Zavrieť

Porady

Reklamácia obuvi deichmann

Bola som v deichmanne na reklamaciu zimných čižiem, cena 35€. Mám ich už 24mesiacov, ale nosené sú málo nech jednu zimu. Vada čižiem je, že praskli na švíku, a premokajú. Prišla som do predajne deichmann a predavačka mi povedala , ze mi ich nezreklamuju... tak sme sa bavili o topankach...a potom ze dakujem dovidenia... a moj priatel mi vraví, že mas pravo na reklamaciu, a posúdenie znalca... ze tam ide on... tak prisiel za tou predavackou povedal, ze ma pravo na nazor znalca, ze chce reklamovat topanky...a ona ze nedaju sa bla bla bla o topankach... tak sme sa otocili a priatel mi vravi, ze ich mam zreklamovat v ZA, ked tam cestujem... a ona pockajte!
Sme sa otocili ze dajte...zobrala nam listok (sme si mysleli, že to ide vypisat, a dat na posudenie znalca) a napisala na listok Z....velke Z(zamietnuté???)...a my a to preco... ze teraz mozete ist reklamovat do Ziliny...a my ze to znamena co tam napisala.. ze nic, mozete ist do ZA...a isla prec...este sme dodalo, že dakujeme, ze ste nam papier pocarbali, teraz nam to isto zreklamuju..a mala nas na salame... že ide za veducu, veducu tam nemali len druhu predavacku...a ona povedala, že ona by to zreklamovala, ale ze sa uz neda...chapete???? ta druha to asi nechcela uz riesit aby nebol konflikt medzi predavackami- kolegynami. Viete mi pomoct????
Naposledy upravil ivka70 : 08.11.14 at 16:30 Dôvod: "obuvy"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bola som v deichmanne na reklamaciu zimných čižiem, cena 35€. Mám ich už 24mesiacov, ale nosené sú málo nech jednu zimu. Vada čižiem je, že praskli na švíku, a premokajú. Prišla som do predajne deichmann a predavačka mi povedala , ze mi ich nezreklamuju... tak sme sa bavili o topankach...a potom ze dakujem dovidenia... a moj priatel mi vraví, že mas pravo na reklamaciu, a posúdenie znalca... ze tam ide on... tak prisiel za tou predavackou povedal, ze ma pravo na nazor znalca, ze chce reklamovat topanky...a ona ze nedaju sa bla bla bla o topankach... tak sme sa otocili a priatel mi vravi, ze ich mam zreklamovat v ZA, ked tam cestujem... a ona pockajte!
    Sme sa otocili ze dajte...zobrala nam listok (sme si mysleli, že to ide vypisat, a dat na posudenie znalca) a napisala na listok Z....velke Z(zamietnuté???)...a my a to preco... ze teraz mozete ist reklamovat do Ziliny...a my ze to znamena co tam napisala.. ze nic, mozete ist do ZA...a isla prec...este sme dodalo, že dakujeme, ze ste nam papier pocarbali, teraz nam to isto zreklamuju..a mala nas na salame... že ide za veducu, veducu tam nemali len druhu predavacku...a ona povedala, že ona by to zreklamovala, ale ze sa uz neda...chapete???? ta druha to asi nechcela uz riesit aby nebol konflikt medzi predavackami- kolegynami. Viete mi pomoct????
    http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...-spotrebitela/
    Inak:
    Priateľ nech si preštuduje zákon a nech netrepe sprostosti!

    Ak ich máš čo len jeden jediný deň nad 24 mesiacov - predavačka mala pravdu!

    Aký názor chcel poznať? Opakujem - nech si preštuduje zákon!

    Ak videla, že po 24 mesiacoch - tak je to potom správne - Zamietnuté, pretože zo zákona je záručná doba 24 mesiacov.

    Ja to chápem - dobrá vôľa, ale zákon nepustí....



    Pomohol som! Preštuduj zákon, potom sa sťažuj. Neznalosť zákona neospravedlňuje! Tu ti asi SOI nepomôže - ešte ti napíše, že personál šiel nad rámec zákona...v tvoj prospech...ochotou...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Záručná doba pominula. Nárok na reklamáciu je teda pasé.

    Reklamácia obuvi deichmann

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.