Zavrieť

Porady

Kupil som spravny kabel na reproduktory domaceho kina?

Caute zobral som od svokra domace starsie domace kino ORAVA DAV-100Y. Lenze k nemu nemal kable a tak som kupil v elektre. Lenze ked ho zapnem tak zadne repro absolutne nepocut. Kabele k nim su dlhe cca 8m. Je to vela? je tento kabel nevhodny? Na kine som pridal zadne na max a pocut to len totalne minimalne. Musim k nim ucho prilozit.
Popis:
http://www.orava.info/cz/default.asp...lname=dav-100y
Naposledy upravil Jozef H. : 29.11.14 at 14:37
1520628_10205439838575331_5796461767642695529_n.jpg  
3 komentárov     zbaliť
lujza.j predavač čo poradil?
Jozef H. nič, v Hornbachu mu to tak mohlo byť jedno, ale určite som nekupil dobre. Podla mna ma velky odpor na tých 8 metrov, len to potrebujem potvrdiť od niekoho čo sa vyzna
lujza.j prepáč..v hornbachu kupujem iné veci...na káble tam kde poradia...napr. v tpd...alebo nejaká špeci predajňa...
chod to vrátiť....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zaoberám sa IT technológiami používanými v telekomunikačnom biznise. ...viac Rudolf Kubík
    Určite sú káble dobré. Sú to medené licne, na 8 metrov nemajú takmer žiadny odpor. Bacha aby sa neskratovali, nechal si ich dosť "chlpaté". Problém je isto niekde inde.

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Mám prepojený signál zo sat. paraboly zo spálne do kuchyne na LCD TV, provider Digi - SK. Bez problémov. Cca 10 m koaxiál 75 Hz, biely.
    taiko ako suvisi, prepojenie paraboly s receiverom pomocou koaxialneho kabla s prepojenim reproduktorov s receiverom pomocou medenej dvojlinky?
    pankratz Nebude chyba v odpore toho kábla ?

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Ak si myslis, ze je to kablom, vyskusas to velmi jednoducho.

    Odstrihni z toho kbla po 50 cm a pripoj reproduktory na vzdialenost 50 cm. Ak pojdu je to kabel, ak nepojdu je to hardware, alebo nastavenie.

    Osobne si myslim, ze to kablom nie je.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jozef H. tak som poprehadzoval kable a zistil som ze chuba je v nastaveni kina. Mal si pravdu. Pridal som hlas ubral z prednych a pridal naplno zadne + kable povytahoval a znova dal naspat. Idu silbejsie a lepsie takze kablom to mebude. Vdaka
    taiko nemas za co. Tiez mam domace kino a tiez som kable tahal Tak teraz som mudry
    Jozef H. neviem preco ma taka prkotina nenapadla. Mal som vsetky nastavene naplno - max db. Lenze ak som dal vykon kina na 70% tak predbe vrestali a zadne nic. Je to samozrejme sposobene dlzkov a odporom kabla. Takze predne na minimum a zadne na max a kino na 70% a pohoda :-) Dikes este raz
      zbaliť

    Kupil som spravny kabel na reproduktory domaceho kina?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.