Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    pozri sa do zmluvy,tam to budeš mať napísané.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zmluvu ti zrusit mozu,ale asi budes platit pokutu,za predcasne ukoncenie.
    Nie je to chyba dodavatela, ze ty sa stahujes. On rucil za sluzby na povodnej adrese.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    áno, treba pozrieť do zmluvy, tam máš uvedené, v akom prípade možno zmluvu zrušiť-vypovedať.

    Ja som sa tiež sťahovala, a prišiel ich technik pozrieť na novú adresu, zistil, že oni nemajú pokrytie, tak mi poslali ukončenie zmluvy a ja som si zabezpečila iného dodávateľa.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Podla mna to zavisi od toho, ci mas alebo nemas viazanosti.
    Ak mas viazanost, tak si sa "upisal" na nejaky cas, a je ich dobra vola, ze to vedia prestahovat inde, ale ak nevedia, mas problem len ty, pretoze oni zmluvu dodrzali a dodrzia pocas celej doby viazanosti - dodaju internetove pripojenie na tebou zvolenej adrese. Ty zasa musis cely cas platit ...
    Naposledy upravil ivka70 : 04.09.14 at 11:55
    Odstupenie /zrusenie/ zmluvy je jednostranny právny ukon = ak o to o poziadate bude mu musiet Slovanet vyhoviet.

    Ak ste zmluvu s viazanostou podpisoval ako fyzicka osoba mozete od takejto zmluvy odstupit. Slovanet (ani ziaden iny telekomunikacny ci datovy operator) v pripade ak mu nevznikla škoda (za zariadenie) nema narok pozadovat od klienta zmluvnu pokutu uplatňovanú paušálne.

    Paušálne zmluvné pokuty boli zakázané www.antonak.eu/pausalna-zmluvna-pokuta/ a spoločnosti si ich nemajú nárok účtovať. i ked v 99% prípadoch skoncia zmluvné pokuty pred súdom. V taktom prípade odporúcam podat podnet http://www.spotrebitelskecentrum.sk/podanie
    Richard 04.09.14 09:47 priradil do Porady

    je zakon ze ak mi poskytovatel internetu slovanet nevie poskytnut internet na novej adrese musi zrusit zmluvu ak o to ziadam?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.