Zavrieť

Porady

MRP - Mzdy - RZ ZP

Neviete niekto či nám MRP chystá do programu "žiadosť o vykonanie RZ poistného" a "doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné" ???
Usporiadat
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Aj ja som už stiahla, škoda že nenapíšu jednou vetou kde je zmena, nemuseli by sme skúmať.
0 0
Lenik Lenik

Lenik je offline (nepripojený) Lenik

Vo verzii 4.52.002 sú tlačivá - Žiadosť o ročné zúčtovanie, Doklad o preddavkoch na zdravotné poistenie, len neviem ako budem robiť samotné ročné zúčtovanie.
Ďakujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tém ohľadom ročného zúčtovania ZP tu je neúrekom. Je ich toľko, že s ich prečítaním do 30.6. máš čo robiť. Nájdeš tu určite všetko, čo potrebuješ.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak ako som predpokladala, počkať nejaké upgrady a môžem sťahovať. Po prepísaní nedostatkov. A hľadať zmeny.
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Lenik, ročné zúčtovanie ešte dopracujú, len mi nevedeli povedať kedy....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Takže ešte si môžem počkať na ďalší upgrade.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Už je verzia 4.52.004, ale nevidím rozdiel s predošlou.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Ak nám ročné zúčtovanie dopracujú, fajn, ešte trochu počkáme a zamestnancov máme. Ale ostatné tlačivá máme niekde editovateľné v 602XML ?? (myslím okrem tých čo sme dostali na cd na školení)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pekné, identické a editovateľné tlačivá v Exceli má Sidéria. zatiaľ ich však nesťahuj. Sú tam nejaké chyby vo vzorcoch. Informatici na tom pracujú. Keď to bude hotové, sľúbili, že mi to oznámia e-mailom. Potom to dám do éteru.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

To je fajn, ja verím že tesne pred finále bude všetko správne fungujúce. Zatiaľ si porobíme papierovačky a na záver to hodíme do pc. Ja toho našťastie nemám priveľa, ale dovolenku si na jún určite neplánujem. Ale bez porady by to určite boli nervy.
1 0
Beno Beno

Beno je offline (nepripojený) Beno

MáriaPaM
Neviete niekto či nám MRP chystá do programu "žiadosť o vykonanie RZ poistného" a "doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné" ???
Už to tam je.Pred chvíľou som to stiahol.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Ja uz mam 5,61c a tam je aj ziadost, aj doklad o vyske prijmu...
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Marína
Už je verzia 4.52.004, ale nevidím rozdiel s predošlou.
V tejte verzii nie je žiadna zmena ohľadne RZZP.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať