zostane.

Slovensko patrí k posledným krajinám EÚ, ktoré nemajú zviera definované ako cítiacu bytosť.


Snaha aktivistov, ktorí požadujú, aby takýto zákon riešil aj sprísnenie trestov za týranie zvierat, zanedbanie starostlivosti a nezákonné množenie psíkov v otrasných podmienkach, tak zostala nevypočutá. Slovensko pritom patrí k posledným krajinám Európskej únie, ktoré nemajú zviera definované ako cítiacu bytosť.

Rezort pôdohospodárstva odkázal, že zviera je vec, pretože sa môže stať predmetom právneho úkonu či prevodu vlastníctva.
1 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať