Zavrieť

Porady

Zadržanie vp. a správne konanie

Mám takú otázku išiel som kamaráta hodiť na vlak na nočnú a už z kopca z dediny sme videli vlak. Tak som zošliapol plyn ešte v dedine a pred značkou ma namerali 113 km h čiže o 63 km h v dedine. (viem je to moja vina...). Ale chcem a spýtať čaká ma správne konanie a zadržali mi vodický preukaz. Dá sa obísť len s pokutou ? Premávka nebola žiadna počasie normálne a vozovka suchá nie je to nehodový úsek chodci tieź žiadny len ja a radar. Dá sa to teda nejak uhrať pred komisiou na pokutu ? Je to moj prvý priestupok a vodičák mám od decembra minulého roka. thx za odpovede
Naposledy upravil ivka70 : 01.11.14 at 19:59
4 komentárov     zbaliť
buchač ...amatér....

To správne konanie je za to, že si šiel pomaly...
Auto viac nešlo...to čo za šunku máš ?
lujza.j další majster sveta..očkovaný proti smrti.....
miso2951 Neviem či by išlo viacej :P ja som ani nepozeral na rýchlosť proste videl som vlak tak som zošliapol a v tom blesk tak som ihneď zastavil a stalo sa to asi 20 m pred tabuľou koniec dediny
buchač Uhrať sa to dá...dalo by sa.

No na nejaké uhratie musíš mať adekvátne dôvody.
Medzi ne sa ale nejak neráta to ponáhľanie sa k vlaku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No pokuta bude a mastná. A vodičák bude, ale odobratý! 63 km/h - to už je trochu silné kafé v obci!
    miso2951 Ďakujem za normálnu odpoveď

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    VP ti vezmu, na to vezmi jed, ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... nic nemoze ospravedlnit prekrocenie MPR o 63, zvlast tak primitivny dovod ako vlak ... a taky ako ty, co si najdu ospravedlnenie na vsetko, ma DENNE ohrozuju na cestach,
    miso2951 ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... tak aj ja tebe poprajem nech tý čo ťa ohrozujú na cestách sa uvedomia a konečne do teba narazia...
    bubkoch ty si co za sprosteho nevybureneho úda ze tu druhym bezdovodne zelas nehodu len preto ze vyjadruju suhlas s odobratim VP hovadu co v obci prekracuje MPR o +63 ? ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Príspevok
    bubkoch
    VP ti vezmu, na to vezmi jed, ale ja dufam ze ti ho vezmu na hodne dlho ... nic nemoze ospravedlnit prekrocenie MPR o 63, zvlast tak primitivny dovod ako vlak ... a taky ako ty, co si najdu ospravedlnenie na vsetko, ma DENNE ohrozuju na cestach,
    ...a následný kometár :
    miso2951 (Dnes 23:26) ... tak aj ja tebe poprajem nech tý čo ťa ohrozujú na cestách sa uvedomia a konečne do teba narazia...
    Úvod
    miso2951
    Mám takú otázku išiel som kamaráta hodiť na vlak na nočnú a už z kopca z dediny sme videli vlak. Tak som zošliapol plyn ešte v dedine a pred značkou ma namerali 113 km h čiže o 63 km h v dedine. (viem je to moja vina...). Ale chcem a spýtať čaká ma správne konanie a zadržali mi vodický preukaz. Dá sa obísť len s pokutou ? Premávka nebola žiadna počasie normálne a vozovka suchá nie je to nehodový úsek chodci tieź žiadny len ja a radar. Dá sa to teda nejak uhrať pred komisiou na pokutu ? Je to moj prvý priestupok a vodičák mám od decembra minulého roka. thx za odpovede
    Moju odpoveď ani radšej nechci.
    Keď si uvedomím, že koľkí dilinovia sa nachádzajú každý deň na cestách a porušujú tú rýchlosť, prípadne predbiehajú cez plné čiary...je toho dostatok, už len chlast chýba.
    Ale za pravdu sa hnevať ? Za pravdu niekomu priať, aby do neho niekto nabúral.
    Kúúúa, si Ty ale člen.
    Keby sme boli v reále, tak Ti do kschtu poviem, že si chuj.
    Ale keďže sme na internetovom fóre a ja som slušný a dodržiavam etiku a etiketu fóra, tak si to proste nedovolím a teda Ti nemôžem povedať, že si chuj ...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    axeco " a ja som slušný a dodržiavam etiku a etiketu fóra, tak si to proste nedovolím a teda Ti nemôžem povedať, že si chuj " ....... to urcite. Do zrkadla sa pozri a povedz to tomu, ze je uj
    buchač axeco ...

    Ty sa už konečne láskavo zobuď a začni žiť v realite !

    Čítaj poriadne a nevyberaj si len to,čo sa Ti hodí.
    axeco ......................Cim ta otec spravil, tym si aj zostal
    buchač Očuj, pupušik !

    To Ti tak veľmi chýbam, že ma prenasleduješ ?
    axeco a ja tebe, ze reagujes blbecku ?
      zbaliť

    Zadržanie vp. a správne konanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.