Zavrieť

Porady

Neobmedzené minúty do všetkých sietí v SR a v celej EÚ za 15€ mesačne

Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Veľmi jednoducho,

O2 ponúka karty so 100% kreditom navyše pri prvom dobití. Karta je na objednávku zdarma, mesačne si môžete objednať 3 karty na jedno rodné číslo (pre istotu, keby 100% zrušili).
Aktivujete si kartu, dobijete za 15€, dostanete ďalších 15€, spolu je to 30€. Toľko stojí program. Mesiac voláte, po mesiaci vyhodíte SIM kartu a aktivujete ďalšiu.

Jednoduché a bez viazanosti.

Jediné obmedzenie je to, že ak chcete mať aj svoje staré číslo, potrebujete mobil na dve SIM karty alebo dva mobily a zároveň meníte druhé číslo každý mesiac. No keď si dobijete kredit napr. o 150€, dostanete kredit ďalších 150€ a spolu máte 300€, čo postačuje na 10 mesiacov neobmedzených hovorov.
Naposledy upravil Letko : 17.10.14 at 11:22
občasník občasník

občasník je offline (nepripojený) občasník

Pochváliť
Dúfam, že aspoň to účtovníctvo, ktorým sa podľa profilu vraj živíš, robíš lepšie, ako tie rady, ktoré tu dávaš.
a) nemôžeš si dobiť sumou 150 eur
b) kto normálne uvažujúci bude mať každý mesiac nové telefónne číslo?
c) kto normálne uvažujúci zaobchádza so sim kartami mobilných operátorov tak ako radíš ty s vyhadzovaním ?
d) doplňte podľa vlastného uváženia
e) téma je zbytočná, zavádzajúca a podľa mňa zrelá tak max. na zmazanie
7 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pochváliť
Ospravedlňujem sa vopred, lebo som nečítal celú diskusiu, ale chcem sa k nej vyjadriť.....

Internet mám v USB modeme, takže toto využívam. Objednám si v takejto akcii 3 karty, pozriem, dokedy ich najneskôr treba dobiť, aby prišiel kredit 100ˇnaviac.
Dobijem prvú kartu max. kreditom 30 eur. Vložim do USB modemu, označím si ju ako internet1.
Niekedy ešte trafím na akciu, že na novom čísle je internet 3 mesiace za polovicu, ako teraz.
Kartu vyčerpem do dna, zlikvidujem. Idem na druhú.
Takto mám momentálne teraz 5 GB internet v notebooku, tablete a mobile dokopy za
3,75 eura mesačne.
momentálne si ale karty doma strihám zo SIM na MICRO SIM a hádžem ju rovno do 3G tabletu, kde mám ešte výkonnejší 3g modem ako môj osobitný USB modem.
Takže v tablete zapnem WIFI HOTSPOT jedným tlačítkom a môžem robiť na X zariadeniach na nete v dosahu tabletu....

Teraz sa tu na mňa môže niekto škaredo pozerať, ale ja sa pýtam, či vy nenakupujete v dobrých zľavách, či už potraviny, lyže, náradie, autá a tak podobne.

Komu to vyhovuje? Operátor nie je dementný aby nevedel že sa toto deje.
Dovolím si tvrdiť, že V PRVOM RADE TO VYHOVUJE JEMU, pretože si takto umelo navyšuje svoj kmeň, ktorý zrazu odpredá druhej spoločnosti za X KRÁT VYŠSIU SUMU ako keby nerobil takéto akcie.
Však sme hádam účtovníci a všetci dobre vieme, ako to dnes chodí.
Telefonovanie je ako také stále dlhodobo nadhodnotená služba, takže operátor o žiadne reálne peniaze neprichádza, akurát si finančne zhodnocuje svoj kmeň, svoju firmu, a tak ďalej.

A čísla? Tie ma nezaujímajú. u O2 mám stále jedno a to isté číslo na telefonovanie a čísla kariet, kde funguje iba net ani neviem aké sú.
Momentálne mám 7-mu kartu na net.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Letko
Veľmi jednoducho,

O2 ponúka karty so 100% kreditom navyše pri prvom dobití. Karta je na objednávku zdarma, mesačne si môžete objednať 3 karty na jedno rodné číslo (pre istotu, keby 100% zrušili).
Aktivujete si kartu, dobijete za 15€, dostanete ďalších 15€, spolu je to 30€. Toľko stojí program. Mesiac voláte, po mesiaci vyhodíte SIM kartu a aktivujete ďalšiu.

Jednoduché a bez viazanosti.

Jediné obmedzenie je to, že ak chcete mať aj svoje staré číslo, potrebujete mobil na dve SIM karty alebo dva mobily a zároveň meníte druhé číslo každý mesiac. No keď si dobijete kredit napr. o 150€, dostanete kredit ďalších 150€ a spolu máte 300€, čo postačuje na 10 mesiacov neobmedzených hovorov.
Somarina! Prečítaj si podmienky. Tvoj "Tip" je len obyčajné zavádzanie z tvojej strany.
2 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pochváliť
[QUOTE=

Takže ty ako mega efektívne riešenie odporúčaš obyvateľstvu a podnikateľskému sektoru, aby nakúpili dual sim telefóny a do nich vložili jednu primárnu sim a ďalšie podľa potreby každý mesiac až dva novú sim kartu so 100% bonusovým kreditom pri prvom dobití vždy s novým číslom a s aktívnym paketom neobmedzených volaní. Paráda. To si vymyslel sám, alebo ste na to boli celý kolektív?[/QUOTE]

Ako chceš, tak to cháp. Nevymyslel som to, ja som si to len všimol a delím sa o tol. Vymyslelo to O2.
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
evuš
Po zlej skúsenosti s O2, od nich nechcem už nič - ANI ZADARA...
Ja - naopak - dobré. Ale toto, čo uvádza Letko, to je z jeho strany výmysel.
1 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
a) nemôžeš si dobiť sumou 150 eur
Cez faktúru môžete dobiť kredit do výšky až 50 € mesačne x 3 karty =150€ (možno)

b) kto normálne uvažujúci bude mať každý mesiac nové telefónne číslo?
myslíš, že ten, čo veľa volá a chce málo platiť je nenormálne uvažujúci ?

c) kto normálne uvažujúci zaobchádza so sim kartami mobilných operátorov tak ako radíš ty s vyhadzovaním ?
SIMku si kúpim, je moja, A že ju vyhodím? Nad tým by sa mal zamyslieť O2

d) doplňte podľa vlastného uváženia
doplním, podľa mňa klesne cena nekonečných hovorov presne na túto sumu za mesiac 15€,
e) téma je zbytočná, zavádzajúca a podľa mňa zrelá tak max. na zmazanie
1 0
Mňa teda téma nezaviedla. Sám mám niekoľko prenesených čísel doO2. Podľa potreby ich občas použijem.
Napríklad na internet, 3 karty na mesiac a mám denne internet v podstate úplne zadarmo. Počiatočný náklad bol 3 SIM u Telekomu za 27€. Je to menej ako 1€ na mesiac. A dát mám 250MB každý deň, zamesiac 7,5GB ZA JEDNO €/mesiac. Predtým bolo 400MB/deň, ale Férovo to zmenili.
Na volanie vo vlastnej sieti O2 jeden bonus 5€ stačí na uskutočnenie 38 hovorov teda teoreticky 2300 minút. Za menej ako jedno €/mesiac.
Prakticky sa dá aktivivať balík nekonečných volaní 5 dní pred koncom zučtovacieho, a hneď ho deaktivovaťobdobia a 5 dní nekonečných volaní mám za menej ako jedno €.
Tesco karta sa dá volať medzi Tesco kartami absolutne zadarmo. Kúpil som si karty za polovicu a ešte zlavu za 2€ kus. Prvotný kredit platí jeden rok. za 4€ si môžu volať dvaja rok a na ostatné Tsco čísla tiež, do iných sietí za 0,1€/min.
Myslíš že aj ja zavádzam?
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
nunenko
misoft
Letko
Somarina! Prečítaj si podmienky. Tvoj "Tip" je len obyčajné zavádzanie z tvojej strany.
Čo hovoria podmienky?
Nie to, čo Letko prezentuje.
https://www.o2.sk/pre-vas/volania/o2...FQLJtAodqGcAFQ
http://www.o2.sk/pre-vas/volania/neobmedzene-volania
http://www.o2.sk/pre-vas/volania/mojim-trom
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Pochváliť
..ale no chlapci, nedoťahujte sa..... ..kto chce, nech skúsi, kto nie, nech nechá tak....
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Letko
misoft
evuš
Po zlej skúsenosti s O2, od nich nechcem už nič - ANI ZADARA...
Ja - naopak - dobré. Ale toto, čo uvádza Letko, to je z jeho strany výmysel.
Čo presne je výmysel?
Dobitie o 150€ - a dvojnásobok kreditu = 300€. Max. je 30€. Okrem toho - po 2 mesiacoch ak nedobiješ, karta bude neaktivna, i keď tam bude kredit. Len neviem, či to ešte platí - pretože v minulosti to tak bolo. Ak si robil po lehote, tak raz ti kredit preniesli, ale potom prepadol operátorovi.
Naposledy upravil misoft : 21.10.14 at 16:25
1 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
občasník
nunenko
a) nemôžeš si dobiť sumou 150 eur
Cez faktúru môžete dobiť kredit do výšky až 50 € mesačne x 3 karty =150€ (možno)

c) kto normálne uvažujúci zaobchádza so sim kartami mobilných operátorov tak ako radíš ty s vyhadzovaním ?
SIMku si kúpim, je moja, A že ju vyhodím? Nad tým by sa mal zamyslieť O2


Myslíš že aj ja zavádzam?

Ani u jedného mobilného operátora nie je sim karta tvoja. Opäť ďalší povrchný informátor, ktorý len zavádza. Zbytok už ani nebudem komentovať. Považujem to za zabitý čas.
Si múdry, škoda Ťa, mal by si robiť poradcu prezidenta.
Už od čias, keď telefónovanie mobilom bol luxus a Orange bol Globtel GSM, som kupoval SIM-ky, kedže bol tam dvojnásobný kredit ako pri dobíjaní. Doma mám dobíjavcie karty za 10 000korún a množstvo SIM, Nikto odomňa späť SIMku nechcel. Práve naopak, keď som chcel obnoviť číslo u Telekomu, ktoré prepadlo a aj s kreditom kašlali na mňa, že to sa nedá. Takže tak. Zariadim sa tak, aby som platil čo najmenej, Ty zjavne nie.
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Nemýľ si platnosť a aktívnosť!
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pochváliť
občasník
Letko
Si múdry, škoda Ťa, mal by si robiť poradcu prezidenta.
Už od čias, keď telefónovanie mobilom bol luxus a Orange bol Globtel GSM, som kupoval SIM-ky, kedže bol tam dvojnásobný kredit ako pri dobíjaní. Doma mám dobíjavcie karty za 10 000korún a množstvo SIM, Nikto odomňa späť SIMku nechcel. Práve naopak, keď som chcel obnoviť číslo u Telekomu, ktoré prepadlo a aj s kreditom kašlali na mňa, že to sa nedá. Takže tak. Zariadim sa tak, aby som platil čo najmenej, Ty zjavne nie.
Mne je celkom jedno, ako sa zariadiš. Ale klamať sa nemá. A ty klameš, ak tvrdíš, že je SIM tvoja. Všetko nájdeš vo VOP jednotlivých operátorov. Ak ale bohužiaľ nerozumieš ani textu, ktorý sám napíšeš, je neefektívne zabíjať tu s tebou čas. To je celé.
O2 guru:

[Lukáš] Ahoj, ako Ti mozem pomoct?
[Ondrej] Ahoj, SIM karta, ktorú si kúpim z O2, je moja alebo je majetkom operátora? Ak mi ju po roku zrušíte, musím ju vrátiť?
[Lukáš] SIM kartu po jej zruseni nemusis vratit.
[Lukáš] V podstate je nasim majetkom, ale nevyzadujeme jej vratenie.
[Ondrej] Ďakujem za info [/QUOTE]


Veď o tom celý čas píšem: sim karta nie je tvoja ano nunenkova. Ak ste obaja tvrdili opak, bola a aj je to lož. Takto to je u každého jedného operátora.[/QUOTE]
V tom prípade som klamal, nevedome ale klamal. Či je moja alebo ich, nemusím ju vrátiť a môžem použiť postup, o ktorom som tu písal s malými úpravami - max. dobitie je 30€.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Pochváliť
občasník
nunenko
občasník
nunenko
a) nemôžeš si dobiť sumou 150 eur
Cez faktúru môžete dobiť kredit do výšky až 50 € mesačne x 3 karty =150€ (možno)

c) kto normálne uvažujúci zaobchádza so sim kartami mobilných operátorov tak ako radíš ty s vyhadzovaním ?
SIMku si kúpim, je moja, A že ju vyhodím? Nad tým by sa mal zamyslieť O2


Myslíš že aj ja zavádzam?

Ani u jedného mobilného operátora nie je sim karta tvoja. Opäť ďalší povrchný informátor, ktorý len zavádza. Zbytok už ani nebudem komentovať. Považujem to za zabitý čas.
Si múdry, škoda Ťa, mal by si robiť poradcu prezidenta.
Už od čias, keď telefónovanie mobilom bol luxus a Orange bol Globtel GSM, som kupoval SIM-ky, kedže bol tam dvojnásobný kredit ako pri dobíjaní. Doma mám dobíjavcie karty za 10 000korún a množstvo SIM, Nikto odomňa späť SIMku nechcel. Práve naopak, keď som chcel obnoviť číslo u Telekomu, ktoré prepadlo a aj s kreditom kašlali na mňa, že to sa nedá. Takže tak. Zariadim sa tak, aby som platil čo najmenej, Ty zjavne nie.
Mne je celkom jedno, ako sa zariadiš. Ale klamať sa nemá. A ty klameš, ak tvrdíš, že je SIM tvoja. Všetko nájdeš vo VOP jednotlivých operátorov. Ak ale bohužiaľ nerozumieš ani textu, ktorý sám napíšeš, je neefektívne zabíjať tu s tebou čas. To je celé.

prečo sa chytáš absolútne nepodstatnej pixoviny ??

preto že má pravdu a ty trepeš ??
koho tu zaujíma vlastníctvo karty ??
prečo tu trápne rýpeš do jeho účtovníckych schopností *??
2 1
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
1977006_obr-2011-bleskovky-simkartacars.jpg  
Snímka.JPG  
tm_sim_montana01.jpg  
ba_orig_3275668957_mobily-sim-karty-o2-simkarty-aktivovane-uz-netreba-registrovat.jpg  
1/1
.[/QUOTE]

Mne je celkom jedno, ako sa zariadiš. Ale klamať sa nemá. A ty klameš, ak tvrdíš, že je SIM tvoja. Všetko nájdeš vo VOP jednotlivých operátorov. Ak ale bohužiaľ nerozumieš ani textu, ktorý sám napíšeš, je neefektívne zabíjať tu s tebou čas. To je celé.[/QUOTE]
...nazval si ma klamárom, to sa nemá bez dôkazov. KÚPIL SOM SIMKY O2 A TELEKOMU V OBCHODE TESCO. Na bloku je čosi napísané, a to aký tovar som si kúpil.
Niekedy v začiatkoch mobilov predával operátor SIM-ky s kreditom 270korún kreditu za 300 korún, alebo tak nejak podobne. Z toho mi vychádza, že som zaplatil aj kredit aj kartu. Tak isto si pamätám, že oranžový menil SIM-ky,(tie čo sa dali klonovať), alebo to bolo inokedy za nové a platilo sa 200 korún.
O2 SIM-ky a 150€ za prenos rozdáva. Chce mať čo najviac používateľov. Majú stratégiu ako rybár hodí návnady, zakŕmi a čaká. Starý prefíkaný kapor sa chytí ťažko, ale mnohé in ryby plnia peňaženky operátorom.
Letko dal jednoduchý návod, ako volať neobmedzene za 15€. Podaktorí občasníci sa nahnevali, asi preto, že oni platia minimálne raz toľko.
Naposledy upravil nunenko : 19.10.14 at 21:18
2 1
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
Odkiaľ teda brať čísla u iných operátorov na prenos?
TU:
Napr. Easy karta s 9€ kreditom kúpiš v Tescu, či telekome,. Zaregistruješ v telekome, následne o pár minút požiadaš o prenos k 02. Prenos stojí cca 9€ poplatok pre telekom, NA čO POSTAčUJE KÚPENý KREDIT.
Prenesené číslo, novú SIM ti donesú ako si zvyknutý.

A tých 250 MB na deň je málo. Ja napríklad 20 dní miniem tak 50MB/deň, ale ak začnem aktualizovať napr. notebook + tablet + mobil + sťahujem mapy, tak na ten 1 deň potrebujem aj 1 GB dát.
To je jednoduché. Použiješ dve karty. Jednu na aktualizácie.(Ja by som to robil cez nemobilný internet) denným internetom 3 x obnovíš data = 2,€ na druhej si aktivuješ nejaký balíček internetu Internet M za 6€ 500MB a ak ti stačí na 20dní spotrebuješ tri karty.Jednu na aktualizácie plus nejaký denný,a dve na M a máš to aj tak pod 3€ mesiac.
Ale ak si zrátaš, že za 0,3€ na mesiac máš 5€ po dobu DVA A POL ROKA je výhodné mať viqcero kariet, mesačne neplatíš nič, ak máš 0 spotrebu. Treba však ustrážiť aby faktúra bola 5,01€ a viac.Pri internete to veru nieje problém.
AK SI AKTIVUJEš NAPR. Neobmedzené volania do všetkých sietí v SR a zo SR a z ČR do celej EÚ 5 DNí PRED UKONčENíMFAKTIRAčNÉHOOBDOBIA, TAK ABY SI MAL FAKTÚRU NAD 5€ NáSLEDNE DEAKTIVUJEš, VOLáš NEOBMEDZENE JEDNU PäTINU MESIACA ZA MENEJ AKO 50CENTOV.
Naposledy upravil nunenko : 20.10.14 at 12:28
2 1
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
občasník
nunenko
Odkiaľ teda brať čísla u iných operátorov na prenos?
TU:
Napr. Easy karta s 9€ kreditom kúpiš v Tescu, či telekome,. Zaregistruješ v telekome, následne o pár minút požiadaš o prenos k 02. Prenos stojí cca 9€ poplatok pre telekom, NA čO POSTAčUJE KÚPENý KREDIT.
Prenesené číslo, novú SIM ti donesú ako si zvyknutý.

A tých 250 MB na deň je málo. Ja napríklad 20 dní miniem tak 50MB/deň, ale ak začnem aktualizovať napr. notebook + tablet + mobil + sťahujem mapy, tak na ten 1 deň potrebujem aj 1 GB dát.
To je jednoduché. Použiješ dve karty. Jednu na aktualizácie.(Ja by som to robil cez nemobilný internet) denným internetom 3 x obnovíš data = 2,€ na druhej si aktivuješ nejaký balíček internetu Internet M za 6€ 500MB a ak ti stačí na 20dní spotrebuješ tri karty.Jednu na aktualizácie plus nejaký denný,a dve na M a máš to aj tak pod 3€ mesiac.
Ale ak si zrátaš, že za 0,3€ na mesiac máš 5€ po dobu DVA A POL ROKA je výhodné mať viqcero kariet, mesačne neplatíš nič, ak máš 0 spotrebu. Treba však ustrážiť aby faktúra bola 5,01€ a viac.Pri internete to veru nieje problém.
AK SI AKTIVUJEš NAPR. Neobmedzené volania do všetkých sietí v SR a zo SR a z ČR do celej EÚ 5 DNí PRED UKONčENíMFAKTIRAčNÉHOOBDOBIA, TAK ABY SI MAL FAKTÚRU NAD 5€ NáSLEDNE DEAKTIVUJEš, VOLáš NEOBMEDZENE JEDNU PäTINU MESIACA ZA MENEJ AKO 50CENTOV.
A opäť klameš, pretože kredit, ktorý máš pri kúpe na easy karte nemôžeš použiť na zaplatenie poplatku za prenos, ktorý Telekom účtuje. Na to musíš dobiť vlastné zdroje. Teda ďalšie peniaze z tvojho vrecka. Tvoje vlastné peniaze.

Takto to dopadne, keď si chytráci ako ty nedajú povedať, aby si najskôr overili všetky informácie, ktoré tu idú vydávať za fakty.
asi si vymýšľam, preniesol som si niekoľko čísel z telekomu...bolo to pred pár mesiacmi. Mohli sa podmienky zmeniť ale pochybujem. Ak sa ak zmenili kúpim si kartu za 3€ a zaplatím im 9€, čo bude znamenať, že nebudem mať kartu na bonus 5€ mesiac za 30 centov mesiac ale za 40 centov,
2 1
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pochváliť
Občasník nás aspoň núti popozerať sa hlbšie do podmienok, čím si rozširujeme obzor, aj keď je to na výsledku neobmedzeného telefonovania za 15€, prípadne internetu za pár centov nič nemení a zároveň sa aj on priučí.

Vďaka občasník, máš niečo do seba
2 1
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Pochváliť
[QUOTE="misoft"]
Letko
Somarina! Prečítaj si podmienky. Tvoj "Tip" je len obyčajné zavádzanie z tvojej strany.
Čo hovoria podmienky?
1 1
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pochváliť
[QUOTE="misoft"]
Letko
misoft
evuš
Po zlej skúsenosti s O2, od nich nechcem už nič - ANI ZADARA...
Ja - naopak - dobré. Ale toto, čo uvádza Letko, to je z jeho strany výmysel.
Čo presne je výmysel?[/QUOTE
Dobitie o 150€ - a dvojnásobok kreditu = 300€. Max. je 30€. Okrem toho - po 2 mesiacoch ak nedobiješ, karta bude neaktivna, i keď tam bude kredit. Len neviem, či to ešte platí - pretože v minulosti to tak bolo. Ak si robil po lehote, tak raz ti kredit preniesli, ale potom prepadol operátorovi.
OK, tých 150€ som nemal overených. Kredit platí 3 mesiace ak dobiješ o 10€. Ak dobiješ o max. 30€, platí dlhšie. Nechce sa mi teraz hľadať na stránke O2, ako dlho, ale tuším je to pol roka. V prípade dobitia 30 € budem mať kredit dokopy 60€ čo mi stačí na 2 mesiace neobmedzených hovorov.
Upozorňujem, že je to len pri kartách s 2násobným kreditom pri prvom dobití.
0 0
občasník občasník

občasník je offline (nepripojený) občasník

Pochváliť
Letko
občasník
nunenko
a) nemôžeš si dobiť sumou 150 eur
Cez faktúru môžete dobiť kredit do výšky až 50 € mesačne x 3 karty =150€ (možno)

c) kto normálne uvažujúci zaobchádza so sim kartami mobilných operátorov tak ako radíš ty s vyhadzovaním ?
SIMku si kúpim, je moja, A že ju vyhodím? Nad tým by sa mal zamyslieť O2


Myslíš že aj ja zavádzam?

Ani u jedného mobilného operátora nie je sim karta tvoja. Opäť ďalší povrchný informátor, ktorý len zavádza. Zbytok už ani nebudem komentovať. Považujem to za zabitý čas.
Chcel by som vidieť, ako príde ku mne operátor a bude pýtať nefunkčné SIM karty späť. Ináč, ak nepoužívaš SIM kartu dlhšie ako 13 mesiacov, zrušia ju a tvoje číslo môže byť pridelené niekomu inému - to je u O2.
Tu ale vôbec nejde o to, či k tebe nejaký operátor príde, alebo nie. Tu ide o to, že nejaký nuneko klame ak tvrdí, že sim karta je jeho. Nie je. Chlapci, ak teda nepíše len jeden s dvomi nickmi, predtým, ako idete verejne dávať nejaké rozumy, prípadne tipy, najprv si to naštudujte poriadne.
0 0
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 13, Posledný príspevok: 24.01.13
  2. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 18.03.12
  3. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 20.04.10
  4. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 05.04.06