Zavrieť

Porady

Prieskum trhu energetickej efektívnosti a obnoviteľných energetických zdrojov

ECB Bratislava robí "Prieskum trhu energetickej efektívnosti ..." Ak máte záujem zapojiť sa, pripájam sprievodný list a dotazník. Termín vyplnenia a odoslania je myslím do konca tohto týždňa. Kontaktná osoba je p. Miroslava Pavelková, adresa pavelkova@ecb.sk.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Elena Navrátilová
    Toto je výborná vec, ale mne by sa viacej páčil prieskum pre bytové domy. Hlavne pre tie čo sú pripojené na CZT a sú odkázané na CDT. Pre mňa nie je problém vypočítať vypočítateľné, ale aj členovia SVB to inak budú akceptovať od odborníkov na slovovzatých. Pre bývajúcich v panelovom byte pokiaľ musí všetku energiu kupovať ostáva ako variabilná zložka len šetrenie energiami. A výrobcovia majú z toho šetrenia málo, tak zvyšujú ceny. Večný kolobeh.

    PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

    PeterNR
    Presne tak, aj mne dáva v oblasti bytových domov väčší význam robiť dotazník za domy.

    Ja som im preto ten prieskum vyplnil a poslal 2 x - raz z pohľadu mňa, ako vlastníka bytu, a druhý raz z pohľadu SVB, za celý dom Dúfam že sa v tom vyznajú
    Elena Navrátilová
    Peťo ja by som navrhovala, ak by sa dalo, doplniť túto tému nielen o prieskum ale aj o novinky v tejto oblasti a použiteľné poznatky v tejto oblasti. Myslím že to uvítame viacerí. Kvôli tomu by som neotvárala ďalšiu tému zhruba rovnakého zamerania.
    Elena Navrátilová
    V dnešnej pravde je uvedené, že vláda chce prispievať na vybudovanie kolektorov 3000,- Sk na m2. Radšej keby bolo, že prispeje, ale takto len chce. Škoda.
    Elena Navrátilová
    Poprosím ak má niekto poznatok či minulá vláda schválila to finančné dotovanie kolektorov o info. Vopred vďaka.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    V radii som pocula besedu na tuto temu. Hovorili, ze vlada planuje prispiet na max. 6 m2 kolektorov. Ale cena tych 6 m2 vcitane pripojenia a sprevadzkovania stoji cca 100 tisic Sk. Takze "pomoc" minimalna.

    Prieskum trhu energetickej efektívnosti a obnoviteľných energetických zdrojov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.