Zavrieť

Porady

Je možné vykonávať krúžkovú činnosť vo väčšom počte hodín týždenne ako je uvedené v dohode o pracovnej činnosti?

V dohode o pracovnej činnosti, ktorú som podpísala je dojednaný rozsah prác v dĺžke 2 hodiny týždenne. V novembri som bola 3 týždne PN. V dohode je uvedené ,,Odmena za vykonanie pracovnej úlohy je splatná v mesiaci 12/2014 v rozsahu 24 hod. a 6/2015 v rozsahu 36 hod. na osobný účet." Je možné realizovať krúžok v náhradnom termíne tak, aby som splnila podmienku 24 hodín do konca kalendárneho roka? Jedná sa totiž o to, že mi bolo povedané, že vraj nie je možné pracovať nad rámec dohodnutých týždenných hodín - t.z. ak by som mala krúžok v utorok (2.hod. náhrada za PN)) a vo štvrtok v normálnom termíne (2 hod.) - Spolu 4 hodiny - porušilo by sa tým niečo? Môže mi zamestnávateľ zakázať zrealizovať krúžkovú činnosť nad rámec 2 hodín týždenne? Vďaka za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    U nás je to práve naopak, chýbajúce hodiny si musí učiteľ/ka nahradiť, pretože žiak je z jeho strany ukrátený o počet hodín krúžku. Podľa výkladu o vzdelávacích poukazoch má každý žiak nárok na jeden vzdelávací poukaz, v rozsahu 60 hodín. takže aj financie na školu prídu v rozsahu 60 hodín.

    Je možné vykonávať krúžkovú činnosť vo väčšom počte hodín týždenne ako je uvedené v dohode o pracovnej činnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.