Zavrieť

Porady

FIN 1-12 mimorozpočtové účty

Dobrý deň, v III. časti výkazu FIN 1-12 uvádzam pohyb položky alebo jej konečný stav k 30.09.2014?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    anika je offline (nepripojený) anika

    anika
    Za III.Q. stav k 30.09..


    Výkaz sa robí za kalendárny rok - čiže za III.Q.2014 to bude 1.-.9.2014.
    Naposledy upravil anika : 06.10.14 at 11:03
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zbrklik648 takze konečný stav k 31.12.2013+obrat tohto roku k 30.09.2014? aby som tomu pochopila
    zbrklik648 neviem ci rozumiem, napriklad polozka SJ trzby za stravu. ci mam vykazat k 30.9.2014 napr. 70t.eur(položka sa nabaluje z min rokov) alebo len co bolo uctovane od 01.1.2014 na tej polozke. ak by som dala len obrat za tento rok prijem minus vydavky SJ by sa nerovnal bankovému účtu SJ. co je spravne?? soft mi berie obrat mimorozpočtovych poloziek do výkazu FIN 1-12
    anika Všetko čo bolo účtované od 1.1. do 30.09.2014 - nezáleží na tom či to bolo stravné za december 2013, ale podstatné, je to, kedy to bolo reálne prijaté na banku ak v roku 2014 tak do obratu 2014j.
      zbaliť

    Irona je offline (nepripojený) Irona

    Irona
    V III. časti FIN 1-12 sa uvádzajú údaje o skutočných príjmoch a výdavkoch podľa stavu k termínu, ku ktorému sa finančný výkaz zostavuje.
    zbrklik648 obrat za účtovné obdobie ku 30.09.2014?

    FIN 1-12 mimorozpočtové účty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.