Zavrieť

Porady

Pilatesové cvičenia

Prosím vás neviete mi niekto poradiť link na pilatesové cvičeniia. Chcela by som to vyskúšať, lebo sa neviem prinútiť poriadne makať. Dosť ma bolieva chrbát a fitko vôbec nieje môj obľúbený podnik.
Ďakujem
Usporiadat
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

skús :www.pilates.sk, alebo www.biofit.sk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

www.revitalis.sk
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

...veľmi odporúčam, sú naozaj na vysokej profesionálnej úrovni.
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

ja som si tieto cvicenia stiahla z internetu, mam ich ako videa.
Ale link ti neviem poradit, lebo somto stahovala cez program, ktory sa vola Emule.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

ja to mám tiež stiahnuté cez Emule, ale žiaľ len v anglickej verzii
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

Vcera som bola s kattkou c. na pilatesovom cviceni....mozem povedat, ze hodina takeho cvicenia da poriadne zabrat...dnes je z toho svalovica
Kto chce cvicit tieto cvicenia, mal by mat pevne svalstvo...s "huspeninou" sa nadre.....Inac je to dobre cvicenie.
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

bendži
ja to mám tiež stiahnuté cez Emule, ale žiaľ len v anglickej verzii
v anglickej verzii ich mam aj ja, ale aj tak nie je problem im porozumiet, kedze vsetko co hovori, ukazuje
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

jasa
Vcera som bola s kattkou c. na pilatesovom cviceni....mozem povedat, ze hodina takeho cvicenia da poriadne zabrat...dnes je z toho svalovica
Kto chce cvicit tieto cvicenia, mal by mat pevne svalstvo...s "huspeninou" sa nadre.....Inac je to dobre cvicenie.
...je to presne tak. Tiež si myslím, že si nestačí stianuť video, ale aspoň na začiatok absolvovať niekoľko hodín v odbornom centre, aby sa cviky robili správne - preto som odporučila (s Evinkou) link www.revitalis.sk.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Pri tomto cvičení je o.i. veľmi dôležité správne dýchanie, a to sa nedá podľa mňa naučiť dobre samostatne...
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja som si kúpila v Čechách kniha Jogalates, ktorá je kombinácia jóga s pilatesom. Vyzerá super, ale ešte som su nevyskúšala, lebo potrebujem niekoho, kto by mi to predčítaval ako mám dýchať a pritom cvičiť.Takže asi je najlepšie začať pod odborným dozorom, lebo ak sa zle cvičí, môže si človek aj ublížiť..
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

rosemary
Ja som si kúpila v Čechách kniha Jogalates, ktorá je kombinácia jóga s pilatesom. Vyzerá super, ale ešte som su nevyskúšala, lebo potrebujem niekoho, kto by mi to predčítaval ako mám dýchať a pritom cvičiť.Takže asi je najlepšie začať pod odborným dozorom, lebo ak sa zle cvičí, môže si človek aj ublížiť..
takuto nejaku knihu som zhanala aj ja, len som ju zatial nenasla. Nevidela si, ze by ju aj na SR predavali? Kolko stala?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

rosemary
Ja som si kúpila v Čechách kniha Jogalates, ktorá je kombinácia jóga s pilatesom. Vyzerá super, ale ešte som su nevyskúšala, lebo potrebujem niekoho, kto by mi to predčítaval ako mám dýchať a pritom cvičiť.Takže asi je najlepšie začať pod odborným dozorom, lebo ak sa zle cvičí, môže si človek aj ublížiť..
Presne o tom to je, že si môže človek aj ublížiť...Joga je náročná na dýchanie ale má ho podľa mňa úplne opačné ako pilates /aspoň čo si z dávnej minulosti pamätám/. podľa mňa aspoň tie úvodné časti s dôrazom na dýchanie je dobré absolvovať pod odborným dohľadom...
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Ja som začala cvičit pilates kvôli problemom chrbitce A keďže tu na východe sú možnosti absolvovania takýchto kurzov obmedzené, začala som cvičiť podľa knížky. Mám perfektnú knížku , kde je dopodrobna vysvetlená každá jedna zostava.
Podľa mnňa je dôležité pochopiť hlavné zásady pilatesu, a pri autokontrole sa to dá zvládnuť aj doma.

Skúšala som aj jógu doma, ale tam je dýchanie nejak opačne, takže podľa mňa sa to nedá skombinovať. Naviac ta knížka bola o níčom.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

smajlinka
takuto nejaku knihu som zhanala aj ja, len som ju zatial nenasla. Nevidela si, ze by ju aj na SR predavali? Kolko stala?
U nás je teraz v predaji kniha LADY PILATES od Júliusa Kazimíra a Moniky Klenkovej, pozostáva aj z teórie a z 12-týždňového programu Bibiany Ondrejkovej ilustrovaného kopcom fotografií - naozaj sa jej podarilo po pôrode schudnúť a spevniť telo.
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Veľmi pekne ďakujem.
Skúsim a dám vám vedieť
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
jasa
Vcera som bola s kattkou c. na pilatesovom cviceni....mozem povedat, ze hodina takeho cvicenia da poriadne zabrat...dnes je z toho svalovica
Kto chce cvicit tieto cvicenia, mal by mat pevne svalstvo...s "huspeninou" sa nadre.....Inac je to dobre cvicenie.
Ja chodím tiež cvičiť aj s našou poradáckou "kolegyňou". Neviem, či môžem prezradiť.

Inak po prvom raze, uf............svalovica jak... No niečo strašné.
Ale teraz je to už v pohode.

Podľa mňa je veľmi dôležité dýchynie, pretože iba pri správnom dýchaní sa správne okysličujú aj svaly a pracujú tak, ako by mali.

Všeobecne platí: napnutie - výdych, uvoľnenie - nádych.
Napr. ked robíte brušáky: hore - výdych, dolu - nádych. Naučila som sa to veľmi dávno a teraz to ide úplne samo.

......mal by mať pevné svalstvo: veď na to tam chodíme, aby sme mali to pevné svalstvo, či nie?
0 0
elenka elenka

elenka je offline (nepripojený) elenka

Mám DVD Zoralates (od Czoborovej), je dobré.
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

elenka
Mám DVD Zoralates (od Czoborovej), je dobré.
Neda sa to niekde stiahnuť aspoň kusok (alebo aj nejake ine cvičenia) . Nechce sa mi to moc kupovať, ked to predtým nevidí.
0 0
niklo niklo

niklo je offline (nepripojený) niklo

ahojte, neviete mi niekto poradit, kde sa da v Ziline cvicit Pilates? alebo kalanetika?...rada by som chodievala, ale neviem kam..
Naposledy upravil niklo : 19.06.06 at 06:06
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
niklo
ahojte, neviete mi niekto poradit, kde sa da v Ziline cvicit Pilates? alebo kalanetika?...rada by som chodievala, ale neviem kam..
Na Vlčnincoch 4 oproti veľkej pošte.

Pondelok, utorok, štvrtok, piatok - od 18,00 do 19,00.

Ja som dnes ale nestihla, a bola som dohodnutá s Alenkou .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať