Zavrieť

Porady

Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pozri si nastavenia filtra v rubrike, ja tam tie otazky vidim
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja mám zobrazovanie všetkého,nič som neprestavovala.....okrem toho stratím možnosť moderovať tú otázku,tak asi to nebude nastavením filtra,okrem toho nie je ani medzi mojimi komentármi
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka, ty si moderator?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kopretinka
ja mám zobrazovanie všetkého,nič som neprestavovala.....okrem toho stratím možnosť moderovať tú otázku,tak asi to nebude nastavením filtra,okrem toho nie je ani medzi mojimi komentármi
ja mam tiez zobrazovanie vsetkeho - ale stalo sa mi, ze som mala filter v rubrike len na nezodpovedane a tam sa mi to nezobrazovalo

vidim jednu aj medzi tvojimi komentarmi, druhu nie, kedze si tam neprispela

pridala som do oboch hlavnu rubriku mzdy a personalistika, pozri ci sa ti to neobjavilo
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
kopretinka, ty si moderator?
áno,mám nejaké práva,ale nie všetky
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

avalik

pridala som do oboch hlavnu rubriku mzdy a personalistika, pozri ci sa ti to neobjavilo
teraz to už vidím
nechápem,ale moderovať to stále nemôžem
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Všimla som si, že u tých dvoch tém, ktoré v zadaní uvádzaš, chýba po kliknutí na ceruzku=ikonku pre pridanie/vymazanie rubrík farebne (čiernou farbou) označený názov v poradí prvej hlavnej rubriky. Názvy všetkých rubrík majú bledomodrú farbu. Tiež ich nemôžem moderovať - napríklad chýba mi pri nich moderátorská ikonka, aj keď iné témy môžem. V tých dvoch témach by som (možno) mohla len pridať/vymazať rubriku.
Naposledy upravil luja5 : 06.11.14 at 12:09 Dôvod: doplnenie
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne sa to javí tak, že témy nie sú zaradené v hlavnej rubrike, sú tam iba priradené rubriky, aj keď avalik ich priradila do témy Mzdy a personalistika. Tiež nevidím moderátorskú ikonku, nič sa s tým nedá robiť.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To je asi nejaka "etitna tema", ani ja nemam moderatorske opravnenie na nu :-D
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale predtým sa dala moderovať....presunula som ju do ZP a potom sa to pokazilo.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kopretinka
ale predtým sa dala moderovať....presunula som ju do ZP a potom sa to pokazilo.
Na jednotlive rubriky musi admin udelit "moderatorske prava". Kto ich nema,nemoze upravovat ...takze pravdepodobne v rubrikach ZP nemas povolene upravovat

Mozno je to schvalne, mozno je to iba chybicka, ktoru si Richard nevsimol.
Snad to pozrie...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pozerala som iné otázky v rubrike ZP,dajú sa mi moderovať.....to musí byť nejaká chyba v matrixe........
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kopretinka a aku mali povodnu rubriku predtym, nez si ich presunula do ZP?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Mňa napadlo, či sa to nestalo preto, že si najprv nepresúvala z pôvodnej hlavnej rubriky (neviem, aká to bola) do inej hlavnej rubriky.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Išla som v tej téme na skúšku pridať súvisiacu otázku, že či naozaj je zaradená v nejakej hlavnej rubrike, ale boli tam iba modro vysvietené dve podrubriky, nebola tam hlavná, teda téma nie je v nijakej hlavnej rubrike, sú tam len priradené rubriky. V inej téme, ktorá má koliesko na moderovanie, som tiež skúšala pridať súvisiacu otázku, tam bola vysvietená čierna hlavná rubrika, takže naozaj sa nejakým činom stalo to, že obidve témy, o ktorých píše kopretinka, nemajú hlavnú rubriku, asi preto sa už nedajú moderovať.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Tak dôvod je taký, ako som si myslela a napísala vo svojom predchádzajúcom príspevku, že nebol vykonaný presun hlavná rubrika=>hlavná rubrika.
Urobila som experiment s vlastnou témou http://www.porada.sk/t253458-existuj...ancelarie.html (aspoň mi ju nikto nebude moderovať). Mala som ju v hlavnej rubrike "Právo". Presunula som ju do "Stavebný zákon". Téma nezostala zaradená nikde ("Stavebný zákon" nie je ani podrubrika), našťastie pridávanie rubrík funguje, tak som opäť pridala rubriku "Právo". Tá tam už však nie je vyznačená čiernou farbou ako v poradí prvá hlavná rubrika. A zmizli moderátorské ikonky, okrem pridávania/vymazávania rubrík.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

avalik
kopretinka a aku mali povodnu rubriku predtym, nez si ich presunula do ZP?
kaviareň alebo nejaká iná nesprávna....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať