Zavrieť

Porady

Návrh na zmenu názvu rubriky "Porada (o stránke Porada)"

luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Navrhujem zmeniť názov hlavnej rubriky "Porada (o stránke Porada)" tak, aby z názvu bolo zrejmé, že sa do nej majú zadávať témy okolo systému ne-fungovania rôznych vecí a postupov na Porade.
Či už to bude názov, ako voľakedy "Ako funguje Porada", alebo nejaká jeho variantná podoba (napríklad "Princípy a technika fungovania Porady" ...), mohlo by byť v podstate jedno, ale mohlo by pomôcť, ak by v názve rubriky bolo slovko "fungovanie". Aby čo najmenej ľudí napadlo do technického a systémového fungovania stránky zadávať otázky o poistnom, výživnom... Dnes som opäť pár tém presúvala do iných hlavných rubrík, kam si myslím, že obsahovo patria, takže táto hlavná rubrika si naozaj vyžaduje častejšie "čistenie", ak nám na jej prehľadnosti záleží.
Aj keď sa možno problém celkom neodstráni, predpokladám, že by aspoň znížil počet obsahovo nesprávnych tém zaraďovaných do tejto rubriky ako do hlavnej rubriky.
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Skúsim to premenovať na "O stránke Porada"

Ako funguje by bolo na prvom mieste a to by spôsobilo ešte horší efekt. Myslím že každému je jasné čo hovorí "O stránke Porada"

Keď sme tu mali názvy "Ako funguje" tak to spôsobovalo ešte viac tém v rubrike, lebo ak niekto zbadá rubriku "Ako" tak práve tam zaradí veci ktoré nevie zaradiť...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Richard, môže byť (btw. - druhý môj návrh bol bez slovka "ako", aj keď priznávam, že trochu zložito napísaný). Nemám nič ani proti Tvojmu návrhu, hlavne že aspoň skúsime problém minimalizovať zmenou názvu hlavnej rubriky. Osobne si myslím, že ten pôvodný názov "Porada (o stránke Porada)" mohol na niekoho pôsobiť tak, že je to rubrika Porada, ktorá okrem radenia hoci aj v odborných otázkach na Porade môže obsahovať ešte aj témy o samotnej stránke Porada.
Tak uvidíme.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nutne to treba premenovať,už je tu zase kopu tém zaradených .........aaaaaaaaach.........
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Táto rubrika sa pridáva asi aj sama. Zadávala som otázku do rubriky Iné a k tomu som pridávala rubriku Zdravie. Po odoslaní otázky ako novej témy som len pozerala, že odkiaľ sa tam zobrala aj táto hlavná rubrika. Síce nie ako prvá v poradí, ale bola tam. Ani som ju nepridávala, ani v texte nemám či už slovo "Porada", alebo "o stránke" .

(Všimla som si, že k automatickému "naskakovaniu" rubrík dochádza asi aj v inom prípade, k tomu som napísala viac pri doplnení mojej otázky http://www.porada.sk/t252441-neda-sa...o-rubrike.html).
Naposledy upravil luja5 : 31.10.14 at 05:58 Dôvod: doplnenie-upresnenie
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Treba s tým konečne niečo robiť, môj návrh "Námety a pripomienky ku stránke porada.sk"
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať