Zavrieť

Porady

Ako presmerujem stahovanie z Google Play na pamäť telefónu ?

Zdravím chcel by som sa spýtať že ako presmerujem aby mi nesťahovalo trebarz hry alebo programy na SD kartu ale do mobilu
konkrétne mám S2
Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
mr.dred Cheš tam príslušný súbor "iba"stiahnuť,alebo aj nainštalovať. To máš telefón s tak veľkou pamäťou? Lebo ak je to Samsung i9100 Galaxy S II ,ten má RAM 1024Mb - síce dosť,ale napratanie všetkého do internej pamäte sa mu po zaplnení nebude páčiť.
Pokiaľ by išlo o inštaláciu,tá sa dá v správcovi aplikácii presúvať - telefón-SD,prípadne použiť aplikácie Move2SD enabler a tam nastaviť ištalácie aplikácií na Internú pamäť - vyžaduje ROOT.
erik555 nezda sa mi, ze operacna pamat (RAM) je interna pamat
Gizza No napríklad si chcem stiahnúť hru ale stahuje mi to a inštaluje (asi) do SD karty ale tú mám plnú a chcem aby mi to inštalovalo a stahovalo do mobilnej pamäte a Samsung Galaxy S2 má 16 GB internet pamäte a ja tam nemám skoro nič čiže nemám to ani plne
ináč mi tam píše že nedostatok miesta v ukladacom priestore
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    v nastaveni/ukladaci priestor nemas moznost "Preferovane umiestnenie pre instalacie"? Mas tam aj moznost " Predvoleny zapisovatelny disk".

    Ako presmerujem stahovanie z Google Play na pamäť telefónu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.