Zavrieť

Porady

Ako dostat uver od banky z minimalnymi odvodami do soc.poistovne?

Nutne by som potebovala uver do vyšky 2000euro,Nebankovky nechcem.Skušala som poštovu banku,som sice zamestnana ale moj zamestnavatel za mna odvadza male odvody preto mi uver nebol schvaleny ale prijem nan mam len Bohu žial nie na papieri.Potrebovala by som poradit ako by som toto mohla obist, aby neskumali moje odvody cez soc.poistovnu, mam vlastny dom a mohla bi som zaručit aj domom prípadne.Uver potrebujem surne tak by som niekoho poprosila o radu.Dakujem velmi pekne za každu odpoved, ktora mi pomože.
Naposledy upravil ivka70 : 22.10.14 at 06:55
avalik Oprav si otázku - tebe nejde o dobrý úver, ale aby si vôbec úver od nejakej banky dostala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Elena7656, nakoľko máš príjem /ale nie zdokladovateľný - prečo ???/ tak šancu sa dostať k úveru v banke máš skoro "žiadnu".... Jedine skúsiť nebankovku, ale to je hlúposť, nakoľko Ťa zoderú i z kože.... Ak tie peniaze naozaj potrebuješ na vážnu a neodkladnú vec, skús si požičať od rodiny s tým, že im však pôžičku budeš splácať poctivo podľa vašej dohody.....

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    1. A tie "mimo" peniaze si nedavas na svoj ucet? Tvoja banka ti uver neda?
    2. Mozes si vybavit oficialnu vyplatu... s odvodmi s realneho prijmu, kym ti schvalia uver (vacsinou 3+ mesiace), ale to nebude najrychlesie, kvoli 2000 sa to urcite neoplati. Inak odsuhlasenie uveru nezalezi na "odvedenom SP", ale vyske prijmu...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Banky dávajú úver len svojim klientom.
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Ak Ti nemá kto pomôcť (rodina,priatelia), tak skús cez Cetelem alebo podobne.
    Preplatiš, ale dá sa.
    Zbehni na nejaké kontaktné miesto s patričnými dokladmi, výsledok budeš vedieť do jednej hodiny...Dostaneš-Nedostaneš.
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Podotýkam a zdôrazňujem, že vyhýbaj sa pôžičke od Home Credit. Taktiež Tesco pôžičku neber, je to vlastne podnož Home Creditu - táto firma má revolveringové splátky, nedoplatíš sa.

    Ako dostat uver od banky z minimalnymi odvodami do soc.poistovne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.