Zavrieť

Porady

co presne potrebujem na otvorenie kvetinárstva s čim mam najskor zacat

chcem sa spytat ako mam zacat ked si chcem otvorit kvetinárstvo ...co mi na to treba ako zacat a ako je to s financiami
Naposledy upravil ivka70 : 19.11.14 at 16:54
lujza.j a čo si si už zistila?
zuzulik024 to je to ze este nic neviem sa stoho vysomarit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    chut, vedomosti, zivnost, sro, miesto, priestory, kurzy, dodavatelov, uctovnika
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač chcem otvorit kvetinárstvo
    ========================

    Chytím kľuku na dverách a otvorím...
    Čo je na tom také zložiteé ?
    ivka70 Mohlo by byt zamknuté
    zuzulik024 haha :-) ja sa vážne pýtam :-)
    zuzulik024 no sak hej ze toto vsetko :-) len chcem vediet kde mam zacat ci si mam najskor zivnost vybavit a potom si vybavit dotacie
    Liptáčik Skús sa najprv zorientovať v oblasti, o ktorú máš záujem. Možno tým, že sa najprv zamestnáš v kvetinárstve, aby si mala predstavu, o čom to je. Dodávateľské vzťahy, znalosť základnej legislatívy, orientácia na zákazníka, pracovnoprávne vzťahy, ........ Na úvod otázka: Prečo kvetinárstvo?
    zuzulik024 ja som uz pracovala v kvetinárstve a strasne ma to bavilo a vlastne aj bavi stale :-) ...co sa týka dodavatelskych vztahov stym nemam problem viem kde sa nachadzaju velkosklady s tovarom ktory by som potrebovala do rprevadzky ...
    veronikasad Na dotáciu si sa v prvej otázke nepýtala. Dotáciu UP schvaľuje len uchádzačom o zamestnanie. Ak užý budeš mať živnosť, dotáciu nedostaneš.
    Odkedy si evidovaná UP ?
      zbaliť

    co presne potrebujem na otvorenie kvetinárstva s čim mam najskor zacat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.