Zavrieť

Porady

Batoh bagobago - poznáte?

Nazdar, má niekto z vás batoh bagobago , ktorý obsahuje zabudovanú stoličku? Chodím na turistiku, veľmi sa mi pozdáva,,, má ho tu niekto?
denis_m6 myslis turistika vysokohorska a niekolhodinova, alebo turistika v parku?
Marek87 Myslím turistiku v horách...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    na poriadnu turistiku neodporucam, isto sa hodi niekde v meste, alebo na prechadzke okolo jazera, ale v ziadnom pripade by som si nic podobne nebral do hor, a to z nasledovnych dovodov, 1) vaha - radsej si pribalim nieco co naozaj potrebujem.. 2) moznosti pouzitia - neviem si predstavit ze si niekde na vrchole kopca rozlozis stolicku a budes sediet, kvoli terenu atd. Cely tento "projekt" je skorej na zarabanie penazi ako na prakticke pouzitie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Bingo !!!
    Katy a R denis, aj vyskúšané máš, či len tie klipy si videl?
    denis_m6 mam vyskusanu starsiu verziu - ceskoslovensku, tj, taka ta mala rozkladacia stolicka co kedysi vyrabali, akurat nebola spojena na pevno s ruksakom.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Marek z Bánoviec...

    Tvoj príspevok považujem za obyčajnú reklamu. Linky neprikladám, nebudem Ťa podporovať.

    Ale pýtať si za kus látky cca 100 €, na ktorú si akože môžem sadnúť...???
    Trochu odvážne, ale OK. Ak bude mať jeden záujem, tak si nejaký čas počka a henten zázrak pôjde s cenou surovo dole...na takých 30 €.
    Ja osobne by som viac ani teda nedal...veru nie.
    ============================================

    Mimochodom...na turistiku v horách sa používa úplne iný druh batohov.
    Toto je len taký mestický batoh...viď video ( kto chce, nájde si aj sám )...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    denis_m6 dobre zostra
    terezamaria trochu zvláštne, otázka ako pre prípadnú kúpu....a on už je "doma", radu nepotrebuje a predáva ho :-(
    arizona Terezka, to je stara finta,ako si nenapadne urobit reklamu. A nech ta neprekvapi, ze sa tu onedlho zjavi cerstvy,jedno-prispevkovy nick a vychvali tovar do nebesa a samozrejme prida link, kde tento zazrak kupil :-(
    Katy a R veď nikto nemusí reagovať (ak naozaj nechce podporovať reklamu) .... ruku na srdce - linky sa tu prikladajú bežne, aj na oveéľa väčšie blbosti.
    buchač
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Nemám ten ruksak, ale už od leta uvažujem nad kúpou. Tiež sa mi pozdáva, ale ja potrebujem skôr na cestovanie a takú miernejšiu turistiku. Tiež by som možno mohla využiť pri akciách, kde si človek "nemá kde sadnúť" .
    Takže sa pridávam k zadávateľovi a uvítam skúsenosť niekoho, kto ho už má ?
    denis_m6 podobne som to napisal aj v mojom prispevku - mesto, park OK, ale zadavatel sa jasne pytal na vyuzitie v horach. A trufam si tvrdit aj bez skusenosti s nosenim, ze vybalit toto na niakom kopci, tak sa uprimne zasmejem. Ved keby to bolo take super, nosil by si svoju stolicku v horach predsa kazdy

    Batoh bagobago - poznáte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.