Zavrieť

Porady

wordpress plugin na front end posting

potreboval by som odporucit wordpress plugin ktory by fungoval nasledovne: uzivatel klikne na stranke na tlacidlo "pridať" otvori sa mu stranka s formularom a mnou nastavenymi kolonkami, tie vypise a da odoslať, nasledne sa prispevok zobrazi na stranke ktoru urcim, potrebujem aby tam boli 3 kategorie v checkboxe, skusal som temy ako napriklad jobpress funkciu to splna ale neviem tam upravit formular a ani odtranit tagy ktore to pridava napr full-time a pod. skusal som plugin ninja forms a formidable, neviem vsak ako funguje ninja forms front end posting a formidable pro, a kupit to len koli tomu ze mi to nepomoze sa mi nechce, este som skusal kombinaciu pluginov contact form a post by email, tato kobinacie splnala moje poziadavky co sa tyka spracovania, avsak bol problem, ze kym prebral ten plugin mejl zo schranky trvalo to viac nez hodinu, ak mi viete niekto pomoct budem velmi rad,
Naposledy upravil ivka70 : 01.12.14 at 15:04 Dôvod: na objednavky sluzieb sluzi inzercia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    wordpress plugin na front end posting

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.