Zavrieť

Porady

mzdy v datalocku

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
dnes mi u jedneho klienta nainstalovali windowsový datalock. drzte mi palce, lebo je to sieťova verzia a nic neslape...pomoc
Usporiadat
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Od budúceho mesiaca v Mzdy/W prechádzam na elektronické zasielanie výkazov do SP a 2 ZP. Môžete mi poradiť, ako na to? Je v programe všetko nastavené, alebo sa budem musieť kontaktovať na firmu Datalock? Prípadne kto z Vás bude ochotný mi poradiť trebárs aj telefonicky? (Už som túto otázku zadala inde, ale nikto mi neodpovedal...)
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

V casti, kde spracovavas klasicke tlacivi, sa nachadzaju ikonky, pri ktorych je nazov Elektronicka podoba. Staci to len potvrdit a dobre si vsimnut,cely oznam, taka cesta, kam sa ulozi ten subor, co potom posles elektronicky. Pre socialnu poistovnu su to dva subory, pre zdravotne len jeden. Neviem, ako sa orientujes vo windowsoch, ale keby si nevedela sa "vysomarit" a najst potom tie subory, tak ked si opises na papier, kde sa ten subor nachadza, a mate nejake sikovneho kolegu, pomoze Ti to najst. Potom sa treba prihlasit do tych poistovni a poslat to tam. Daj si ale pozor, aby si mala rodne cisla spravne, s tymi je pakaren, ked su chybne.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Prosím Angelika alebo Daskale, ak máte Mzdy W, kde nájdem súbor o DDP, ktorý sa má zasielať na diskete? Vo výkazoch to nie je, našla som len vo výplatách textový súbor. Prosím poraďte
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

Zalezi od toho, do akej DDP posielas ten subor, myslim ze sa nedodavaju standardne, ked ste zakupovali program, neviem, ci ste preberali, co vsetko budete potrebovat, lebo my sme vsetko naraz dostali nainstalovanim programu.

Inak robim export cez volbu Sluzby a tam je taka volba Export do doch. poistovni. Ked to spustis, tak si vyberies, kam exportujes , do akej DDP. Ked tam nebude nic, tak to nemas. Pozri, co kde mas, napis mi este a poviem, Ti s kym sa skontaktovat, dobre ?
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Angelika, ďakujem za radu, až teraz som sa dostala k tomu že overím čo si radila. No v tom exporte mám iba DDP Pokoj a žiaľ práve túto nepotrebujem, ale všetky ostatné. Asi budem musieť zavolať do hotline, že?
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Vie mi niekto poradit v datalocku W - aky kod davate, ked mal zamestnanec nahradne volno. Mate vo verzii nove tlacivo pre ZP Dovera?
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Mám verziu 7,23 stiahnutú z netu, a tam sú nové výkazy pre Dôveru. Náhradné voľno som ešte nemala...
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Môže mi niekto poradiť? Potrebujem nahrať do miezdW zamestnanca ktorý má v s.r.o. vedľajší pracovný pomer 2 hod. denne. Keď som to nahrala do prac.času, tak stanovenú mzdu mi krátilo, skrátka neviem aký mám nahrať kalendár a prac.čas. A kde nastavím, aby poistné za zamestnanca do SP neplatil (v druhom zamestnaní má maximum), ale zdravotné aby platil? Ďakujem za radu
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Postup je takyto:
Oobne udaje - nahrat pracovnika, tam ti staci osobne udaje a den nastupu
- rozkliknes si zalozku prac. vztah - doplnis dohoda o vykonani prace, ponukne ti vsetky zmeny, tie potvrdis
- rozkliknes si eviden.udaje - tam das mesacny plat (este tam nie je vyska) a zmeneny uvazok
Mzdove udaje - tam si doplnis v jedotlivych zalozkach vsetko co potrebujes a nesmies zabudnut v zalozke poistne vybrat, ze neplati odvody a tie co potrebuje potvrdis. Ponuka ti moznosti zamestnanec plati/zamestnavatel plati
zamestnanec neplati/zamestnavatel neplati atd...
Platove zlozky - nahras novy udaj a pouzijes kod 28
Ak este potrebujes nieco ozvi sa.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Ale to nie je dohoda, je to vedľajší pracovný pomer na 2 hodiny denne, pričom on sociálne poistenie neplatí (platí max. z hlavného zamestnania) platí len zdravotné poistenie, a organizácia platí všetko.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Este ma napadlo, ktoru verziu mas? 7.24? Tam mali nejaku chybu.Pisu 3.10.:
Oprava platenia VZ ZP pri absencii, neplatenom voľne trvajúcom celý mesiac, ak sa zadávalo napr. od 1-30 ( kód 136 alebo 130 celý mesiac) .

Oprava krátenie VZ ZP pri skrátenom úväzku a absencii, neplatenom voľne ...
tak by si si to mala stiahnut.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Otvorila som si stránku Datalocku a v aktualitách nič nepíšu o chybe...kde si to čítala?
0 0
Ziarowka Ziarowka

Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

Ja mám problém s nastavením parametrov programu. Mohol by mi s tým niekto pomôcť, aké hodnoty tam mám vyplniť? Za ochotu veľmi pekne ďakujem.
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

V com mas problem s parametrami programu ? Napis presne, pomozem.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Napis konkretne co v parametroch potrebujes nastavit. A samozrejme v ktorom obdobi to chces nastavovat. 92005 alebo 102005
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Prosím SOS,
nie som nováčik v Datalocku, ale tentokrát som úplne mimo. Už polhodinu hľadám, chcem nahrať u nového zamestnanca že bude platiť odborové príspevky a tiež výplatné miesto a neviem to nájsť! Kde mi to zmizlo?
Prosím Angelika, Hanka, pomôžte! Ďakujem.
Mám Datalock W.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

vyplatne miesto si nahras v v číselníkoch a to číselníky pre zamestnancov a číselníky pre evidenčné údaje. Tam si vytvoris vyplatne miesto. A ked dohodis zamestnanca tak v osobnych udajoch si otvoris zalozku evidencne udaje a je to
Naposledy upravil Hanka : 09.01.06 at 13:26
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

... a odborove prispevky si nahras v priprave vyplat v zrazkach kod 271 ako trvalu zrazku, je tam moznost trvalej zrazky alebo jednorazovej zmeny.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Hanka, ďakujem, ale v evidenčných údajoch to nemám - nechápem, lebo predtým som to nahrávala a nie je to tam. Odborové príspevky v mes.zmenách neviem nahrať,lebo tam potrebujem dostať 1% a tam sa dá len suma nahrať....
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

tak odborove potom asi musis ist cez nastavenia, pozriem to.A vyplatne miesta si isla cez ciselniky ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať