Zavrieť

Porady

CCC - mate skusenosti s reklamaciou?

Ake mate skusenosti s vybavovanim reklamacii? Ja som sla reklamovat cizmy na druhy den po kupe, drahe kozene Lasocki, odtrhol sa zips a kompletne obili opatky, podotykam po jednom (!!!) noseni. Nevzali reklamaciu, zavinenie na mojej strane. Tak k 80 euram mozem pridat dalsie za opravu u obuvara. Do CCC nikdy viac! Velky vyber, relativne nizke ceny, kvalita horsia ako na Mileticke. Fraska.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Len by som bola zvedavá ako si to dokázala obiť hneď v jeden deň. To si lozila po skalách, či ich obúchavala o stenu? ALebo len chceš poškodiť predajcu?

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    My sme s reklamáciou nemali problém, tenisky boli po 1 mesiaci zo spodku deravé, bez problémov sme ich vymenili za tie iste po 3 týždňoch sa aj tie prederavili. Navrhli nám výmenu alebo vrátenie peňazí - zobrali sme si peniaze lebo už sme také radšej nechceli.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ake mate skusenosti s vybavovanim reklamacii? Ja som sla reklamovat cizmy na druhy den po kupe, drahe kozene Lasocki, odtrhol sa zips a kompletne obili opatky, podotykam po jednom (!!!) noseni. Nevzali reklamaciu, zavinenie na mojej strane. Tak k 80 euram mozem pridat dalsie za opravu u obuvara. Do CCC nikdy viac! Velky vyber, relativne nizke ceny, kvalita horsia ako na Mileticke. Fraska.
    Chyba na chybe. Obchod (najmä po takej krátkej dobe) NESMIE odmietnúť reklamáciu bez odborného posudku. A okrem toho - pokiaľ sa stane niečo také (odtrhnutie zdrhovadla) - do +6 mesiacov od kúpy = výrobná chyba a v tom prípade MUSÍ obchod prijať reklamáciu.
    Zákon 2502007 §18 http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...-spotrebitela/

    Alexi300 je offline (nepripojený) Alexi300

    Alexi300
    nedávaj to opraviť. Pošli topánky znalcovi, ktorý Ti vypracuje posudok, ktorý Ti následne bude musieť predajňa preplatiť a musia Ti vrátiť aj peniaze za topánky.

    cinky16 je offline (nepripojený) cinky16

    cinky16
    presne s tymi opatkami sa stalo aj mne, cizmy obute 2-krat a opatky odpadli....kvalita nula bodov...
    kopretinka 12.11.14 15:16 priradil do Porady

    CCC - mate skusenosti s reklamaciou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.