Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš
lujza.j
evuš
..hoci občas poniektorí chcú aj zdupkať
evááá...týýý...opováž sa
Luji, však práve....kvôli Vám niektorým to nedokážem...chvíľu čuším, ale dlho mi to nikdy nejde...
evuš prestaň vymýšlať, na každom fóre sa nájdu ľudia, ktorí musia ubližovať, ss-ky vymaž a kašli na to, veď snáď sem chodíš aj preto, že tu máš nás......:-)))
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Tesco mešká (alebo čakajú, čo na to ostatní.....)
v tescu čokoládoví mikuláši sú už týždeň....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aj v Kauflande už majú guľe, povešané a iný sortimnet, takého druhu. Takže, budú ...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
terezamaria
evuš
lujza.j
evuš
..hoci občas poniektorí chcú aj zdupkať
evááá...týýý...opováž sa
Luji, však práve....kvôli Vám niektorým to nedokážem...chvíľu čuším, ale dlho mi to nikdy nejde...
evuš prestaň vymýšlať, na každom fóre sa nájdu ľudia, ktorí musia ubližovať, ss-ky vymaž a kašli na to, veď snáď sem chodíš aj preto, že tu máš nás......:-)))
Nech ti nieco takeeee ani nenapadne...kasli na ,,zaskodnikov'''...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Aj v Kauflande už majú guľe, povešané a iný sortimnet, takého druhu. Takže, budú ...

...gule a "iný sortiment"....
ajajajajajaj ....... ten iný sortiment = p*******ny a k****ny. A gule v prievane zavesené.......
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ďalšia sprostosť z hlavy Hlinu:
http://www.zive.sk/clanok/99397/vysi...rhuje-poslanec
Ak by to tak malo byť, tak žiadne mesto na Slovensku by nemalo pokrytie mobilnej siete, nemalo by žiadne WiFi.
Pripomína mi to návrat do stredoveku....
Alebo ten Hlina je už taký magor, že nevie, čo by vymyslel.......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
erik555
Petra Nová
, alebo o dva takty vpredu alebo vzadu. Sú to prosto "čtveráci".
Co vidis a pocujes v takom priamom prenose, tak to nemusi byt vzdy zosuladene televiziou, ktora prenos vyraba
Je to možné, ale to neriešim. Nech spievali akokoľvek, bola som hrdá na to, že tú hymnu vôbec spievali a nehanbili sa. Najlepší spevák bol Marek Hamšík, ako ináč, no a Vladko Weiss, ten spieval ako sýty barytón, až ma prekvapil.
Heh, keď som bol minulý rok, kuknúť na Mareka na zápase v Miláne- AC MILAN- SSC NAPOLI, tak som tam nabehol v drese Neapola :-)))), a lístky samozrejme som mal do kotla AC MILANO, tak už v metre som mal menšie naťahovačky, a počas zápasu radšej boli okolo mňa 3 karabinieri :-), ale vyhrali sme 2-1 a Marek dal gol...
A keď som bol kuknúť na Jura Kucku v Janove na derby SAMPDORIA- GENOA 1893 , tak dojdem na tribúnu, a ku mne došiel taký vyholený, holohlavý a dal mi do ruky takú 4 metrovu vlajku na takej 4 metrovej žrdi- že mám mávať- tak som tam tou vlajkou riadil celý kotol...., spievali podľa mňa :-))))), pivečka mi tam nosili, cigošky ponúkali....
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
misoft
A ďalšia sprostosť z hlavy Hlinu:
http://www.zive.sk/clanok/99397/vysi...rhuje-poslanec
Ak by to tak malo byť, tak žiadne mesto na Slovensku by nemalo pokrytie mobilnej siete, nemalo by žiadne WiFi.
Pripomína mi to návrat do stredoveku....
Alebo ten Hlina je už taký magor, že nevie, čo by vymyslel.......
Hmmm. Lenže ako som o tom počul ja ide Hlinovi o to, aby vysielače mobilných operátorov nemohli byť na školách a v tom by som s ním súhlasil a údajne v Bratislave je práve umiestnenie vysielačov na školách rozšírené.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Petra Nová
erik555
Petra Nová
, alebo o dva takty vpredu alebo vzadu. Sú to prosto "čtveráci".
Co vidis a pocujes v takom priamom prenose, tak to nemusi byt vzdy zosuladene televiziou, ktora prenos vyraba
Je to možné, ale to neriešim. Nech spievali akokoľvek, bola som hrdá na to, že tú hymnu vôbec spievali a nehanbili sa. Najlepší spevák bol Marek Hamšík, ako ináč, no a Vladko Weiss, ten spieval ako sýty barytón, až ma prekvapil.
Heh, keď som bol minulý rok, kuknúť na Mareka na zápase v Miláne- AC MILAN- SSC NAPOLI, tak som tam nabehol v drese Neapola :-)))), a lístky samozrejme som mal do kotla AC MILANO, tak už v metre som mal menšie naťahovačky, a počas zápasu radšej boli okolo mňa 3 karabinieri :-), ale vyhrali sme 2-1 a Marek dal gol...
A keď som bol kuknúť na Jura Kucku v Janove na derby SAMPDORIA- GENOA 1893 , tak dojdem na tribúnu, a ku mne došiel taký vyholený, holohlavý a dal mi do ruky takú 4 metrovu vlajku na takej 4 metrovej žrdi- že mám mávať- tak som tam tou vlajkou riadil celý kotol...., spievali podľa mňa :-))))), pivečka mi tam nosili, cigošky ponúkali....
Poriešim vás obidvoch ???
----------------------------------------------------------------------------------------------
Birujem,keď sa ženská do futbalu montuje a pritom tomu rozumie jak hus do piva ...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Stano, to o tých karabinieroch a vlajke vrav tomu, čo seno žerie...
4 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

....čo seno žerie...)

a čo myslíš, prečo sa dal k smerákom ??
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač
Stanislav 1975
Petra Nová
erik555
Petra Nová
, alebo o dva takty vpredu alebo vzadu. Sú to prosto "čtveráci".
Co vidis a pocujes v takom priamom prenose, tak to nemusi byt vzdy zosuladene televiziou, ktora prenos vyraba
Je to možné, ale to neriešim. Nech spievali akokoľvek, bola som hrdá na to, že tú hymnu vôbec spievali a nehanbili sa. Najlepší spevák bol Marek Hamšík, ako ináč, no a Vladko Weiss, ten spieval ako sýty barytón, až ma prekvapil.
Heh, keď som bol minulý rok, kuknúť na Mareka na zápase v Miláne- AC MILAN- SSC NAPOLI, tak som tam nabehol v drese Neapola :-)))), a lístky samozrejme som mal do kotla AC MILANO, tak už v metre som mal menšie naťahovačky, a počas zápasu radšej boli okolo mňa 3 karabinieri :-), ale vyhrali sme 2-1 a Marek dal gol...
A keď som bol kuknúť na Jura Kucku v Janove na derby SAMPDORIA- GENOA 1893 , tak dojdem na tribúnu, a ku mne došiel taký vyholený, holohlavý a dal mi do ruky takú 4 metrovu vlajku na takej 4 metrovej žrdi- že mám mávať- tak som tam tou vlajkou riadil celý kotol...., spievali podľa mňa :-))))), pivečka mi tam nosili, cigošky ponúkali....
Poriešim vás obidvoch ???
---------------------------------------------------------------------------
Birujem,keď sa ženská do futbalu montuje a pritom tomu rozumie jak hus do piva ...
---------------------------------------------------------------------------
Stano, to o tých karabinieroch a vlajke vrav tomu, čo seno žerie...

Juríčko, čo také neodolateľné ťa pritiahlo do našej debaty so Stankom? Neprenasleduješ a neobťažuješ nás len tak, z dlhej chvíle???? Ja viem, nuda je sv*ňa, ale zlý úmysel je nehanebnosť.

Aký si ty ohľaduplný, keď sa nás ešte aj spýtaš, či nás máš poriešiť! Ako správny pištoľník? Nuž, keď sa pýtaš, tak ti odpovedám: rieš si ty doma svoju ženušku, dcérušku, vnučku... aj svokru, vlastne - tú už nemôžeš šikanovať! Zaťa nie, lebo od toho by si trafil dostať pár po ksichte. Predpokladám, že celý rodinný ansámbel rozumie futbalu presne tak, ako píšeš - jako husi do piva. Samozrejme, okrem teba, ty rozumieš všetkému.

Zlatíčko naše poraďácke, keď už si sa rozhodol poriešiť nás dvoch, tak ty, inteligentnejší, ako si zvykneš fandiť, by si mal aspoň rozumieť tomu, čo čítaš. Písal niekto z nás dvoch o futbale? Nie! Ja som písala o spievaní hymny našimi futbalistami a Stanislav o zážitkoch z návštevy futbalových zápasov v Janove a Neapoli. Bol si na tých štadiónoch, keď sa tam hral futbal? Však napíš aj ty, ako sa ti tam vodilo. Možno si to niekto prečíta.

Veru tak, nuda je sv*ňa, závisť a nenávisť ešte väčšia. Ale ak sa fakt nudíš, daj niečo o Ficovi a smerákoch, najlepšie o ich zlodejinách, kockatej hlave, bradaviciach, frajerkách. Určite si bude mať kto s tebou o tom porozprávať a ty, so svojou väčšou inteligenciou, môžeš excelovať.
Naposledy upravil Petra Nová : 14.10.14 at 17:25
2 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

I keď SME som nepovažoval za 100% seriózny plátok, ale po tomto http://ekonomika.sme.sk/c/7438433/ne...o-vypoved.html už SME bude len plátok skupiny PENTA a vládnucej garnitúry "poctivých gaunerov a zlodejov" SMERu!

Takže si prečítajte http://www.opentat.sk/post/997156561...-z-dennika-sme
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, keby si bol napísal, že ťa strážilo 10 karabinierov alebo, že ťa tam ovievalo 100 brušných tanečníc zo Sardínie, ja ti to bez miknutia oka uverím.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
....čo seno žerie...)

a čo myslíš, prečo sa dal k smerákom ??
Asi majú lepšie seno - také fajnové, elitné.....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A ďalšia sprostosť z hlavy Hlinu:
http://www.zive.sk/clanok/99397/vysi...rhuje-poslanec
Ak by to tak malo byť, tak žiadne mesto na Slovensku by nemalo pokrytie mobilnej siete, nemalo by žiadne WiFi.
Pripomína mi to návrat do stredoveku....
Alebo ten Hlina je už taký magor, že nevie, čo by vymyslel.......
Možno je magor, ale vieme akú antikoncepciu používala obsluha lokátorov a to im ho kolega pustil len chvíľu takže ak Hlinu osobne nemusím, zdá sa mi že dokázal otvorene povedať o probléme jedného spektra elektrosmogu, ale veď ty už deti nebudeš mať na treba môže žiariť vysielač celý deň
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno - jeden nikdy nevie (tie posledné slová!).
Ale si potom spomeň, až budeš potrebovať zavolať pomoc a nebudeš mať ako. Ako budeš utekať za mesto, aby si si zavolal, lebo u teba doma signál nebude (a kto ho vie, či bude i za tým mestom).
To by však - ak by chcel vyčistiť od elektromagnetického smogu - zakázať aj televízie, rádio, kozmické žiarenie, slnko (lebo aj to sem posiela elektromagnetické vlny!), magnetické pole Zeme.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Juríčko, čo také neodolateľné ťa pritiahlo do našej debaty so Stankom? Neprenasleduješ a neobťažuješ nás len tak, z dlhej chvíle???? Ja viem, nuda je sv*ňa, ale zlý úmysel je nehanebnosť.

Aký si ty ohľaduplný, keď sa nás ešte aj spýtaš, či nás máš poriešiť! Ako správny pištoľník? Nuž, keď sa pýtaš, tak ti odpovedám: rieš si ty doma svoju ženušku, dcérušku, vnučku... aj svokru, vlastne - tú už nemôžeš šikanovať! Zaťa nie, lebo od toho by si trafil dostať pár po ksichte. Predpokladám, že celý rodinný ansámbel rozumie futbalu presne tak, ako píšeš - jako husi do piva. Samozrejme, okrem teba, ty rozumieš všetkému.

Zlatíčko naše poraďácke, keď už si sa rozhodol poriešiť nás dvoch, tak ty, inteligentnejší, ako si zvykneš fandiť, by si mal aspoň rozumieť tomu, čo čítaš. Písal niekto z nás dvoch o futbale? Nie! Ja som písala o spievaní hymny našimi futbalistami a Stanislav o zážitkoch z návštevy futbalových zápasov v Janove a Neapoli. Bol si na tých štadiónoch, keď sa tam hral futbal? Však napíš aj ty, ako sa ti tam vodilo. Možno si to niekto prečíta.

Veru tak, nuda je sv*ňa, závisť a nenávisť ešte väčšia. Ale ak sa fakt nudíš, daj niečo o Ficovi a smerákoch, najlepšie o ich zlodejinách, kockatej hlave, bradaviciach, frajerkách. Určite si bude mať kto s tebou o tom porozprávať a ty, so svojou väčšou inteligenciou, môžeš excelovať.
Och, jésus máriška...
Som nevedel, že Porada (prípadne téma) je výsadou len poniektorých - ergo vás dvoch.
------------------------------------------

Nečítaš ma poriadne,ostatne ako vždy.
Vieš, moja zlatá, tu ide aj o niečo iné...teda podľa mňa.

Ospevovaný Hamžík ??? Nuž, nevravím, že je zlý futbalista, no mám výhrady určitého charakteru. Že je potetovaný a či má číro, tak to je jeho osobná vec.
Ale dovolím si poznámku o jeho výkonoch, ktoré nie sú iba z mojej hlavy (zaťko má oveľa väčší prehľad ako ja), ale to tvrdia aj športoví odborníci. Hráč takého formátu by nemal hrať iba za peniaze klubu, ale mal by dať dušu v tom boji za vlasť....a to on nejak nečinil v tej reprezentácii. Až, alebo Kozák ho dal do richtigu, dal mu na výber. Buď hrať alebo nie.

...a že futbalisti spievajú tú hymnu?
Sorry, ale pre mňa za mňa nemusia, tá nie je až tak dôležitá.
Výkon, ten je dôležitý...VÝKON !
-------------------------------------------
Čo sa týka tých karabinierov, tak tí majú na zápasoch iné starosti, ako celý zápas okolo jedného turistu stáť, bodyguardov robiť.

Čo sa týka vlajky?
To je výsada, to je česť pre pravoverných skalných a nie aby dali títo svoju vlajku cudziemu jedincovi.
--------------------------------------------
Urážky nechávam tak, nevieš o čom točíš...
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Možno - jeden nikdy nevie (tie posledné slová!).
Ale si potom spomeň, až budeš potrebovať zavolať pomoc a nebudeš mať ako. Ako budeš utekať za mesto, aby si si zavolal, lebo u teba doma signál nebude (a kto ho vie, či bude i za tým mestom).
To by však - ak by chcel vyčistiť od elektromagnetického smogu - zakázať aj televízie, rádio, kozmické žiarenie, slnko (lebo aj to sem posiela elektromagnetické vlny!), magnetické pole Zeme.
ale zase nepreháňaj, vieš aký mali príkon prvé mobili alebo prvé rádiá a televízory akú mali spotrebu a to už neidem do iných technických oblastí, keby nebol tlak na výrobcov tak sa nič nezmení
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
I keď SME som nepovažoval za 100% seriózny plátok, ale po tomto http://ekonomika.sme.sk/c/7438433/ne...o-vypoved.html už SME bude len plátok skupiny PENTA a vládnucej garnitúry "poctivých gaunerov a zlodejov" SMERu!

Takže si prečítajte http://www.opentat.sk/post/997156561...-z-dennika-sme
redakcia sme mala spis gorila 2 roky v šuplíku......tak sa proti zlodejinám nebojuje....

ale je pravda, že po kúpe plus7dní, trendu je to další obrovský úspech v boji proti zlodejinám.....

už sa o ních tak skoro nedočítame......už sa o delení slovenska medzi cocacolopíčom a hasčákom nedozvieme.....
0 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač
Petra Nová
Juríčko, čo také neodolateľné ťa pritiahlo do našej debaty so Stankom? Neprenasleduješ a neobťažuješ nás len tak, z dlhej chvíle???? Ja viem, nuda je sv*ňa, ale zlý úmysel je nehanebnosť.

Aký si ty ohľaduplný, keď sa nás ešte aj spýtaš, či nás máš poriešiť! Ako správny pištoľník? Nuž, keď sa pýtaš, tak ti odpovedám: rieš si ty doma svoju ženušku, dcérušku, vnučku... aj svokru, vlastne - tú už nemôžeš šikanovať! Zaťa nie, lebo od toho by si trafil dostať pár po ksichte. Predpokladám, že celý rodinný ansámbel rozumie futbalu presne tak, ako píšeš - jako husi do piva. Samozrejme, okrem teba, ty rozumieš všetkému.

Zlatíčko naše poraďácke, keď už si sa rozhodol poriešiť nás dvoch, tak ty, inteligentnejší, ako si zvykneš fandiť, by si mal aspoň rozumieť tomu, čo čítaš. Písal niekto z nás dvoch o futbale? Nie! Ja som písala o spievaní hymny našimi futbalistami a Stanislav o zážitkoch z návštevy futbalových zápasov v Janove a Neapoli. Bol si na tých štadiónoch, keď sa tam hral futbal? Však napíš aj ty, ako sa ti tam vodilo. Možno si to niekto prečíta.

Veru tak, nuda je sv*ňa, závisť a nenávisť ešte väčšia. Ale ak sa fakt nudíš, daj niečo o Ficovi a smerákoch, najlepšie o ich zlodejinách, kockatej hlave, bradaviciach, frajerkách. Určite si bude mať kto s tebou o tom porozprávať a ty, so svojou väčšou inteligenciou, môžeš excelovať.
Och, jésus máriška...
Som nevedel, že Porada (prípadne téma) je výsadou len poniektorých - ergo vás dvoch.
------------------------------------------

Nečítaš ma poriadne,ostatne ako vždy.
Vieš, moja zlatá, tu ide aj o niečo iné...teda podľa mňa.

Ospevovaný Hamžík ??? Nuž, nevravím, že je zlý futbalista, no mám výhrady určitého charakteru. Že je potetovaný a či má číro, tak to je jeho osobná vec.
Ale dovolím si poznámku o jeho výkonoch, ktoré nie sú iba z mojej hlavy (zaťko má oveľa väčší prehľad ako ja), ale to tvrdia aj športoví odborníci. Hráč takého formátu by nemal hrať iba za peniaze klubu, ale mal by dať dušu v tom boji za vlasť....a to on nejak nečinil v tej reprezentácii. Až, alebo Kozák ho dal do richtigu, dal mu na výber. Buď hrať alebo nie.

...a že futbalisti spievajú tú hymnu?
Sorry, ale pre mňa za mňa nemusia, tá nie je až tak dôležitá.
Výkon, ten je dôležitý...VÝKON !
-------------------------------------------
Čo sa týka tých karabinierov, tak tí majú na zápasoch iné starosti, ako celý zápas okolo jedného turistu stáť, bodyguardov robiť.

Čo sa týka vlajky?
To je výsada, to je česť pre pravoverných skalných a nie aby dali títo svoju vlajku cudziemu jedincovi.
--------------------------------------------
Urážky nechávam tak, nevieš o čom točíš...
Nie, Juriček. Téma je pre všetkých. A nech sa páči, píš v nej o Hamšíkovi, o jeho charaktere, speve, o čomkoľvek. Ale nelep sa po mojich príspevkoch s tým, že ma ideš "poriešiť". Rieš si ty tvoje veci, svoje si budem riešiť sama. Inak si s tebou nemám čo povedať. O akých urážkach tu vypisuješ? O tých tvojich?
Naposledy upravil Petra Nová : 14.10.14 at 18:14
2 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať