Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

10 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
Dlab na to...

Veď poniektorí jedinci sú v podstate aj radi, ak dostane nejakú tú akože obťažujúcu SMS-ku, lebo inak by bol mobil neustále hluchý jak poleno....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko
alaya1
taiko
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
ja som ta rozumela.
hmmm, som v rozpakoch ja som pisal o SMS notifikaciach, Ty o vypnuti telefonu
ja mam stale zapnuty a aj na sms reagujem, aj v noci./ deti niekedy nemozu telefonovat/, rozpisovat nebudem !.

Ale nebud v rozpakoch, neboj sa, rozumiem pisanemu textu
tak si vypni notifikacie pre SMS a deti nech Ti posielaju spravy cez whatsup napriklad, alebo skype, alebo, facetime, alebo ..... Ved datove pausaly su uz dnes skoro zadarmo
taiko neries moje smsky- koniec koncov mozem si zelat u firmy, ktorej dlhe roky platim peniaze, aby ma v noci neobtazovali.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
Mne nechodia reklamy, ale oznamenia o prijati platby.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
taiko
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
Mne nechodia reklamy, ale oznamenia o prijati platby.
Čože ??? Aj tebe ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jasne, ze chodia, v noci
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tak nám dali do vyšetrovacej väzby Lacka Borbélyho? A kto nám bude teraz tak rozkošne krkolomne komentovať futbalové zápasy? Napr. "Pohybom pred lavičkou mi (ruský tréner Fabio Capello) pripomína Leonarda Bernsteina, keď diriguje newyorský symfonický orchester" alebo "Tímové spirity boli inkoherentné.

Jááj...zabásli Františka! Ja si myslím, že nejako priskoro. Štyri roky ho vyšetrujú, mali počkať ďalších päť a možno by sa čo to aj premlčalo z jeho hriechov. A bolo by poparáde. Takto aby sme mu ešte aj basu platili.
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
taiko
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
Mne nechodia reklamy, ale oznamenia o prijati platby.
ale to sa rieši v banke nie u operátora, inak oznámenie o pohyboch na účte je anachronizmus ešte z čias keď nebol bežný internet banking a prípadný pohyb, okrem mesačného výpisu povedali na prepážke banky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

palino ja som zaostalá...neviem robiť s bankingom
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
no pocuvajte. mam info z prvej ruky z Orange-u. Ak nechceme aby nam volali a SMS-kovali s ponukami, treba zavolat na 905 a povedat, ze nesuhlasite s pouzitim vasho cisla pre marketinkove a reklamne ucely. Oni to tam zaskrtaju a uz by vas potom nemal nik otravovat s ponukami a vselijakymi nevyziadanymi informaciami.
Mne nechodia reklamy, ale oznamenia o prijati platby.
tie mozes podobnym sposobom zablokovat tiez, mi bolo povedane
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pomoc..tento nás už len "zachráni"....sa mu čudujem...rozpráva to čo chcú iní....
http://www.topky.sk/cl/100535/143033...ostavit-vladu-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Petra Nová
Tak nám dali do vyšetrovacej väzby Lacka Borbélyho? A kto nám bude teraz tak rozkošne krkolomne komentovať futbalové zápasy? Napr. "Pohybom pred lavičkou mi (ruský tréner Fabio Capello) pripomína Leonarda Bernsteina, keď diriguje newyorský symfonický orchester" alebo "Tímové spirity boli inkoherentné.

Jááj...zabásli Františka! Ja si myslím, že nejako priskoro. Štyri roky ho vyšetrujú, mali počkať ďalších päť a možno by sa čo to aj premlčalo z jeho hriechov. A bolo by poparáde. Takto aby sme mu ešte aj basu platili.
furt si myslím,že niekto sa nasrdil....alebo niekoho nasrdil?!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď otvorím You Tube, vždy sa vystarším, ako mi neviditeľné oko kohosi vidí až do žalúdka. Ponúka mi zväčša hudbu, ktorú preferejum. A tak vďaka tomu som sa dostala k Edith Piaf, legende francúzskeho šansónu a jej nahrávke šansónu "Ne me quitte pas" od Jacqua Brela, ďalšej legendy, tentoraz belgického šansónu. Vypočula som raz, dva, tri razy a akosi sa mi nechcelo uveriť, že to spieva Edith Piaf



Ľudské uši však bývajú omylné a tak verím tým, čo nahrávku publikovali, že túto pieseň fakt spieva milovaná Edith.

P.S.
Práve pred chvíľou som sa prekvalila, na úvodnej stránke mi You Tube ponúkol Rytmusa! Ja a Rytmus, to je fakt gól! Teraz neviem, či sa nesnažia zlomiť môj hudobný vkus.
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

lujza.j
Petra Nová
Tak nám dali do vyšetrovacej väzby Lacka Borbélyho? A kto nám bude teraz tak rozkošne krkolomne komentovať futbalové zápasy? Napr. "Pohybom pred lavičkou mi (ruský tréner Fabio Capello) pripomína Leonarda Bernsteina, keď diriguje newyorský symfonický orchester" alebo "Tímové spirity boli inkoherentné.

Jááj...zabásli Františka! Ja si myslím, že nejako priskoro. Štyri roky ho vyšetrujú, mali počkať ďalších päť a možno by sa čo to aj premlčalo z jeho hriechov. A bolo by poparáde. Takto aby sme mu ešte aj basu platili.
furt si myslím,že niekto sa nasrdil....alebo niekoho nasrdil?!
Ťažko odhadnúť, čo je ozaj za tým. Tak klasika: Prečo? Lebo!
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
alaya1

Mne nechodia reklamy, ale oznamenia o prijati platby.
Čože ??? Aj tebe ???
Pche - keby len vám. Ale i mne. Každú chvíľu pípne SMS (Z účtu bola odpísaná.......)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
[
Hm...stačí, že jeden má v portfóliu takých 50-100 "priateľov" a už sa to vezie - hotová pyramída.
Priateľovho priateľa priateľového spolupriateľ sa priatelí s priateľom priateľa ... a seš v onej...priateľov jak zoznamke na úrovni.
v onej si preto,lebo si to nevieš nastaviť.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes som písala veľmi salónne, čo tak pritvrdiť?
Bolo by aj načase zaslúžiť si groše. Putinovec sa zašíva, musím sama.

Fico je vol a nevoľte ho! Lapsus, nie som v SME!
Tak ešte raz. Voľte Fica, ON nie je vol!
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
[
Hm...stačí, že jeden má v portfóliu takých 50-100 "priateľov" a už sa to vezie - hotová pyramída.
Priateľovho priateľa priateľového spolupriateľ sa priatelí s priateľom priateľa ... a seš v onej...priateľov jak zoznamke na úrovni.
v onej si preto,lebo si to nevieš nastaviť.
Nastavené mám, nemaj boja. Ale ak chceš, tak mi poraď, možeš aj s patričným návodom a poprípade daj aj screen. Či ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
buchač
[
Hm...stačí, že jeden má v portfóliu takých 50-100 "priateľov" a už sa to vezie - hotová pyramída.
Priateľovho priateľa priateľového spolupriateľ sa priatelí s priateľom priateľa ... a seš v onej...priateľov jak zoznamke na úrovni.
v onej si preto,lebo si to nevieš nastaviť.
Nastavené mám, nemaj boja. Ale ak chceš, tak mi poraď, možeš aj s patričným návodom a poprípade daj aj screen. Či ?
a čo ti mám poradiť,keď máš všetko nastavené? ....a vôbec,veď ty ani na FB nie si,stále na to iba nadávaš....či?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať