Zavrieť

Porady

Ako mám preinštalovať Windows bez CD?

Ahoj potreboval by som poradiť ako preinštalovať windows7. Nedostal som pri kúpe PC žiadne CD a nemám stým žiadne skúsenosti. Mám Windows 7 Home Premium.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... v podobnom prípade som sa obrátil na dodávateľa-predajcu PC; preinštaloval mi Windows a dodal DVD s operačným systémom i ovládačmi.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dushandushan PC som kupoval už dávnejšie takže záruka na neho neplatí a aj predajca je troška od ruky takže nie som si istý či by mi pomohol.
    misoft Máš na Aceri nálepku s SN? Tak si stiahni Windows *.iso a nainštaluj. Číslo použiješ svoje.
    Predpokladám - Acer notebook. Teda OEM verzia. Ak si nič nerobil s HDD, mal by si mať na skrytej partícii celú inštalačku.
    dushandushan Čítal som v podobnej otázke, že sa to dá aj nejak pri štarte preinštalovať keď stlačím F8 vieš niečo o tom? Chcel by som ten pc mať vyčistený jak keď som ho kúpil. A áno je to notebook a mam aj tu nálepku vzadu s číslom.
    misoft
    http://www.tomshardware.co.uk/forum/...ctory-settings
    http://lmgtfy.com/?q=+acer+reset+factory+without+cd
      zbaliť
    dushandushan Mám Acer je vtom rozdiel?

    Ako mám preinštalovať Windows bez CD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.