Zavrieť

Porady

V akej banke si založiť bežný účet??

Ahojte vedel by mi niekto poradiť v akej banke si založiť bežný účet? Potrebovala by som účet, kde by som mala minimálne poplatky za výber, vklad, a za platby kartou. Nechcem žiadny sporiaci ani iný. Kredit by bol mesačne cca 400-500 eur. Teraz mam OTP banku a nie som spokoná. Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Unicredit Bank, Ukonto ... kredit 400e mesačne na účet a vedenie účtu zadarmo, výbery z akýchkoľvek bankomatov zadarmo ....
    https://www.unicreditshop.sk/sk/U-konto

    Názov: U konto
    Typ: Konto pre občanov
    Mesačný poplatok za vedenie pri zasielanie mesačného príjmu min. vo výške 400 €: 0 €
    Platobná karta Debit MasterCard: 0 €
    Online banking: 0 €
    BankAir: 0 €
    Všetky výbery z bankomatov: 0 €
    Všetky prijaté platby: 0 €
    Všetky debetné tuzemské platby a Europlatby zadané jednorazovo cez Online banking a BankAir: 0 €
    Všetky debetné tuzemské platby a Europlatby na základe trvalého príkazu a inkasa: 0 €

    Prvé dva mesiace je vedenie konta zadarmo, v nasledujúcich mesiacoch, v prípade nesplnenia podmienky zasielania min. mesačného príjmu, je poplatok 8 €.

    Mishok je offline (nepripojený) Mishok

    Účtovník, nadšenec, fanúšik slobodného podnikania ...viac Mishok
    Tu maš link pre porovnanie.

    http://totalmoney.sk/bezne-ucty/

    podľa toho čo píšeš tak asi zuno. (výber nad 50€ z bankomatu TB je zadarmo)
    Xanti Mýliš sa, v zuno už nie je možné vyberať zadara nad 50 € z bankomatu TB ... jedine ak máš účet plus a ked nesplníš podmienky tak platíš za účet plus 2,80 e mesačne
    Mishok ano maš pravdu. tak ako som hovoril to bolo do 31.01.2014. Momentalne je výber za 1€
    taiko 02.09.14 09:49 priradil do Porady

    V akej banke si založiť bežný účet??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.