Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
tai...mňa šmejdi v sobotu o 10.05h mi idú niečo ponúkať...ked ja ešte spííma ked im poviem či nemajú hanbu volať v sobotu ráno...že neé....
ale vsak o 10:05 uz su vsetci slusni ludia hore, no nie? Kedy Ti maju volat, ked Ti chcu chudaci nieco ponuknut?
Sak ked nechces, aby Ti volali, tak im posli pisomnu ziadost, nech Ta zaradia na "black list"
mne nech nevolajú....NIKDY!!!vždy im to poviem....ale vieš vždy volajú noví a noví šmejdi..
..vidíš ja som neslušná už nechodím "na pánske"-upratovať k pani..... tak chcem driemkať
tak potom mozno pomoze urobit to ako misoft radil. Pohrozit im zalobami za obtazovanie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
ja som ta rozumela.
hmmm, som v rozpakoch ja som pisal o SMS notifikaciach, Ty o vypnuti telefonu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podžubaný Book Fasovie.

Včera som vydrbal všetky návrhy od "priateľov", ktorých (mimochodom) ani nepoznám a dnes sa škeria znovu...

Otravné je to, jak vred na riti.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz 10.10h..volá anketárka aby ich porantalo.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Podžubaný Book Fasovie.

Včera som vydrbal všetky návrhy od "priateľov", ktorých (mimochodom) ani nepoznám a dnes sa škeria znovu...

Otravné je to, jak vred na riti.
a neda sa to vypnut? Ze uz mam dost kamaratov a novych nechcem?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
teraz 10.10h..volá anketárka aby ich porantalo.....
ako to? Vsak mala volat 10:05
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
teraz 10.10h..volá anketárka aby ich porantalo.....
Chcelo by to nejakeho pravnika a zistit, ci by bolo mozne urobit nejaky register, kde by sa ludia, ktori nechcu prijimat ziadne ponuky registrovat a firmy by museli tento register respektovat. V NL take mame a celkom dobre to funguje. Firmy nesmu volat nikomu, kto je v regostri a ked niekto v registri nie je, musia mu na konci hovoru ponuknut moznost sa do registra zapisat.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
Podžubaný Book Fasovie.

Včera som vydrbal všetky návrhy od "priateľov", ktorých (mimochodom) ani nepoznám a dnes sa škeria znovu...

Otravné je to, jak vred na riti.
a neda sa to vypnut? Ze uz mam dost kamaratov a novych nechcem?
Veď to je to, že nedá.

Podrbaný Book Fasov a jeho stvoriteľ a či jeho inštalatéri na slovenskú verziu si mýlia pojmy s dojmami.
Lebo kamarátov plná prdel a priateľov len zopár...teda aspoň v mojom ponímaní je to tak.
Teda neviem, prečo mi núti niekto priateľov.

Tých priateľov si ja teda, že kua, vyberám....a to osobne.
Lebo priateľ sa nepýta, priateľ koná.

...a zdieľanie, že "páči sa mi" nejaký pridrbaný príspevok ???
Tak to ja teda veru tiež nemusím.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchy preco? Mne sa tam paci vela obrazkov, tak oznacim, ze sa mi paci, aj dobry recept oznacim, aj pekny citat a pod.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Juraj, tak prečo tam chodíš? K šťastiu stačí tak málo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
ja som ta rozumela.
hmmm, som v rozpakoch ja som pisal o SMS notifikaciach, Ty o vypnuti telefonu
ja mam stale zapnuty a aj na sms reagujem, aj v noci./ deti niekedy nemozu telefonovat/, rozpisovat nebudem !.

Ale nebud v rozpakoch, neboj sa, rozumiem pisanemu textu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/143027...odal-staznost-

fúha...som prekvapená...neverila som, že ho urobia väzobne....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
taiko
lujza.j
tai...mňa šmejdi v sobotu o 10.05h mi idú niečo ponúkať...ked ja ešte spííma ked im poviem či nemajú hanbu volať v sobotu ráno...že neé....
ale vsak o 10:05 uz su vsetci slusni ludia hore, no nie? Kedy Ti maju volat, ked Ti chcu chudaci nieco ponuknut?
Sak ked nechces, aby Ti volali, tak im posli pisomnu ziadost, nech Ta zaradia na "black list"
mne nech nevolajú....NIKDY!!!vždy im to poviem....ale vieš vždy volajú noví a noví šmejdi..
..vidíš ja som neslušná už nechodím "na pánske"-upratovať k pani..... tak chcem driemkať
no fúúj ty si chodila na pánske? (však viem ako si to myslela, ale ako to vyznelo)
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
http://www.topky.sk/cl/100370/143027...odal-staznost-

fúha...som prekvapená...neverila som, že ho urobia väzobne....
Idú voľby...také nevieš ???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
http://www.topky.sk/cl/100370/143027...odal-staznost-

fúha...som prekvapená...neverila som, že ho urobia väzobne....
Zase nás to bude stáť spústu peňazí(koľko stojí väzeň ročne?), keby sa našla nejaká procesná chybička sudca by zarobil a aj obvinený by sa musel živiť zo svojich fondov, veď komuže ich nechá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Juraj, tak prečo tam chodíš? K šťastiu stačí tak málo.
Prečo ???
Ako to povedať ???... z núdze cnosť ?


alaya1
Buchy preco? Mne sa tam paci vela obrazkov, tak oznacim, ze sa mi paci, aj dobry recept oznacim, aj pekny citat a pod.
Hm...ešte ako-tak tie recepty.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
Podžubaný Book Fasovie.

Včera som vydrbal všetky návrhy od "priateľov", ktorých (mimochodom) ani nepoznám a dnes sa škeria znovu...

Otravné je to, jak vred na riti.
a neda sa to vypnut? Ze uz mam dost kamaratov a novych nechcem?
Veď to je to, že nedá.

Podrbaný Book Fasov a jeho stvoriteľ a či jeho inštalatéri na slovenskú verziu si mýlia pojmy s dojmami.
Lebo kamarátov plná prdel a priateľov len zopár...teda aspoň v mojom ponímaní je to tak.
Teda neviem, prečo mi núti niekto priateľov.

Tých priateľov si ja teda, že kua, vyberám....a to osobne.
Lebo priateľ sa nepýta, priateľ koná.

...a zdieľanie, že "páči sa mi" nejaký pridrbaný príspevok ???
Tak to ja teda veru tiež nemusím.
ale da sa tam aspon nastavit, aby Ti pozvania mohli posielat len kamarati Tvojich kamaratov a nie vsetci
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
taiko
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
ja som ta rozumela.
hmmm, som v rozpakoch ja som pisal o SMS notifikaciach, Ty o vypnuti telefonu
ja mam stale zapnuty a aj na sms reagujem, aj v noci./ deti niekedy nemozu telefonovat/, rozpisovat nebudem !.

Ale nebud v rozpakoch, neboj sa, rozumiem pisanemu textu
tak si vypni notifikacie pre SMS a deti nech Ti posielaju spravy cez whatsup napriklad, alebo skype, alebo, facetime, alebo ..... Ved datove pausaly su uz dnes skoro zadarmo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
taiko
buchač
Podžubaný Book Fasovie.

Včera som vydrbal všetky návrhy od "priateľov", ktorých (mimochodom) ani nepoznám a dnes sa škeria znovu...

Otravné je to, jak vred na riti.
a neda sa to vypnut? Ze uz mam dost kamaratov a novych nechcem?
Veď to je to, že nedá.

Podrbaný Book Fasov a jeho stvoriteľ a či jeho inštalatéri na slovenskú verziu si mýlia pojmy s dojmami.
Lebo kamarátov plná prdel a priateľov len zopár...teda aspoň v mojom ponímaní je to tak.
Teda neviem, prečo mi núti niekto priateľov.

Tých priateľov si ja teda, že kua, vyberám....a to osobne.
Lebo priateľ sa nepýta, priateľ koná.

...a zdieľanie, že "páči sa mi" nejaký pridrbaný príspevok ???
Tak to ja teda veru tiež nemusím.
ale da sa tam aspon nastavit, aby Ti pozvania mohli posielat len kamarati Tvojich kamaratov a nie vsetci
Hm...stačí, že jeden má v portfóliu takých 50-100 "priateľov" a už sa to vezie - hotová pyramída.
Priateľovho priateľa priateľového spolupriateľ sa priatelí s priateľom priateľa ... a seš v onej...priateľov jak zoznamke na úrovni.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
http://www.topky.sk/cl/100370/143027...odal-staznost-

fúha...som prekvapená...neverila som, že ho urobia väzobne....
Idú voľby...také nevieš ???
ani to mi moc nesedí....jeho "firma"sbs.....aj štátne zákazky....všetci okolo už "dnu" len on vonku.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať