Zavrieť

Porady

Syn ma zo školy potvrdenie o ukončeni školy den:4.september,nakolko robil pisomne opravne skušky./maturitne/Dovtedy bol vlastne ako nezaopatrene dieta.Ma nárok na rod.pridavky?

a ako je to s danovym bonusom?Dieta ked sa narodi 1.dna v mesiaci ma narok už na danovy bonus.a syn sa do 4 septembra považoval ako nezaopatrene dieta.Vraj by mal mat narok.
Naposledy upravil kathrina : 18.09.14 at 18:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Iba do augusta, kedy skoncil školský rok, v ktorom maturoval. To, ze maturitné skúšky neurobil v riadnom termíne, ale až v opravnom, nezakladá po auguste nárok na prídavky na dieťa.

    Podmienky nároku na daňový bonus a prídavky na dieťa sú rovnaké. Ak nepokracuje na VS, posledný nárok bol za august
    Naposledy upravil ivka70 : 18.09.14 at 18:49 Dôvod: Doplnené DB

    Syn ma zo školy potvrdenie o ukončeni školy den:4.september,nakolko robil pisomne opravne skušky./maturitne/Dovtedy bol vlastne ako nezaopatrene dieta.Ma nárok na rod.pridavky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.