Zavrieť

Porady

r.25 v DP

prosím pomôžte niekto
Robím DP za IQ, mala som tam nejaké dobropisy /prijaté/, tie mi však nevstúpili do DP na r. 25, nevie mi niekto povedať, kde môžem mať chybu?Lýdia
Usporiadat
lydinka lydinka

lydinka je offline (nepripojený) lydinka

lenkak
Paula:
Lydinka má MRP DOS, ja mám MRP Win a nemám s tým problém.
Jedna firma a tak rozdielne softy.
Neviem či sú softy veľmi rozdielne, Win poznám iba sporadicky.
A táto téma pobavila teraz už aj mňa, pretože ako som spomínala, kým som neponastavovala tie nové daňové skupiny, tak mi to neblblo. Ale teraz som chybu našla /určite to bolo aj tou nočnou hodinou, keď som si ju včera nevšimla/ a žasnem nad tým, aká som blbá.
V riadku 25 som mala v poslednom stĺpci zle nastavené znamienko, preto mi tam hádzalo sumu s "-".
Takže ešte raz VŠETKÝM PEKNE ĎAKUJEM /nemusím menovať, radšej popridávam bodíky/ ak som niekoho nahnevala, že som nereagovala na jeho jednoznačnú odpoved /to som nechcela/ tak to bolo tým, že v podobnej téme si tiež príspevky odporovali. Akurát nechápem, prečo som tak zblbla ja, pretože ako som spomenula, predtým mi tie dobr. na r.25 normálne vstupovali. Takže MOJA CHYBA - ZBYTOČNÁ NOVÁ TÉMA.
/alebo žeby nie - napr. Mariana01 .../
Možno viacerým pomohla.
Lýdia

PS. ako povedala žaneta - aj ja si veľmi vážim poraďákov, určite sa veľa z nich zasmeje nad takýmito chybami nás - začiatočníkov
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lydka, žiadna téma nie je zbytočná, ak sa z nej poučil čo len jeden človek. A keď si na hlavnej strane pozrieš počet tém 24599, tak nie je o čom diskutovať. Horšie je to v prípade, ak by sa v každej téme čo len jeden človek poplietol. To so podarilo mne, keď som poplietla vás, ale našťastie sú aj anjeli strážni.
0 0
lydinka lydinka

lydinka je offline (nepripojený) lydinka

abel
Lydka, žiadna téma nie je zbytočná, ak sa z nej poučil čo len jeden človek. A keď si na hlavnej strane pozrieš počet tém 24599, tak nie je o čom diskutovať. Horšie je to v prípade, ak by sa v každej téme čo len jeden človek poplietol. To so podarilo mne, keď som poplietla vás, ale našťastie sú aj anjeli strážni.
Tak dúfajme, že niekomu pomohla
0 0
lydinka lydinka

lydinka je offline (nepripojený) lydinka

lydinka
Tak dúfajme, že niekomu pomohla
A práve som si dala nový podpis - fakt výstižný
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať