Zavrieť

Porady

mzdy v datalocku

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
dnes mi u jedneho klienta nainstalovali windowsový datalock. drzte mi palce, lebo je to sieťova verzia a nic neslape...pomoc
Usporiadat
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

ak si to tam mala, len teraz to "zmizlo",tak potrebujes urobit len toto: Chod do volby Program - Nastavenie - Parametre programu, potom klikni na zalozku Mzdove udaje a stlac poslednu aktivnu ikonu, taka zelena sipka, vola sa Obnova poloziek zo struktur. Po potvrdeni vsetkych oznamov sa vykona obnova, potom zavries kartu a pojdes na Trvale udaje a malo by sa to znovu objavit,
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Ďakujem Vám pekne obom, výplaty som spravila bez toho, teraz nepracujem s Datalockom, takže odskúšam to až v piatok, potom sa ozvem.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Môžete mi poradiť, či sa dá v programe vytlačiť vyplnené tlačivo - Potvrdenie zamestnávateľa pre výplatu nemocenských dávok?Toto tlačivo som našla vo Výkazoch, ale nie sú tam zamestnanci, neviem ako to funguje. Zatiaľ potvrdenia robím ručne, údaje si opisujem zo mzdových listov.
0 0
Bocian Bocian

Bocian je offline (nepripojený) Bocian

asi by som si najprv porovnal databázu z dodanou ... a dal opraviť aktuálnu položku ... inak riskuješ štandardné zobrazenie
0 0
Bocian Bocian

Bocian je offline (nepripojený) Bocian

Zamestnanci do tlačiva sa dostanú až potom ako je v Priprave výplaty po zamestnancoch - karta mesačné zmeny nahraná PN, MU 131 - tá PN musí byť dlhšia ako 10 dní.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Zase mám otázku ohľadom miezd. Ak mám zamestnanca na kratší pracovný pomer, ktorý v HPP má hrubý príjem cca 25000 Sk. To znamená že u nás neplatí nemocenské poistné. Dá sa to niekde v programe nastaviť, alebo musím každý mesiac v mesačných zmenách upraviť VZ?
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Da sa to nastavit v trvalych udajoch. Rozkliknes si zalozku poistne a tam si nastavis na konkretnom cloveku ci plati alebo neplati poistne.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Ďakujem všetkým, aj keď oneskorene...
0 0
erpanet erpanet

erpanet je offline (nepripojený) erpanet

Dobrý deň,
viem, že píšem do trošku starej témy, ale nejak som sa nevedela rozhodnúť, v ktorej sa toto spýtať. Spracovávam mzdy v Datalocku Mzdy W (už len predposledný mesiac a končím :-) ), ale akosi tam neviem nájsť výkaz preddavkov k ročnému zúčtovaniu zdr.poistenia, čo treba doložiť zdravotkám do 28.02. Neviete mi prosím niekto poradiť? Potrebujem to predložiť elektronicky, takže by bolo fajn, keby mi to urobil mzdový softvér v elektronickom formáte :-/
Pre iné firmy pracujem v Olympe a tam je to krásne zapracované a jednoducho prístupné... V tomto Datalocku to nejakko neviem nájsť.
Vopred ďakujem za rady ........... :-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať